دسته بندی

کابل جوش - قیمت و خرید کابل جوشکاری

کالاهای موجود
مشاهده فیلترها

کابل جوش یکی از قدرتمندترین و پرکاربرد ترین کابل های موجود در بازار است که بسیار حائز اهمیت است. این کابل مانند تمام کابل های برق در رده ها و کلاس های متفاوتی تولید شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ما در ادامه شما را جهت اطلاع از آخرین قیمت کابل جوشکاری و خرید اینترنتی کابل جوشکاری راهنمایی خواهیم کرد؛ همچنین نکات کاربردی همراه با مشخصات کابل جوش و انواع کابل های جوشکاری را برای شما مطرح کرده ایم.

کابل جوش

آشنایی بیشتر با کابل جوش

کابل جوش اصلی ترین و مهمترین ابزار جوشکاری می‌باشد که وظیفه‌ی انتقال جریان الکتریکی از دستگاه جوش به انبر جوش را دارد. این کابل ها دارای عایق حرارتی از جنس نئوپرن هستند که به عنوان آخرین لایه حفاظتی، کابل را در برابر گرما و جرقه و آتش سوزی بسیار مقاوم می‌سازد و توانایی تحمل دمای 90 تا 150 درجه سانتی گراد را دارند.

نکته‌ای که باید در مورد کابل جوش به آن دقت کرد این است که طول این کابل هرچه کمتر باشد انتقال جریان بهتر است و عمل جوشکاری با کیفیت بالاتری انجام می‌شود. پس اگر جوش با کیفیت و بهتری می‌خواهید از کابل بلند استفاده نکنید.

کابل جوش

کاربرد و نکات مهمی در مورد کابل جوش

کابل های جوشکاری کاربردهای فراوانی دارند از جمله جوشکاری در صنعت اتومبیل سازی، کشتی سازی و تمامی صنایعی که نیاز به اتصال به صورت دائم فلزات، کامپوزیت، سرامیک و پلیمر است. این وسیله به عنوان مهمترین ابزار جوش مورد استفاده قرار می‌گیرد اما برای انتخاب سایز کابل باید به میزان جریان خروجی دستگاه بسیار توجه کرد. البته به تناسب افزایش سایز قیمت کابل جوش هم افزایش پیدا می‌کند و به دلیل نوسانات مدام قیمتی، لیست قیمت کابل جوشکاری مدام در حال تغییر است و مهمترین و پرکاربردترین سایز کابل جوش 14 است.

انواع و ویژگی های کابل جوش

از دونوع آلیاژ در تولید این کابل ها استفاده می‌شود آلومینیوم و مس که آلیاژ آلومینیوم قیمت مناسب تری نسبت به نوع مسی خود دارد اما آلیاژ نوع مسی هدایت الکتریکی بهتری دارد.

به دلیل انعطاف بسیار خوب کابل جوشکاری را منعطف ترین کابل در صنعت می‌دانند. علاوه بر انعطاف بالا ویژگی های بسیار زیاد دیگری هم دارد از جمله: مقاومت بالا در برابر ضربات مکانیکی، مقاومت در برابر حرارت و جرقه های جوش و همچنین در برخی از کارخانجات صنعتی کابل جوش ماهیت تازه‌ای پیدا کرده و بعنوان کابل ارت نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت و خرید آنلاین کابل جوش

خرید اینترنتی از کارآمدترین و پر طرفدار ترین روش های خرید است و نید صنعت با ایجاد بازار آنلاین جامع در حوزه صنعت نیاز این حوزه را به خوبی برطرف کرده و خیال مشتریان خود را بابت خریدی آسان، مقرون بصرفه و بدون واسطه محصولات با کیفیت برآورده کرده است. همچنین شما می‌توانید برای خرید کابل جوشکاری از بهترین برند های کابل نظیر برند های نیوتون و مسین به سایت نید صنعت مراجعه کرده و محصول مد نظر خودرا به صورت اینترنتی و یا حتی تلفنی خرید نمایید.