دسته بندی

شیر روشویی

کالاهای موجود
مشاهده فیلترها

شیر روشویی

خرید شیر روشویی را می‌توان جزء آن دسته از خریدهای پیچیده قرار داد زیرا شما باید در زمان خرید با توجه به مکانی که قرار است از شیر روشویی در ان استفاده شود محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. مدل‌های متنوعی از شیر روشویی در طرح، رنگ، سبک و اندازه مختلف تولید شده است که شما در زمان خرید آن‌ها را می‌بینید. خرید شیر آب روشویی لازم است که با دقت انجام شود ،زیرا معمولاً شما قصد خواهید داشت برای سال‌های زیادی از آن شیر استفاده کنید. پس باید بدانید بهترین شیر روشویی چیست؟ و یا مناسب‌ترین شیر روشویی که هماهنگ با مدل و طرح روشویی شما باشد ، کدام است ؟

انواع شیر روشویی

برای انجام یک خرید موفق شما باید با انواع مختلف محصول آشنا شوید تا بتوانید با توجه به ویژگی‌های محصول و نیاز خود مناسب‌ترین شیر روشویی را انتخاب کنید.

  1. شیر پل
  2. شیر با چیدمان مرکزی
  3. شیر دارای دستگیره جداگانه
  4. شیر با گستردگی مناسب
  5. شیر سوار شده بر کف یا سطح
  6. شیر روشویی به کار رفته در دیوار

شیر پل چیست؟

 اگر در زمان خرید شیر روشویی به دنبال تلفیق سبک قدیمی با فنّاوری امروزی هستید، پیشنهاد می‌شود شیرهای پل را انتخاب کنید. شیر پل به شیری گفته می‌شود كه اهرم‌ها در ان و حتی خود شیر به صورت یك قسمت مجزا می‌باشند. نصب این نوع شیر روشویی به  حفردو سوراخ در میز روشویی به جای سه سوراخ نیاز دارد.معمولاً شیرهای پل روی کانتر حمام سوار می‌شوند ب همین دلیل تمیز کردن اطراف شیر آب راحت‌تر شود و بنابراین شما  می‌توانید سینک روشویی خود را تمیز و بهداشتی نگه‌دارید.

شیر با چیدمان مرکزی

شیرآلات روشویی که به طور مرکزی مورد استفاده قرار می‌گیرند همراه با حوضچه‌هایی که دارای سه سوراخ هستنداستفاده می‌شوند. در شیرهای روشویی با چیدمان مرکزی دستگیره‌هایی به کار می‌رود که چهار اینچ از هم فاصله دارند. در این نوع از شیر روشویی یک شیر آب و دو دستگیره استفاده شده است که هر یک در دو طرف شیر قرار می‌گیرند. اما به این نکته باید دقت کرد تعدادی از از شیرهای مرکزی دارای دو دستگیره هستند که روی صفحه شش اینچی روی سینک روشویی قرار می‌گیرند

شیر دارای دستگیره جداگانه

شیرآلات با یک دستگیره مجزا، شیرهایی هستند که به عنوان شیرهای یک اهرمی نیز فروخته می‌شوند. دستگیره منفرد این شیرها،قادر است هم دمای آب و هم فشار آب را کنترل ‌کند. اگر می‌خواهید به این سؤال پاسخ دهید که مناسب‌ترین شیر روشویی چیست که علاوه بر روشویی امکان استفاده در ظرف‌شویی را هم فراهم کند، شیرهای تک اهرمی معرفی می‌شوند.

خوب است بدانید شیرهای تک اهرمی جزء محصولاتی هستند که در آشپزخانه منازل کاربرد زیادی دارد. همچنین بیشتر شیرهای با یک دستگیره مجزا برای نصب فقط نیاز به یک یا نهایتا دو سوراخ نیاز دارند. اگر به دنبال شیر روشویی هستید که در آشپزخانه بتوانید با سرعت آن را باز و بسته کنید و با توجه به کاربرد زیاد ان در طول شبانه روز دیرتر فرسوده شود ما شیر دستگیره جدا را پیشنهاد می‌کنیم.

