دسته بندی

فیلتر شنی

کالاهای موجود
مشاهده فیلترها

فیلتر شنی

فیلتر شنی آب را از بستری از شن و ماسه که در مخزن فیلتر شنی تصفیه آب استخر قرار دارد عبور می دهد. در این نوع از تجهیزات استخر از کربن بجای شن برای حذف کلر و مواد آلی استفاده می شود. فیلترهای تصفیه شنی استخر نسبت به دو رقیب خود یعنی فیلترهای تصفیه دیاتومه و فیلترهای تصفیه کارتریجی دارای وزن بیشتری (به خصوص در نوع فلزی آن) می باشند، در واقع در میان انواع فیلتر استخر، فیلتر شنی سنگین ترین ابزار برای عمل فیلتراسیون است. این وزن زیاد عمدتا به دلیل استفاده از سیلیس یا ماسه برای تصفیه آب استخر و جکوزی ناشی می شود. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید انواع فیلتر شنی با مناسب‌ترین قیمت در کمترین زمان از طریق فروشگاه اینترنتی نید صنعت با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید.

خرید فیلتر شنی

ویژگی های فیلتر شنی

فیلترهای تصفیه آب استخر و جکوزی شنی با مخازن فلزی، مخازن فایبرگلاس و یا مواد کامپوزیتی ساخته می شوند. فیلترهای شنی با مخزن فلزی قابلیت تحمل فشارهای بالا را دارا هستند و در حجم های بزرگ ساخته می شوند. البته احتمال زنگ زدگی وجود دارد که لازم است با پوشش رنگ اپوکسی مناسب داخلی و نگهداری مناسب از زنگ زدن آن جلوگیری نمود. معمولا 60% حجم مخزن فیلتر استخر شنی را با شن یا همان سیلیس پر می کنند که این شن در دو مدل موجود می باشد.

•  شن فرآوری شده که از نوعی پلیمر

•  شن های معمولی در سه تیپ دانه درشت، ریز و متوسط

امروزه در فیلترهای تصفیه شنی ، از سیلیس به عنوان مواد تصفیه کننده استفاده می کنند که به عنوان سنگ شیشه نیز شناخته می شود.

انواع فیلتر شنی

فیلتر شنی باز

فیلتر شنی بسته

فیلتر شنی استخر بسته اکثرا از جنس فایبرگلاس ساخته می شود که معایب و مزایایی به دنبال دارد. از مهم ترین مزایای آن استهلاک و فرسودگی بسیار کم تر به خصوص در مناطق مرطوب بوده و از مهم ترین معایب آن می توانیم به تحمل کم دما و فشار نسبت به فیلتر شنی استخر فلزی اشاره کنیم.

کاربرد دستگاه فیلترشنی

• آب استخر

• آب برگشتی برج‌های خنک‌کن

• تصفیه آب استخرهای پرورش ماهی

• فیلتراسیون فاضلاب‌های صنعتی و انسانی

• تصفیه آب های سطحی (رودخانه‌ها یا چاه‌ها)

• پیش تصفیه دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس (RO)

• فیلتراسیون مصارف آشامیدنی و صنعتی (تصفیه‌ خانه‌های شهر و صنعتی)

بهترین برند فیلترهای شنی

بهترین برند فیلترهای شنی با توجه به استانداردها و تاییدیه‌هایی که بر اساس کیفیت ساخت آن کسب کرده، تعیین می‌شود. مرغوبیت و کیفیت این فیلترها ، کلید ماندگاری هر برند مطرحی در تولید این فیلترها است. اما بهترین یا برترین برند را تنها می‌توان زمانی انتخاب کرد که خودتان یا بر اساس تجربه دیگران، آن را تشخیص داده باشید.. شما می‌توانید برای مقایسه، انتخاب، خرید و بررسی قیمت فیلتر های شنی انواع برندهای اطلس پول، ایمکس و هایواتر به سایت فروشگاه اینترنتی نید صنعت مراجعه نمایید.

قیمت و خرید فیلترهای شنی با بهترین کیفیت از فروشگاه اینترنتی نید صنعت

از آن جایی که سرمایه فروشگاه اینترنتی نید صنعت، اعتماد مشتریانش است، درگروه فیلترهای شنی ، اطلاعات فنی و قیمت ده ها مدل از انواع فیلترهای شنی فایبرگلاس و فولادی در فشار کارهای مختلف از معروف ترین برندهای داخلی و خارجی جهت بررسی و خرید شما کارشناسان و کارفرمایان گرامی ارائه گردیده است.

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالاها نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. نقطه نظرات و تجربه خرید خود را با دیگران در میان بگذارید و نظر خود را ثبت نمایید