دسته بندی

بکس بادی

مشاهده فیلترها

قیمت آچار بکس بادی

قیمت انواع بکس بادی با توجه به ویژگی ها و برند سازنده محصول، تعیین شده و شما باید در هنگام خرید علاوه بر توجه به قیمت بکس بادی به یک سری مسائل بسیار مهم دیگر هم توجه داشته باشید تا بتوانید خریدی امن و با رضایت خاطر را تجربه کنید.

 ما به شما کمک خواهیم کرد که این عوامل و پارامترها را شناخته و با اطلاعات کامل به سمت خرید بکس بادی بروید.

خرید بکس بادی

برای خرید آچار بکس بادی راه های بسیاری وجود دارد و از آنجا که این ابزار بسیار کاربردی تنوع بسایر بالایی نیز دارد دست شما در خرید انواع بکس بادی باز بوده و می‌توانید بهترین آچار بکس بادی را با بهترین قیمت و کیفیت و بدون واسطه در سایت نید صنعت مشاهده و خرید نمایید.

آشنایی بیشتر با لوازم بکس بادی و باید در هنگام خرید باید به چه نکاتی توجه داشت؟

آچار بکس بادی یکی از هزاران ابزاری است که به کمک صنعت و بشر آمده تا بتواند کارها را آسان تر و با سرعت بالاتری انجام دهیم بکس بادی در واقع ابزاری است برای باز کردن سریع و با قدرت انواع پیچ و مهره.

درون این ابزار کاربردی تعدادی پره های فیبری وجود دارد که مانند توربین بادی عمل می‌کند.

به این شکل می‌باشد که باد باعث چرخش پره های فیبری شده و انرژی حاصل از چرخش پره ها توسط یک شفت به گیر بکس منتقل شده و گیربکس هم ضربه های لازم را جهت باز و بسته کردن پیچ و مهره وارد می‌کند که با سرعت های مختلف این اتفاق رخ می‌دهد.

جالب است بدانید سرعت بکس بادی بر اساس RPM  بوده و سرعت در آچار های بادی همان تعداد ضربات وارده به گیربکس است که هرچه بیشتر و سریعتر باشد سرعت چرخ پیچ و مهره ها بیشتر میشود.

اولین نکته ای که در هنگام خرید همانطور که گفتیم جدای از قیمت آچار بکس بادی باید در نظر گرفت قطعات بکس بادی و در راس همه ی آنها درایو بکس بادی است در واقع درایو همان سری شفت خروجی آچار های بکس است که بکس ها همگی بر روی آن نصب می‌شوند.

بکس بادی را با چه نام هایی می‌شناسند + انواع بکس بادی

بکس بادی به دلیل قدرت و سرعتا بالایی که دارد و اینکه بسیار قدرتمند تر از بکس برقی و بکس شارژی است بسیار در صنعت پر کاربرد بوده و مورد استفاده قرار می‌گیرد اما در میان عموم مردم و اهالی فن بکس بادی با نام های دیگری مانند: آچار بادی، ایمپکت بادی، آچار پنوماتیک نیز شناخته می‌شود

اما آچار بکس بادی دارای 4 نوع متفاوت است:

1- بکس بادی با مکانیزم تک چکشه 2- بکس بادی با مکانیزم دو چکشه 3- بکس بادی با مکانیزم پین و کلاچ 4- بکس بادی با مکانیزم پین و چکش

انواع آچار بکس بادی از نظر کاربرد و سایز های پر کاربرد آن

آچار بکس بادی از لحاظ کاربرد چندین کاربرد متفاوت و ظاهر مختلف دارند گونه هایی مانند:

  • آچار بکس بلند

  • اچار بکس کوتاه

  • آچار بکس شش گوش

  • آچار بکس ستاره ای

  • آچار بکس شمع و آلن

بیشترین کاربرد بکس های بادی را شما در تعمیر گاهای اتوموبیل برای تعمیر انواع اتوموبیل می‌بینید و بیشترین سایزی که مورد استفاده است سایز 2/1 یا همان 12.5 میلی متر بوده ویا سایز 4/3 که این سایزها بیشترین مورد استفاده را دارند

در سایز 2/1 که گسترده ترین سایز درایو های موجود است شما می‌توانید از آچار ها از سایز 5 میلی متر تا 38 میلی متر استفاده نمایید.

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالاها نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. نقطه نظرات و تجربه خرید خود را با دیگران در میان بگذارید و نظر خود را ثبت نمایید