دسته بندی

کابل کنترل مفتولی

کالاهای موجود
مشاهده فیلترها
نتیجه ای یافت نشد !

کابل کنترل مفتولی

کابل کنترل (مفتولی) کابل ها بهترین و مرغوب ترین نوع ساخته شده در بازار هستند و جنس و مقاومت خوبی دارند. این کابل ها به منظور نصب ثابت در زیر زمین، تاسیسات درون و بیرون از ساختمان و مکان هایی که احتمال آسیب های مکانیکی وجود دارد کاربرد دارند. جهت اطلاع از قیمت و خرید سیم و کابل با کارشناسان ما در نید صنعت تماس حاصل فرمایید.

قیمت کابل کنترل

برای خرید کابل کنترل معیارهایی را باید مدنظر قرار گرفت. وزن یک کالا معیار کیفیت بالای آن نیست. 
به طور کلی قیمت این کالاها به میزان حساسیت آن در حفاظ کابل، شیلدار و بدون شیلد بودن کابل، انتقال سیگنال، تعداد رشته، عایق، روکش و موارد دیگر بستگی دارد. برند کالا نیز موضوع مهمی است که روی قیمت کابل موثر است.

ساختار کابل کنترل مفتولی

این کابل از جنس مس آنیل شده با کلاس 1 که مفتولی است و کلاس 2 که نیمه افشان است، می باشد. جنس عایق آن PVC نوع A و ساختار لایه های آن به ترتیب PVC، PVC و CU می باشد. این کابل شامل پنج رشته سیم با رنگ و رشته شماره دار است که سیم ارت دارای رنگ سبز و رشته بیرونی زرد می باشد. روکش این کابل از جنس PVC نوع ST1 و روکش میانی آن PVC می باشد.

قیمت کابل کنترل مفتولی

مشخصات فنی

جنس عایق: PVC نوع A

رنگ روکش: مشکی

ولتاژ نامی: 0/6 / 1 kV

استاندارد:  ISIRI 3569 – 1و IEC 60502 - 1

کد کابل: NYY - JNYY - JZ

محدوده دمایی:   30- درجه سانتی گراد تا 70+ درجه سانتی گراد

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالاها نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. نقطه نظرات و تجربه خرید خود را با دیگران در میان بگذارید و نظر خود را ثبت نمایید