دسته بندی

کابل زره دار فشار ضعیف

کابل زره دار فشار ضعیف

لزوم برق‌رسانی و اهمیت تجهیزات مرتبط با صنعت برق، یک واقعیت غیرقابل‌انکار است. در این خصوص، کابل زره دار فشار ضعیف به عنوان یکی از محصولاتی شناخته می‌شود که از ولتاژ 1000 پشتیبانی می‌کند و در زمینه‌های مختلف، کاربرد گسترده‌ای دارد.

با دقت به نام کابل زره‌ دار فشار ضعیف می‌توان تا حدودی به ساختار آن پی برد. در این کابل‌ها، از روکش‌های محافظتی مختلفی استفاده می‌شود تا احتمال آسیب‌های فیزیکی به کابل کاهش پیدا کند. عایق‌های محافظتی این کابل‌ها شامل الاستومر،PVC، XLPE ،  LSF و یا LSOH هستند. در نید صنعت که بازار آنلاین لوازم، تجهیزات و مواد صنعتی است، قیمت کابل زره دار قابل مقایسه است و میتوانید خریدی آسوده داشته باشید.

کابل زره دار فشار ضعیف

 تفاوت این کابل‌ها با کابل‌های فشارقوی در وزن سبک‌تر، استفاده از عایق‌های پلیمری، لایه‌های کمتر و میدان مغناطیسی ضعیف‌تر خلاصه می‌شود.

کابل‌ زره ‌دار نوع فشار ضعیف، بیشتر در تجهیزاتی مانند:

  • سنسورهای حرارتی
  • دوربین‌های مداربسته و امنیتی
  • تلفن
  • سیستم‌های مربوط به درب گاراژ

به کار می‌رود.

 خرید انواع کابل زره دار مسی فشار ضعیف

کابل NYRY

کابل NYBY

کابل N2XRY

کابل N2XBY

قیمت کابل زره دار مسی فشار ضعیف

یکی از کابل‌های فشار ضعیف زره‌داری که از کیفیت بالایی برخوردار بوده، کابل زره دار مسی NYRY 0.6/1 KV متال ساختار CU/PVC/PVC/SWA/PVC است. این کابل توسط برند معتبر متال تولید شده و در ساختار خود از PVC به عنوان عایق محافظتی استفاده کرده است. ولتاژی که توسط این کابل پشتیبانی می‌شود، 0.6/1 KV ولت است. عبارت NYRY به کابل‌هایی اشاره می‌کند که با داشتن زره مفتولی، می‌توانند مانع ورود حشرات و سایر جانوران موذی شوند و نویز یا صداهای ناخواستۀ محیط را نیز به میزان قابل‌توجهی کاهش می‌دهند. این کابل‌‌های مقاوم طول عمر بالایی دارند.

تفاوت این کابل زره دار فشار ضعیف با نوع NYBY : این کابل نیز توسط برند متال تولید شده است و همچنان ولتاژ 0.6/1 KV را پشتیبانی می‌کند. تفاوتی که میان کابل زره دار مسی NYBY 0.6/1 KV با کابل زره دار مسی NYRY 0.6/1 KV مشاهده می‌شود، در عبارت NYBY است. این کلمه، حالتی اختصاری دارد و چندین ویژگی مختلف را در خود جای داده است. کابل‌هایی که دارای این کلمه هستند، از استاندارد VDE آلمان پیروی می‌کنند که مربوط به هادی به کار رفته در کابل است. عایق به کار رفته در این کابل‌ها از جنس PVC بوده و زره نواری از جنس استیل یا فولاد، در کابل‌های زره دار مسی NYBY 0.6/1 KV به کار رفته است.

تفاوت این کابل زره دار فشار ضعیف با نوع N2XRY : این کابل نیز به عنوان محصول شرکت متال قابلیت تحمل ولتاژ 0.6/1 KV را دارد. از این کابل‌ها، در شبکه‌های برق‌رسانی مسکونی و صنعتی استفاده می‌شوند و مقاومت فیزیکی خوبی را از خود نشان می‌دهند. جنس هادی به کار رفته در آن‌ها از فلز مس است و از XLPE به عنوان عایق محافظتی استفاده می‌شود. سیم‌های فولادی گالوانیزه که به صورت یک‌لایه هستند، زره نواری آن را تشکیل می‌دهند.

تفاوت این کابل زره دار فشار ضعیف با نوع کابل زره دار مسی N2XBY   که حاصل تلاش گروه تولیدی متال است، این کابل به لحاظ ولتاژ، غلاف بیرونی، عایق حفاظتی و مادۀ پرکنندۀ داخلی، مشابه کابل زره دار مسی N2XRY 0.6/1 KV است. تفاوتی که میان این دو محصول مشاهده می‎شود، در عبارت N2XBY نهفته است. این عبارت نشان می‌دهد که این کابل زره‌دار در مقایسه با کابل‌هایی که از عبارت NYBY و N2XRY برخوردار هستند و اندازه یکسانی دارند، وزن کمتری دارد. در این کابل‌ها نیز شاهد رسانایی الکتریکی بالا و مقاومتی مناسب در برابر آسیب‌های فیزیکی هستیم.

خرید انواع کابل زره دار آلومینیومی فشار ضعیف

کابل NAYRY

کابل NAYBY

کابل NA2XRY

کابل NA2XBY

قیمت کابل زره دار آلومینیومی فشار ضعیف

نمونه کابل زره دار آلومینیومی فشار ضعیف :

کابل زره دار آلومینیومی NA2XRY 0.6/1 KV متال ساختار AL/XLPE/PVC/SWA/PVCمحصول دیگری از شرکت متال در قالب کابل زره دار فشار ضعیف آلومینیومی با قابلیت پشتیبانی از ولتاژ 0.6/1 KV به بازار عرضه شده است که عایق حفاظتی از جنس XLPE دارد. این ماده نسبت به PVC در برابر حرارت، مقاومت بالاتری را نشان می‌دهد. عایق بیرونی و ماده پرکنندۀ آن نیز از جنس PVC هستند. عبارت NA2XRY به معنای آن است که این کابل آلومینیومی از زره مفتولی برخوردار است.

کابل زره دار آلومینیومی NA2XBY 0.6/1 KV متال ساختار AL/XLPE/PVC/DTA/PVC

این کابل زره دار فشار ضعیف نیز از جنس آلومینیوم است و از XLPE به عنوان عایق محافظتی بهره می‌برد. NA2XBY در این محصول به این امر اشاره می‌کند که این کابل از زره نواری برخوردار است و می‌توان آن را در زیر خاک یا آب نیز به کار برد. در این میان، مجموعه نید صنعت این کابل‌ها را با بهترین کیفیت ارائه می‌کند.

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالاها نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. نقطه نظرات و تجربه خرید خود را با دیگران در میان بگذارید و نظر خود را ثبت نمایید