برچسب

سیم و کابل رسانا

کالاهای موجود
مشاهده فیلترها

سیم و کابل رسانا

شرکت سیم و کابل رسانا از سال 1372 در استان مرکزی تاسیس شد. این شرکت از زمان تاسیس افتخارات زیادی را در حوضه تولید محصولات خود دریافت کرده است و نامی ماندگار در زمینه تولید محصولات الکتریکی در خارج و داخل کشور کسب کرده است.
این شرکت محصولات خود را با نام تجاری سیم و کابل رسانا کابل و یا سیم و کابل رسانا به بازار عرضه می نماید.

از افتخارات شرکت سیم و کابل رسانا دریافت عنوان اولین دارنده گواهینامه ISO10002 و دارنده گواهینامه IMS در حوضه سیم و کابل می باشد.

محصولات سیم و کابل رسانا

 محصولات این شرکت با توجه به بهترین فناوری های سیم و کابل تولید می کند.

سیم بند تخت رسانا

این سیم شامل دو عدد سیم متصل به هم با پوشش نایلونی است که این پوشش مانند یک عایق عمل می کند و از اتصال سیم فاز و نول جلوگیری می کند. جنس هادی به کار رفته در این سیم مس آنیل شده می باشد که موجب بالا رفتن توان جریان الکتریکی می شود. روکش آن از جنس پی وی سی با رنگ سفید است که مقاومت سیم را در مقابل حرارت و فشار فیزیکی بالا می برد، همچنین در مواجهه با خراش و پوسیدگی نیز عایقی محافظ به شمار می رود. از سیم بند تخت رسانا هنگامی که به انعطاف بالا نیاز داریم و در مقابل به انتقال جریان الکتریکی بالا نیاز نباشد استفاده می شود.
از این نوع سیم در محصولات خانگی برقی مثل لوستر، به عنوان سیم سیار خانگی، نصب وسایل روشنایی، محصولات الکتریکی قابل حمل و مکان های با فشار مکانیکی کم استفاده می گردد.

کابل آرمور رسانا

این کابل دارای پوشش آرمور یا مفتول از جنس فولاد یا آلومینیومی از روکش XLPE یا PVC می باشد. از کابل آرمور رسانا جهت توزیع جریان برق و کنترلی درون آب، محیط های باز، زیرزمین و درون داکت استفاده می گردد. این کابل طبق استاندارد ملی ISIRI 3084 به تولید می رسد، کلاس هادی و جنس آن تفاوت دارند و بیشتر از مس آنیل شده کلاس 1 نیمه افشان، کلاس 2 مفتولی و کلاس 5 افشان می باشد.

کابل مفتولی NYY

کابل های مفتولی NYY از نوع کابل های کنترل می باشند که به منظور نصب ثابت در زیر زمین، داخل بتن، زیر آب، تاسیسات درون و بیرون از ساختمان و جاهایی که امکان آسیب کم است، کاربرد دارند. کابل مفتولی NYY به شکل نیمه افشان و مفتولی تولید می شود و توانایی تحمل دمای 30- درجه تا 70+ درجه سانتی گراد را دارد و جنس کلاس هادی به کار رفته در آن مس آنیل شده ساده کلاس 1 نیمه افشان و کلاس 2 مفتولی برای تمام سایزهای کابل مفتولی تولید شده می باشد.

کابل‌ شبکه رسانا

این کابل در شبکه کامپیوتری کاربرد دارد و نقش انتقال اطلاعات را بر عهده دارند. اطلاعات توسط کابل شبکه سیم و کابل به کد صفر و یک مبدل می شوند و از سیستمی به سیستم دیگر انتقال می یابند. کابل های شبکه تولید شده در شرکت سیم و کابل رسانا از لحاظ جنس شامل کابل شبکه فیبر نوری و کابل شبکه مسی که سیگنال را از راه ولتاژ و جریان الکتریکی می باشند.

کابل افشان شیلددار هالوژن فری ضد حریق

این نوع کابل دارای هادی مس می باشد به آتش مقاوم است و هنگام آتش سوزی از ایجاد دود و گاز سمی پیشگیری می کند به همین دلیل هالوژن فری نام می گیرد. این خصوصیت در هنگام آتش سوزی، امداد رسانی را آسان و امنیت تجهیزات و افراد را تضمین می نماید.

کابل‌ قدرت رسانا

کابل قدرت رسانا مقاومت بالایی دارد و از کابل های کاربردی می باشد. دارای سطح مقطع های گوناکونی است و با ساخت لایه ای به صورت تک رشته، دارای هادی هم مرکز، کابل آرمور دار و کابل چند رشته دارای عایق XLPE هستند. جنس عایق آن از پی وی سی نوع A می باشد. این نوع کابل جهت فراهم سازی برق در داکت ها، تاسیسات داخلی ساختمان، فضاهای باز، زیرزمین، در آب و... مورد استفاده قرار می گیرد.

