دسته بندی

قیمت کابل مخابراتی هوایی

مشاهده فیلترها

قیمت کابل مخابرات هوایی

کابل مخابراتی هوایی با اینکه تولید کننده و فروشگاه های زیادی برای فروش آن وجود دارد ولی قیمت متفاوتی در بازار وجود دارد بنابر عواملی همچون نوسانات قیمت بازار، برند هر کابل مخابراتی، شیلدار و بدون شیلد آن، کیفیت و متراژ در خواستی آن قیمت کابل مخابراتی هوایی قابل تغییر است.

کابل مخابراتی هوایی

کابل مخابراتی دارای انواع زیادی می باشد که هر روزه مدل های متنوعی به این کابل ها اضافه میشود، کابل مخابراتی هوایی یکی از انواع کابل مخابراتی می باشد که از این کابل برای موارد زیادی استفاده می شود برای انتقال صوت، تصویر، امواج و... استفاده می شود این کابل مخابراتی هوایی در خارج ساختمان نیز استفاده می شود. کابل مخابراتی بطور کلی به دو  قسمت زمینی و هوایی تقسیم می شود.

انواع کابل مخابراتی هوایی

  • کابل مخابراتی هوایی دو زوج

این کابل یکی از انواع کابل مخابراتی هوایی (سیم تلفن) است، کابل مخابراتی هوایی دو زوج همانطور که از اسمش مشخص است از تعدادی زوج ساخته شده است که یکی از انها دو زوج می باشد برای انتقال صوت تلفنی، انتقال داده های متنی، تصویری و ویدیو و ارتباط از را دورسیگنال های مخابراتی نیز کاربرد دارد.
قطر این کابل ها 0.5 تا 0.6 می باشد این کابل دارای 4 سیم می باشد که بصورت دوتایی(زوجی) دور هم تابیده شده، عایق کابل مخابراتی هوایی دو زوج این کابل پی وی سی می باشد این کابل در مقابل نور خوشید و آسیب های بیرونی مقاوم م یباشد.

  • کابل مخابراتی هوایی مهار دار

این کابل به دلیل داشتن زره فلزی و جنس مقاومی دارد و مقاوم بودن در برابر شرایط جوی بیرون شهر استحکام بیشتری دارد و باعث اختلال در عملکرد نمی شود  برای خارج از شهر و روستاها مناسب می باشد

  • کابل مخابراتی هوایی دوبل مهار دار

این کابل به دلیل کاربرد فراوان در مخابرات در صنعت با استاندارد مخابرات ساخته می شود.ساختار این کابل با سایر کابل ها فرق دارد از دو سیم مسی و یک سیم با جنس آلیاژ فولادی می باشد این طراحی این سیم باعث می شود به هادی سیم آسیب وارد نشود. جنس روکش این سیم پی وی سی می باشد و بعضی از این کابل ها دارای روکش پلی اتیلن می باشد. قطر این کابل ها بین 0.5 تا 0.9 میلی متر می باشد.

  • کابل مخابراتی هوایی ضد نویز

کابل مخابراتی هوایی ضد نویز نوع دیگر از کابل مخابرتی هوایی می باشد که کاربرد و عملکر متفاوتی نسبت به سایر کابل ها دارد. کار این کابل برای جلوگیری از نویز و اختلال در انتقال داده می باشد. اگر کابل دارای نویز باشد باعث کاهش صدای تلفن و اختلال در سرعت اینترنت می شود و کابل های هوایی ضد نویز باث می شود این اختلال ها وجود نداشته باشد.

نکات مهم جهت خرید کابل مخابراتی هوایی

برای خرید کابل مخابراتی هوایی باید به نکات مهمی توجه کنید یکی قیمت کابل مخابرات می باشد دارای قیمت مختلفی می باشد برای مشاوره و اطلاعات دقیق و به روز و قیمت کابل 6 زوج فویلدار که یک کابل مخابراتی هواییمی باشد، می توانید به کارشناسان فروش ما در نید صنعت تماس حاصل فرمایید . نکته قابل توجه دیگر شرکت تولید کننده و برند آن می باشد، کیفیت و اصالت کالا، موارد استفاده آن نیز یکی از پارامتر مهم جهت خرید این کابل می باشد.

بهترین برند کابل مخابرات هوایی

توجه به برند و سابقه تولید شرکت سیم و کابل بسیار حائز اهمیت می باشد. برند های معتبر دارای کیفیت بالا و تضمینی می باشد نید صنعت دارای بهترین برند ها شناخته شده روز بازار می باشد از جمله :پینو، رویانف البرز الکتریک نور، سیمیا، ابهر، همدان از برترین برند ها و معتبر می باشد

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالاها نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. نقطه نظرات و تجربه خرید خود را با دیگران در میان بگذارید و نظر خود را ثبت نمایید