برچسب

لیست قیمت سیم و کابل افق البرز

کالاهای موجود
مشاهده فیلترها

 

شرکت سیم و کابل افق البرز

شرکت کابل افق البرز یک گروه صنعتی متعلق به بخش خصوصی است که در سال 1372 با هدف تامین سیم و کابل مورد نیاز بازار تاسیس شد. این شرکت در ابتدا فعالیت خود را در زمینه تولید انواع کابل افق البرز آغاز نمود و اکنون به عنوان متخصصی در تولید سیم و کابل‌های مسی و آلومینیومی به‌شمار می‌رود. افق البرز با دارا بودن مجموعه‌ای از تجهیزات و ماشین‌آلات به‌روز و نیروی انسانی توانمند، خدمات خود را مطابق با استانداردهای ملی و بین‌المللی به مصرف‌کنندگان ارائه می‌دهد. محصولات این شرکت به کشورهای ترکیه، روسیه، گرجستان، افغانستان، ارمنستان، عراق و... صادر می‌گردد و افق البرز توانست عنوان صادرکننده نمونه ملی را دریافت کنید.

کابل افق البرز

انواع سیم و کابل افق البرز

سیم و کابل افق البرز در انواع سیم و کابل‌های آلومینیومی و مسی فشارضعیف و فشارمتوسط تولید و عرضه می‌شود.

انواع کابل افق البرز:

این کابل‌ها بر اساس جنس و نوع هادی به انواع کابل افشان، مفتولی و نیمه‌افشان دسته‌بندی می‌گردند.

 • کابل فشارضعیف: کابل‌های فشارضعیف در سطح ولتاژی پایین استفاده شده و مطابق با استانداردهای بین‌المللی تولید می‌شوند. این کابل‌ها می‌توانند روکش PVC، پلی‌اتیلن و... داشته باشند.
 • کابل فشارمتوسط: کابل فشار متوسط افق البرز مطابق با استانداردهای ملی و بین‌المللی به بازار عرضه شده و اغلب در تاسیسات تجاری، صنعتی، توزیع برق و... استفاده می‌شوند.
 • کابل افشان: کابل‌های افشان تولید شده توسط این شرکت، از انعطاف‌پذیری بالایی برخوردار هستند و معمولا در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می‌گیرند. هادی این کابل‌ها از جنس مس آنیل‌شده است.
 • کابل مفتولی یا نصب ثابت: کابل‌های مفتولی یا نصب ثابت افق البرز دارای هادی از جنس مس یا آلومینیوم هستند و در روکش PVC قرار دارند. این کابل‌ها انعطاف‌پذیر نیستند و در تاسیسات برقی و صنعت ساختمان و... به‌کار می‌روند.
 • کابل آلومینیومی : از آنجایی که قیمت مس بالاست شرکتهای سیم و کابل سعی کرده اند که جایگزینی برای آن پیدا کنند پس اقدام به تولید سیم و کابل های آلومینیومی کردند. در شرکت کابل افق البرز، به دو صورت آرمور دار و بدون آرمور تولید میشوند. همچنین با دو نوع عایق پی وی سی و پلی اتیلن در حال ساخت اند.

انواع سیم برق افق البرز :

 • سیم ارت: سیم‌های ارت این برند، مفتولی یا افشان هستند و در زیر عایق PVC قرار دارند. این سیم‌ها مطابق با استانداردهای بین‌المللی تولید می‌شوند و در چاه‌های ارت و سیستیم ارتینگ کاربرد دارند.
 • مفتول مسی: این شرکت نوعی مفتول مسی 8 میلی‌متری با خلوص 99.99 درصد تولید می‌کند که در صنعت سیم و کابل سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 • سیم افشان: سیم‌های افشان افق البرز با هادی از جنس مس که در زیر عایق PVC قرار گرفته‌است، ارائه می‌شوند. این نوع از سیم‌ها برای مصارف خانگی، تجهیزات الکترونیکی، سیستم روشنایی و...کارایی دارند.

کابل افق البرز

لیست قیمت کابل افق البرز

شما می‌توانید از لیست قیمت سیم و کابل افق البرز در وب‌سایت نید صنعت مطلع شوید و یا با بخش پشتیبانی این مجموعه تماس حاصل نمایید. محصولات افق البرز در نید صنعت علاوه‌بر قیمت با جزئیات و مشخصات کامل ارائه شده‌اند. کابل‌های افق البرز از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار هستند و در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این کابل‌ها تنوع بالایی داشته و برای مصارف گوناگونی کارایی دارند.

نکاتی که تاثیر گذار بر قیمت کابل افق البرز  هستند و باید بدانید:

در هنگام خرید سیم و کابل افق البرز ممکن است متوجه شوید که قیمتها گاهی پایین و یا بالا هستند، عوامل زیادی بر قیمتها تاثیر گذار است از جمله:

 • نوع کابلی که با توجه به کاربرد آن ، مقاومت و قدرت کششی انتخاب میشود بر قیمت آن تاثیر بسیار زیادی دارد.
 • جنس هادی به کار رفته در ساختمان کابل بر روی قیمت آن تاثیر گذار است. جنس هادی میتوان مسی یا آلومینیومی باشد. مسلما قیمت هادی مسی از هادی آلومینیومی بیشتر است. هادی در کابل ها وظیفه انتقال برق را بر عهده دارند.
 • جنس روکش های استفاده شده در کابل افق البرز میتوان پی وی سی و پلی اتیلن باشد. در هر کابل با توحه به شرایط محیطی و کاربرد آن روکش مناسبی استفاده میشود. مواد به کار رفته در روکش بر قیمت کابل افق البرز تاثیر گذار است.
 • از همه مهمتر سایز و ابعاد سیم و کابل سفارش داده شده است که مسلما هر چه سایز بزرگتری باشد وزن مس یا آلومینیوم بکار رفته بیشتر خواهد بود و قیمت بالاتر است.

نمایندگی سیم و کابل افق البرز

فروشگاه اینترنتی نید صنعت نماینده فروش ابزارآلات و تجهیزات صنعتی از برترین برندهای داخلی و خارجی است که محصولات خود را به‌طور مستقیم تهیه کرده و در نازل‌ترین قیمت عرضه می‌کند. شما می‌توانید با خرید آنلاین از فروشگاه نید صنعت سفارش خود را با خاطری آسوده ثبت کنید و در محل خود تحویل بگیرید.

 

کابل افق البرز