دسته بندی

کفساب

مشاهده فیلترها

در دنیای مدرن تمام کارها تخصصی شده و این ویژگی جهان امروز، موجب شده تا کارهای سنتی به شیوه مدرن تخصصی و سریع‌تر انجام شوند. یکی از این موارد صنعت سنگ، کف‌پوش و نمای ساختمان‌ها است. این روزها برای همه ما واژه کفساب (کف ساب) بسیار آشنا است. بارها در انواع ساختملن‌های مسکونی، تجاری و... ماشین‌های کفساب را دیده‌ایم.

 با مدرن شدن صنعت سنگ و ساختمان‌سازی دیگر نمی‌شود همانند گذشته نمای کف را تمیز کرد، از مواد شوینده شیمیایی استفاده کرد، یا با آب و شلنگ کف ساختمان‌ها را شست. به علت کمبود آب، تاثیر منفی مواد شوینده شیمیایی همانند جوهر نمک و سفید کننده ها برای انسان، طبیعت و نمای کف ساختمان، وسعت زیاد کف ساختمان‌های مختلف استفاده از روش های قدیمی منسوخ و هزینه بر است. دستگاه کفساب با کمترین عوارض و هزینه‌های جانبی و با کیفیت بهتر در خدمت پاکیزگی است.

خرید کفساب

کفساب چیست و چه سطوحی را تمیز می کند؟

کفساب وسیله ای مکانیکی است که با برق و یا انرژی باتری کار می کند و وظیفه ی آن لایه برداری از رسوب، جرم‌ها و آلودگی‌های کف ساختمان است. کفسابی واژه ای کلی است و شامل انواع سطوحی که در کف ساختمان به کار رفته میشود. ماشین کفساب قادر است انواع این سطوح را متناسب با جنس کف و میزان آلودگی و جرم تمیز کند. کفساب فقط برای سطوح سنگی، بتونی، سرامیکی نیست، بلکه کف آسانسور، کف‌پوش‌های چوبی و پلاستیکی را هم شست و شو می‌دهد. تفاوت در نحوه استفاده از کفساب و مواد شست و شو دهنده است.

قیمت کفساب

کفساب کار چه کسی است؟

کفساب کار کسی است که توانایی کنترل و تنظیم ماشین کفساب را دارد، با انواع روش های کفسابی آشنا است و می‌داند برای هر جنس از سنگ یا نمای کف، از چه مواد و چه روشی استفاده کند. کفساب کار با تجربه عیوب نمای کف را برطرف می‌کند، با تشخیص جنس سنگ و یا کیفیت نمای کف، خرابی و فرسودگی ظاهری آن را برطرف یازد. کفساب کار به تمام مراحل کفسابی، سنگ‌سابی و کف‌شویی آشنایی دارد. خطوط کاشی‌ها و سنگ‌ها را اصلاح می‌کند و در پایان نمایی شیشه‌ای و براق به مشتری خود ارائه می‌دهد.

قیمت و خرید کفساب

انواع دستگاه کفساب چه نام دارد؟

دستگاه یا ماشین‌های کفسابی دارای انواع و اقسام مختلف هستند. از آنجایی که یک ساختمان دارای پله، سطوح سنگی، سطوح سرامیکی و... است، برای هر بخش و هر سطح کفساب مخصوصی طراحی شده. هر دستگاه کفساب دارای ابزارهای خاصی جهت تراشیدن سطح، صیقل دادن سطح، شستن و برق انداختن سطوح است.

دستگاه کفساب تک فاز: این دستگاه کیفیت فوق العاده‌ای ندارد و به همین دلیل قیمت کفسابی آن نسبت به سایر کفساب‌ها پایین‌تر است. انرژی این دستگاه از طریق برق تک فاز تامین می‌شود.

دستگاه کفساب سه فاز: همان طور که از نام این دستگاه مشخص است، انرژی این دستگاه از طریق برق سه فاز تامین می‌شود. این دستگاه کیفیت بسیار بالایی دارد و به همین دلیل قیمت کفسابی آن بالاتر است.

دستگاه کفساب پله سابی: دستگاه پله سابی در واقع همان دستگاه سنگ فرز است که صفحه ی آن را با صفحه کفسابی عوض کرده‌اند. از این دستگاه فقط برای سطوح سنگی استفاده می‌شود.

 

تفاوت سنگ ساب و کف ساب چیست؟

سنگ سابی برای انواع سطوح سنگی کاربرد دارد. انواع سنگ های تراورتن، گرانیت، دهبید، سنگ گوهره و... نیاز به دستگاه کفساب و کفساب کار ماهر دارد. کفسابی سنگ گرانیت از تمام سنگ‌ها بالاتر است زیرا ارزش این سنگ بسیار زیاد است. کفسابی سنگ گرانیت ۱۷ دست ( ۱۷ مرحله ) دارد که باید به ترتیب انجام شود. سنگ سابی گرانیت باعث جلا، ترمیم و مقاومت بالای آن می‌شود.

اما در مورد سرامیک این قضیه برعکس است. برای سرامیک باید دستگاه کفساب و شست و شو دهنده انتخاب شود، زیرا اگر سطح سرامیک کفسابی شود لعاب آن از بین رفته و آسیب می بیند.

خرید کفساب

نتیجه

انتخاب، خرید و یا سفارش دستگاه کفساب باکیفیت برای مشتری و کفساب کار بسیار اهمیت دارد. اگر کفساب کار فردی با تجربه و رزومه‌دار باشد، اما دستگاه مورد استفاده کیفیت لازم را نداشته باشد بر روی کارش تاثیر گذاشته و رضایت لازم را کسب نخواهد کرد. توجه به برق ساختمان و استفاده از دستگاه تک فاز یا دستگاه کفساب سه فاز بسیار اهمیت دارد، ساختمان هایی که دارای آسانسور هستند، دستگاه سه فاز را پشتیبانی کنند.

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالاها نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. نقطه نظرات و تجربه خرید خود را با دیگران در میان بگذارید و نظر خود را ثبت نمایید