دسته بندی

کابل فشار متوسط

مشاهده فیلترها

کابل فشار متوسط

فروش سیم و کابل در ولتاژ های متفاوت است. کابل فشار متوسط برای انتقال جریان برق در ولتاژ های از 6 کیلوولت تا 30 کیلوولت به صورت دفنی یا داخل کانالی استفاده میشود. کابل برق فشار متوسط به صورت تک رشته و سه رشته تولید میشود.

قیمت کابل فشار متوسط

کابل فشار متوسط قیمت نوع مسی و آلومینیومی آن با هم تفاوت دارند .قیمت این کابل ها با جنس مس گران تر از کابل نوع آلومینیوم است. همچنین جنس کابل از جمله عوامل مهم در قیمت کابل است. عوامل زیادی در قیمت کابل های برق فشار متوسط موثر هستند.یکی از علت های ثابت نبودن قیمت ها به جنس هادی و عایق کابل برق مربوط میشود . همچنین وزن کابل و مفتول داخل ان هم روی قیمتشان تاثیر دارد اما به صورت کلی قیمت کابل آلومینیوم در مقایسه باقیمت کابل مسی کمتر است.

انواع کابل فشار متوسط

کابل ها را از نظر ولتاژ نامی میتوان به چند دسته کابل فشار ضعیف، کابل فشار قوی، کابل فشار متوسط تقسیم کرد. برای استعلام قیمت آنها به نیدصنعت مراجعه کنید. همه ی شرکت ها انواع گوناگون کابل فشار متوسط با سایز های مختلف کابل را تولید و بعد عرضه میکنند. قیمت کابل فشار متوسط در برند های مختلف ،تفاوت دارد.
کابل فشار متوسط به صورت کابل تکفاز و سه فاز که میتواند جریان برق در این رنج ولتاژ را عبوردهند، تولید میشوند.
کابل 20 کیلوولت
کابل 33 کیلوولت
کابل فشار متوسط زره دار

قیمت کابل فشار متوسط 20 کیلوو ولت

کابل های 20 کیلو ولت سایز های متفاوتی دارند که ولتاژ نامی آنها 20 کیلوولت است و معمولا به عنوان کابل فشار متوسط و گاهی به عنوان کابل فشار قوی شناخته میشوند.

قیمت کابل های فشار متوسط زره دار

این کابل یکی دیگر از انواع کابل فشار متوسط است که قیمت ان با کابل های دیگر متفاوت است و نسبت به کابل های فشار متوسط   جنس مسی یا آلومینیومی  گران تر است .کابل های فشار متوسط زره دار دو نوع Ry , BY هستند ک با هم متفاوت هستند و هرکدام به نوبه خود ویژگی هایی دارد.
• میله بودن زره کابل
• نوع ورق
• کابل زره دار از نوع RY مقاومت بیشتری دارد

کاربرد کابل فشار متوسط

از کابل های فشار متوسط برای نصب و برق کشی ساختمان مسکونی و صنعتی یا به صورت دفنی در زیر خاک  استفاده میشود.

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالاها نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. نقطه نظرات و تجربه خرید خود را با دیگران در میان بگذارید و نظر خود را ثبت نمایید