شیر با گستردگی مناسب

 در شیر با گستردگی مناسب، اتصال زیر کف کانتر سینک با شیر گسترده متناسب، پنهان می‌شود.در این نوع از شیرآلات  یک شیر آب جداگانه و دستگیره‌های جداگانه به کار رفته است. به طور معمول سوراخ‌های شیر با گستردگی مناسب به فاصله 10 اینچ از یکدیگر قرار می‌گیرند همچنین می‌توانید این اتصالات را در قالب‌های خارج از راستاندارد نیز سوار کنید

شیر سوار شده بر کف یا سطح

یک شیر آب “سوار بر کف ” نوعی از روشویی است که بر روی روشویی یا کانتر آشپزخانه سوار نصب می‌گردد این نوع شیر آب با بقیه شیرهای حمام که به طور مستقیم بر روی دیوار یا خود سینک قرار دارند، تفاوت دارد. به علاوه می‌توانید از شیرهای سوار بر کف در وان حمام نیز استفاده کنید.

شیر روشویی به کار رفته در دیوار

بسیاری از مشتریان به دلیل ظاهر تمیز آن، این شیر دیواری را می‌خرند. شیر روشویی به کار رفته در دیوار یک سبک مدرن از شیرآلات است که بارزترین ویژگی این نوع از شیرآلات این است که تمیز کردن نواحی اطراف سینک را بسیار آسان می‌کند. در واقع به این دلیل که رسوبات آب و کلسیم در پشت سینک رسوب می‌کنند، تمیز کردن این بخش بسیار مهم است.

.

نکاتی راجع به خرید شیر روشویی

فضای قرار گیری سینک روشویی

اولین نکته ‌ای که در زمان خرید شیر روشویی باید به ان دقت کنید فضای سینکی است که باید شیر را در ان نصب کنید.

چون که درب سرویس بهداشتی در بیشتر موارد به سمت داخل باز می‌شود شیر باید طوری نصب شود که باعث برخورد بین روشویی و درب سرویس بهداشتی نشود. همچنین لازم است پس  از نصب تمام آیتم ها فضای به اندازه کافی برای رفت و آمد در نظر گرفته شود.

توجه به سایز و ابعاد روشویی

در زمان خرید شیرآلات فقط تمرکز خود را بر زیبایی محصول متمرکز نکنید . ممکن است بسیاری از روشویی های لوکس و سلطنتی  به نظر برسند ،ولی اگر نصب ان‌ها باعث شود فضای کافی برای شست‌و شو از بین برود و شما با آن برای انجام کارها راحت نباشید قطعا بعد از مدتی به فکر تعویض ان می‌افتید.اکثر روشو‌یی‌های استاندارد ۸۰ سانتی‌متر ارتفاع دارند. طول مناسب ۴۰ الی ۶۰ و عرض یا عمق هم ۴۰ الی ۵۵ سانتی متر است. لازم است قبل از خرید اندازه سرویس بهداشتی یا مکانی را که قرار است از شیر روشویی در ان استفاده شود بررسی کنید.

نصب آسان

یکی دیگر از نکاتی که باید به ان دقت کنید نصب آسان شیر رورشویی است

ضمانت پس از فروش

حتما برای هر خریدار کیفیت محصول یکی از موارد مهم در زمان انتخاب است. ضمانت پس از فروش یکی از امتیازاتی است که برای خریدار در نظر گرفته می‌شود تا در صورت معیوب بودن کالا بتواند ان را با محصول سالم تعویض کند.

قیمت شیر روشویی

قیمت شیر روشویی با توجه به قیمت مواد اولیه و تکنولوژی به کار رفته در ساخت محصول تعیین می‌شود. ما در این مجموعه با ارائه محصولاتی با قیمت شفاف سعی در عرضه محصولات متنوع داریم. شما می‌توانید با مراجعه به کاتولوگ محصول و مشاهده قمیت شیر روشویی را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید.

جمع‌بندی

شیر روشویی یکی از محصولات پرکاربرد است که در تمام ساختمان‌های مسکونی، اداری و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. ما در این مجموعه با ارائه محصولات باکیفیت سعی در جلب رضایت مشتری داریم. شما می‌توانید در صورت تمایل به خرید به صورت اینترنتی محصول مورد نظر خود را بخرید. همچنین فروشگاه به صورت حضوری نیز در خدمت شما مشتریان گرامی است.

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالاها نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. نقطه نظرات و تجربه خرید خود را با دیگران در میان بگذارید و نظر خود را ثبت نمایید