دسته بندی

قیمت سیم ارت

کالاهای موجود
مشاهده فیلترها

قیمت سیم ارت

سیم ارت یا همان کابل ارت یکی از کاربردی‌ترین انواع سیم و کابل برق است که به بررسی این نوع سیم پرادخته ایم و به پرسش‌های زیر پاسخ داده‌ایم :

  • اطلاع از قیمت سیم ارت
  • نحوه خرید سیم ارت به چه صورت است ؟
  • سیم مسی ارت

سیم‌ها مهم‌ترین اتصال‌دهنده‌های منابع تغذیه و دستگاه‌ها به یکدیگر هستند و از طرفی این ابزارهای خوب معمولاً خطراتی نیز در کنار استفاده‌های زیاد خود دارند، سیم‌ها عموماً از جنس مس هستند و دارای روکش‌های خاص مانع و عایق جریان الکتریسیته می‌باشند که برای کار با آنان و حفظ جان کاربر الزامی است و در این زمان بود که سیم‌های مسی ارت به وجود آمد.

سیم مسی ارت از تجهیزات ایمنی و انتقال جریان در محیط‌های صنعتی و کارگاهی به شمار می‌رود. انواع مختلف این سیم به صورت روکش‌دار با قطرهای مختلف تولید و عرضه شده است. به علت حساسیت مصرف این کابل، باید محصولی استاندارد را خریداری کنید. شما می‌توانید به تناسب کاربرد، سیم ارت با هسته مسی استاندارد را از فروشگاه آنلاین نیدصنعت سفارش دهید.

سیم مسی ارت

ایمنی در تاسیسات صنعتی یک رکن اصلی است. بنابراین انواع مختلفی از ابزار و تجهیزات مانند سیم برق مسی به بازار عرضه شد. مس با رسانایی عالی که دارد بهترین انتخاب برای ساخت سیم و کابل شبکه شناخته می‌شود. یکی از کاربردهای سیم مسی ساخت سیم ارت تجهیزات ایمنی در بخش‌های مختلفی از شبکه‌های انتقال نیرو و برق است.

از سیم مسی ارت برای تخلیه الکتریکی تجهیزات حساس به روش اتصال به زمین استفاده می‌شود. یک سر سیم به بدنه تجهیزات و سر دیگر آن به زمین وصل می‌شود. در اغلب کارگاه‌ها این سیم به چاه ارت جوشکاری می‌شود تا از بروز حادثه جلوگیری شود. به این روش می‌توان خطرات ناشی از جریان‌های ناخواسته و ناپایدار در سیستم را به طرز چشمگیری کاهش داد. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت فروش سیم مسی ارت استاندارد به وب‌سایت نیدصنعت مراجعه کنید.

روش انتخاب سیم مسی ارت

پرسیدن سولی مانند انواع سیم ارت چیست و تفاوت‌های آن‌ها در هنگام خرید سیم مسی اهمیت دارد. چرا که تعیین قیمت سیم ارت و محصولات مشابه آن بر اساس مشخصات فنی و کیفیت تولید انجام می‌شود. بهتر است پیش از خرید سیم ارت باید به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • سیم ارت روکش‌دار: برای جلوگیری از خوردگی و آسیب به اتصالات، سیم مسی ارت با پلیمر PVC پوشش داده می‌شود.
  • شعاع سطح مقطع: این سیم‌ها در اندازه 1، 2، 4، 8، 10، 12، 14 و 16 تولید می‌شوند. شعاع سطح بر قیمت سیم مسی تاثیر مستقیم دارد. پیشنهاد می‌شود پیش از خرید کابل ارت، متراژ و مساحت سطح مقطع را محاسبه کنید.
  • تعیین جریان: انتخاب اندازه و روکش سیم به میزان جریان عبوری بستگی دارد. با افزایش جریان، شعاع سیم هم باید بیشتر شود.

توجه! هرچه اندازه سنجه سیم بزرگتر شود، شعاع آن کمتر خواهد شد.

خرید سیم مسی ارت

قیمت و خرید آنلاین سیم ارت

امروزه با گسترش روش های خرید اینترنتی و مزیت های فراوان آن، این روش خرید بسیار مورد استقبال عموم مردم قرار گرفته است. همچنین عرصه‌ی صنعت کشور هم با ایجاد بستری مناسب به این جریان پیوسته است اما شرکت نید صنعت توانسته با حذف واسطه ها و ایجاد زیر ساختی مناسب از رقیبان خود پیشی گرفته و تمام نیاز های صنعتی شما را برطرف نماید. همچنین شما میتوانید برای خرید سیم ارت و اطلاع از قیمت سیم ارت مد نظرتان از برندهای افق البرز، سیمیا، ابهر و رویان به صورت اینترنتی و یا حتی تلفنی  از سایت نید صنعت خرید نمایید.

قیمت و خرید سیم مسی ارت

مانند دیگر محصولات تاسیساتی و مخابراتی، تعیین قیمت سیم مسی کیلویی  بر اساس کاربردشان و مشخصات فنی انجام می‌گیرد. سیم مسی ارت از تجهیزات ایمنی ضروری در کارگاه‌های صنعتی مانند کارگاه جوشکاری است. سیم ارت مسی نیز در اندازه‌های متنوع برای شدت‌جریان‌های مختلف تولید می‌شود. آسان‌ترین روش برای خرید این محصول بررسی اطلاعات و سفارش آنلاین آن است.

فروشگاه اینترنتی نیدصنعت عرضه کننده انواع تجهیزات و ابزار صنعتی مانند سیم افشان است. شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت نیدصنعت قیمت کابل مسی را مشاهده کنید و به صورت آنلاین سفارش دهید. همچنین امکان سفارش به سراسر کشور در سریع‌ترین زمان فراهم شده است.

خرید سیم مسی ارت

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالاها نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. نقطه نظرات و تجربه خرید خود را با دیگران در میان بگذارید و نظر خود را ثبت نمایید