دسته بندی

کابل فشار متوسط 33 کیلوولت

مشاهده فیلترها

کابل 33 کیلو ولت

این کابل با نام کابل های فشار متوسط در دسته سیم و کابل شناخته می شود که کاربرد آن در توزیع برق عمومی و صنایع است. کابل فشار ضعیف را فقط در ولتاژ های بالای 20 ولت استفاده می کنند. آن ها بدون زره و از جنس آلومینیومی و مسی ساخته می شوند. از آنجا که جنس کابل نیز روی قیمت آن تاثیر دارد، کابل های مسی از کابل های آلومینیومی بیشتر بیان می شوند.

کابل فشار متوسط 33 کیلو ولت

این نوع کابل ها در پروژه های مهم استفاده می شود، وظیفه آن اثر بخشی است که دارا بودن تاییدیه های لازم در ساخت آن ها بسیار مهم است. در واقع کابل های فشار متوسط و کابل فشار قوی با استاندارد های BS 6622 و  BS 7835ارائه می شوند، ساخت و طراحی این کابل ها طوری است که بدون نیاز به پوشش داخلی زمین قابل کار گذاری هستند و به شکل تک یا سه هسته ای همراه با زره های آلومینیومی و فولادی در حال تولید است. البته برای ساخت این کابل ها می توان از روکش ترموپلاستیک اکسترود شده بر اساس طراحی و استاندارد های روز استفاده کرد. این جنس از روکش به کاهش دود و گاز هنگام آتش سوزی کمک می کند.

مشخصات کابل 33 کیلو ولت

به طور کلی این کابل ها و کابل های فشار قوی به دلیل داشتن روکش مقاوم، استحکام فوق العاده ای دارند و به آسانی در برابر ضربه های خارجی و فشار آسیب نمی بینند. در زیر بیشتر با مشخصات کابل های KV33 آشنا می شوید:
ولتاژ: 19 الی 33
اسکرین هادی: پلی اتیلن کراس لینک نیمه رسانا
ضخامت عایق: 8 میلی متر
حدااکثر دمای کار هادی: 90+ سانتی گراد
عایق: XLPE
جنس آرمور کابل: تک هسته سیم آلومینیومی
جنس آرمور کابل: چند هسته سیم فولادی
روکش استاندارد BS 6622PVC
روکش استاندارد BS 7835LSZH

معرفی انواع کابل 33 کیلو ولت

این مدل کابل ها به دلیل توجه زیاد در پروژه های مختلف، به چند دسته اصلی تقسیم می شوند که با توجه به شرایط محیطی در بخش های مختلف قابل اجرا باشند.
کابل های خود نگهدار 33 کیلو ولت
کابل های آلومینیومی 33 کیلو ولت
کابل های مسی 33 کیلو ولت

کابل 33 کیلوولت

کابل های فشار متوسط 33 کیلو ولت زره دار

کابل های زره دار نه تنها در قسمت کابل های فشار قوی، بلکه در گروه کابل فشار متوسط و فشار ضعیف از کابل های مهم به شمار می روند. زره هایی که در ساختمان این کابل ها به کار گرفته شده است، با فراهم کردن شرایط حفاظتی در برابر صدمات مکانیکی، امکان استفاده آن ها را در زیر زمین به صورت دفنی و محل هایی که امکان وارد شدن صدمه به کابل وجود دارد، فراهم می کند. کابل های فشار قوی زره دار از کابل های سنگین و مهم در صنعت برق به شمار می روند که ابن کابل ها با مشخصات NA2XSYBY-N2XSYRY-N2XSYBY-NA2XSYRY موجود بوده و برند های معتبر ایران که در این زمینه ها فعال هستند.

کابل های فشار متوسط 33 کیلو ولت سربدار و زره دار

کابل های فشار قوی در برخی از محیط ها به صورت دفنی، و در برخی موارد دیگر به صورت هوایی و زمینی استفاده می شود. در این موارد کابل های زره دار و معمولی می تواند برای پروژه ها جوابگو باشد و هیچ مشکلی از لحاظ فنی برای پروژها ایجاد نکند. اما در محل های صنعتی که حاوی روغن، هیدروکربن ها و مواد شیمیایی می باشند، کابل های فشار قوی 33 کیلو ولت باید به صورت زره دار و سربدار استفاده شود که این کابل ها به دلیل ساختمان مناسبی که دارند، شرایط ایمن از یک تاسیسات برقی را برای استفاده کنندگان فراهم می کنند. انواع کابل های فشار قوی، کابل های سربدار و زره دار فشار قوی درانواع مختلف NA2XSYKYBY-N2XSYKYRY-N2XSYKYBY-NA2XSYKYRY به صورت ورق، زره دار و فولادی به پروژه ها عرضه می شود.

کاربرد کابل های 33 کیلو ولت

این کابل ها و کابل های فشار قوی به دلیل کاربرد های بی نظیری که دارند، در زمینه های مختلفی به کار می روند و کاربرد کابل فشار متوسط تنها برای انتقال ولتاژ بالا از طریق زمین محدود نمی شود. شما می توانید کاربرد و حضور پر رنگ کابل 33 کیلو ولت را در دکل های بزرگ بین شهری برای انتقال انرژی مشاهده کنید. این کابل ها در دستگاه های صنعتی به صورت نمونه های کوتاه نیز استفاده می شود و عملکرد فوق العاده خود را برای توزیع برق شهری و کارخانه های صنعتی به اثبات رسانده است. علاوه بر این ها، کابل فشار قوی در نیروگاه ها برای توزیع برق استفاده می شود که امروزه برای اجرا در پست های هوایی، کابل های انتقال برق به ترانس و... به چشم می خورد.

خرید کابل 33 کیلو ولت

برای خرید کابل 33 کیلو ولت با بررسی مشخصات فنی می توانید آسان تر تصمیم بگیرید، اما در نظر داشته باشید که خرید بیشتر کابل ها این رنج ولتاژ به صورت سفارشی انجام می شود و امروزه برند های مختلفی در زمینه های این کابل فعالیت دارند و تولید می شوند. پس قبل از خرید حتما نسبت به داشتن تاییدیه های لازم نوع کابل مطمئن شوید و تمام پارامتر های مهم را مشخص کنید.

قیمت کابل فشار متوسط 33 کیلو ولت

قیمت کابل فشار متوسط باتوجه به اینکه انواع مختلفی دارد و هر نوع آن ویژگی های متفاوتی دارند، یکسان نمی باشند. قیمت کابل فشار متوسط 33 کیلو ولت با توجه به شاخصه های مختلف از جمله جنس، نوع و کاربرد متغیر می باشد.

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالاها نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. نقطه نظرات و تجربه خرید خود را با دیگران در میان بگذارید و نظر خود را ثبت نمایید