آسیا چمن

آسیا چمن

چمن مصنوعی آسیا چمن

در فروشگاه‌های چمن مصنوعی ایران انواع تولیدات داخلی و خارجی با برند‌های متفاوت به فروش می ‌رسد. از برند‌های مطرح داخلی در این خصوص می ‌توان به آسیا چمن، رویال چمن، چمن مصنوعی مانا چمن، چمن نما اشاره کرد. آسیا چمن یکی از اولین تولیدکنندگان چمن مصنوعی در ایران است و امتیاز انحصاری تولید چمن مصنوعی شرکت تیولون گرس هلند را دارد. کارخانه تولیدی چمن مصنوعی آسیا چمن در کرمان واقع شده است و در این کارخانه مجموعه متنوعی از چمن‌های مصنوعی تولید و عرضه می‌ شود. قیمت چمن مصنوعی آسیا چمن به جنس و کاربری و عامل‌های اقتصادی دیگر وابسته است.

در کارخانه چمن مصنوعی آسیا چمن انواع چمن مصنوعی با کاربری‌های مختلف تولید می ‌شود. جنس چمن مصنوعی تولید شه از جنس نایلون، پلی اتیلن و پلی پروپلین است و انواع چمن مصنوعی با بافت‌های کم تراکم و پرتراکم تولید می ‌شود. مراحل تولید در این کارخانه نیز همانند سایر کارخانه‌های چمن مصنوعی بوده است به طوریکه تولید چمن مصنوعی آسیا چمن از بخش‌های تولید نخ، گره زنی و بافت نخ، زیر‌سازی و کنترل کیفی و بسته‌بندی تشکیل شده است.

خرید چمن مصنوعی آسیا چمن

قیمت چمن مصنوعی آسیا چمن یکی از عوامل در خرید چمن مصنوعی است. خریدارن برای خرید این کالا تزئینی ابتدا قیمت آن را پرس و جو و متراژ مورد نیاز آن را بررسی کرده و با برآورد هزینه آن اقدام به خرید چمن مصنوعی می‌کنند. لیست قیمت چمن مصنوعی آسیا چمن تحت تأثیر جنس چمن، نوع چمن، کیفیت، ارتفاع ساقه بوده است. همچنین عوامل اقتصادی مانند تورم، نرخ ارز، عامل‌های اقتصاد کلان در خرید چمن مصنوعی آسیا چمن مؤثرند. چمن مصنوعی دارای تنوع قیمتی بالایی بوده است و مشتریان می‌توانند با هر بودجه‌ای چمن مصنوعی را تهیه کنند. علاوه بر این‌ها عواملی مانند اینکه در چه مکانی قرار است از این چمن استفاده شود نیز بر قیمت محصول تأثیرگذار است. همچنین اینکه خریدار از چه فروشنده‌ای این محصول را خریداری می‌کند بر قیمت محصول مؤثر است.

محصولات چمن مصنوعی آسیا چمن

در تولیدی آسیا چمن انواع چمن مصنوعی با کاربری‌های مختلف تولید می‌شود. در این شرکت تولیدی انواع چمن مصنوعی با جنس، ارتفاع ساقه، رنگ متفاوت تولید می شود.  انواع چمن مصنوعی آسیا چمن از لحاظ کاربری چمن مصنوعی مخصوص زمین ورزشی و استادیوم و سالن‌های ورزشی، چمن مصنوعی مخصوص دیوار آسیا چمن و چمن مصنوعی مخصوص آکواریوم آسیا چمن، چمن مصنوعی مخصوص دکوراسیون داخلی آسیا چمن و چمن مصنوعی مخصوص حیاط و چمن مصنوعی مخصوص بالکن از این قبیل‌اند.

فروش چمن مصنوعی آسیا چمن

در کارخانه چمن مصنوعی آسیا چمن که یکی از بهترین برندهای چمن مصنوعی ایرانی است، پس از آماده‌سازی و تولید محصول نهایی آن را آماده فروش و روانه بازار می‌ کنند. فروش چمن مصنوعی از درب کارخانه اکثرا به صورت فروش عمده چمن مصنوعی بوده است. به طوریکه خریدارن عمده با ارتباط و ثبت سفارش به فروشنده اقدام به خرید محصول کرده و به طور مستقیم از درب کارخانه تحویل می‌ گیرند.

در شرکت آسیا چمن مصنوعی قیمت فروش در نمایندگی‌های اختصاصی شرکت کمتر از بازار بوده است. بنابراین در صورتی که خواستار حجم زیادی از این محصول می ‌باشید به نمایندگی فروش مراجعه کنید.

تولیدکننده چمن مصنوعی آسیا چمن برای حفظ مشتری و برای پرورش و ایجاد روابط طولانی مدت با شرکا و مشتریان اقداماتی از قبیل فروش اقساطی و یا فروش امانی کرده و همچنین تخفیف‌های عالی با عنوان جشنواره‌های مختلف برای مشتریان در نظر می‌ گیرند.

  • کارخانه چمن مصنوعی آسیا چمن

  • تولید نخ: این مرحله در کیفیت چمن مصنوعی تأثیر بسیار زیادی دارد. در این مرحله در فرایندی بنام اکستروژن مواد شیمیایی و رنگ چمن با هم ترکیب می ‌شوند و تحت تأثیر فشار، گرما و دستگاه‌های مخصوص قالب‌گیری نخ چمن مصنوعی به صورت رشته‌های باریک تولید خواهد شد.
  • گره زنی یا بافت: نخ‌های تولید شده به صورت تک رشته وارد مرحله گره زنی و بافت می ‌شوند.
  • زیر‌سازی: در مرحله زیرسازی نخ‌های چمن با تراکم مشخص شده به لایه زیرین چمن دوخته و در نهایت لایه زیرین به لایه بکینگ چسبیده و چمن مصنوعی تولید می ‌شود.
  • کنترل کیفی: چمن‌های مصنوعی تولید شده از نظر پارگی، رنگ پریدگی و گره خوردگی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.
  • بسته‌بندی محصول: با توجه به جنس، کاربرد و ابعاد و کیفیت به صورت رول‌های متری، نواری و تایل چمن‌های مصنوعی بسته‌بندی و لیبل‌گذاری می ‌شوند.