سیم مفتولی و نیمه افشان رسانا

سیم مفتولی و نیمه افشان رسانا دارای هادی تابیده شده و از جنس مس آنیل و نوع مفتولی آن کلاس 1 و نوع  افشان آن کلاس 2 می باشد. هادی این محصولات از عایق PVC نوع C می باشد این نوع عایق برای داخل لوله ها و زیر گچ مناسب هستند و توان تحمل دمای بین 30- تا 70+ درجه سانتی گراد را دارند.
این دو مدل سیم مفتولی و نیمه افشان به شکل نصب ثابت در داکت های زیر زمینی، تابلوهای فرمان، ماشین آلات، تجهیزات کنترلی و... استفاده می شوند.

کابل‌ کواکسیال

کابل کواکسیال از مهم ترین کابل های رساناست که در پروژه ی شبکه نقش انتقال داده و سیگنال را بر عهده دارد. به این کابل هم محور هم می گویند. رسانای این کابل با عایقی انعطاف پذیر پوشانده شده است که از جنس پلیمر است. کابل کواکسیال با نام کانتن آنتن شناخته می شود و از انواع کابل مسی است که به دلیل لایه های موجود در آن، مانع تداخل سیگنال ها می شود. از کاربردهای این کابل اتصال به دکل های تلفن، انتقال امواج از آنتن به گیرنده تلویزیون اشاره می شود.

کابل کواکسیال

کابل ابزار دقیق KNX رسانا

کابل ابزار دقیق KNX رسانا یکی از پرمصرف ترین کابل هاست و در اشکال گوناگون تولید می شود. این کابل‌ها می‌ توانند در مقابل نویز های خارجی، امواج درون‌زا و برون‌زا و تداخلات مقاوم باشند. آنها از کابل‌های هم‌جوار و امواج الکترومغناطیس تأثیر نمی پذیرند. این کابل ها در مقابل با کابل های برق که دارای جریان های زیاد با ولتاژ های بالا هستند، توانایی انتقال جریان های پایین با ولتاژ پایین را دارند. از این کابل برای کنترل سیستم هایی مانند روشنایی، پرده، گرمایش، تهویه مطبوع، علائم هشدار دهنده و... استفاده می شود.

هادی به کار رفته در آن مفتول مسی کلاس 1 و جنس عایق آن PVC می باشد. کابل ابزار دقیق KNX رسانا ساخته شده از 4 رشته سیم به رنگ های مشکی، سفید، زرد و قرمز می باشد و دارای یک شیلد آلومینیومی است. همچنین در این مدل از کابل های ابزار دقیق سیمی بدون روکش که نقش سیم ارت را دارد موجود است که تمام این مجموعه با استفاده از یک روکش PVC با رنگ سبز در برگرفته شده است.

کابل مفتولی کنستانتریک

کابل مفتولی کنستانتریک حاوی هادی مس آنیل شده از نوع کلاس 1 و 2 می باشد. این کابل لایه ای PVC دارد و در مقابل دما مقاوم است. کابل مفتولی کنستانتریک در پست های برق، سیستم برق خیابان ها، توزیع برق شبکه های مشترکین، تاسیسات داخلی، فضاهای باز، داکت ها، زیر آب و زمین همچنین در جاهایی که به حفاظت الکتریکی و مکانیکی نیاز است مورد استفاده قرار می گیرد.
این کابل انعطاف پذیری کمی دارد و در مقابل از مقاومت بالایی برخوردار است.

کابل مخابراتی (زمینی و هوایی)

کابل های زمینی از این نوع در زمین دفن می شوند و در مقابل آسیب های خارجی مثل باد و باران مقاوم هستند. نوع هوایی این کابل ها جهت اتصال نقاط توزیع به مشترکین برق کاربرد دارد و جنس هادی آن از پلی اتیلن می باشد.

سیم افشان رسانا کابل

رسانای این سیم مس آنیل شده کلاس 5 و عایق آن PVC می باشد. این سیم به دو حالت ثابت و قابل انعطاف نصب می شوند. سیم هایی که برای نصب ثابت مورد استفاده قرار می گیرند در دمای 30-70 درجه سانتی گراد و در داکت های زیر زمینی به شکل سیم رابط کاربرد دارند و سیم های انعطاف پذیر در دمای 5-70 درجه سانتی گراد در تابلوهای فرمان و ماشین آلات مورد استفاده قرار می گیرند.

کابل افشان تخت

هادی آن مس آنیل شده کلاس 5 افشان و تحت استانداردهای IEC 60228 و یا ISIRI 3084 می باشد. از کابل افشان تخت در سیستم های نقاله و همینطور به عنوان کابل متحرک در جرثقیل آسانسور استفاده می شود. این کابل انعطاف پذیری بالایی دارد و به فضای کمی نیاز دارد و در بسته های کوچک جای می گیرد.

قیمت سیم و کابل رسانا

کلیه محصولات سیم و کابل رسانا موجود در بازار روزانه دچار نوسانات قیمت می شوند ولی همچنان از پرفروش ترین ها هستند و خریداران زیادی دارند. خرید سیم و کابل رسانا با توجه به تنوع محصولات رسانا کابل، کیفیت بالا و قیمت مناسب این محصولات است که رو به فزونی می باشد و باعث کسب رضایت مشتریان شده است.

سیم و کابل رسانا