البرز الکتریک نور

البرز الکتریک نور

سیم و کابل البرز الکتریک نور

سیم و کابل البرز الکتریک نور با برند تجاری لینکو فعالیت خود را در زمینه تولید سیم و کابل در سال 1383 شمسی آغاز کرد و با بهره‌گیری از تکنولوژی و ماشین‌آلات روز دنیا به تولید و عرضه انواع و سیم و کابل مشغول است. سیم و کابل لینکو با بهترین کیفیت ارائه می‌شوند و توانسته‌اند تا رضایت مصرف‌کنندگان را به خود جلب کنند. شرکت البرز نور موفق به دریافت گواهینامه استاندارد اروپا، تاییدیه از شرکت توانیر، تاییدیه پژوهشگاه نیرو، گواهینامه آکسفورد سرت و... شده است و عضو انجمن کیفیت ایران نیز می‌باشد. قیمت سیم و کابل البرز الکتریک نور با توجه به سطح کیفی و کمی قابل ارائه، از توجیه اقتصادی برخوردار است.

سیم و کابل البرز الکتریک نور

انواع سیم و کابل البرز الکتریک نور

سیم و کابل البرز افشان و دیگر انواع سیم برق لینکو با کیفیت بالایی تولید و عرضه می‌گردند. استفاده از سیم و کابل استاندارد از بروز حوادثی مانند آتش‌سوزی و برق‌گرفتگی جلوگیری می‌کند. انواع کابل و سیم برق البرز الکتریک نور در مدل‌ها و سطح مقطع‌های مختلفی تولید می‌شوند و در فضاهای گوناگون قابل استفاده می‌باشند.

  • کابل قدرت البرز: از این کابل می‌توان جهت تامین انرژی الکتریکی در داخل ساختمان، درون آب، زیر خاک و در فضای باز استفاده کرد.
  • کابل آلومینیوم البرز: اگرچه کارایی مس در انتقال انرژی الکتریکی بالاتر است، اما شرکت سیم و کابل البرز الکتریک نور با توجه با افزایش قیمت مس اقدام به تولید کابل آلومینیومی کرده‌است.
  • کابل البرز افشان: کابل‌های افشان البرز نور در دو حالت تخت و گرد تولید می‌شوند و هر کدام کارایی مخصوص به خود را دارند. از این کابل‌ها برای تامین کابل شناور چاه عمیق استفاده می‌شود و از انعطاف‌پذیری بالایی برخوردار هستند.
  • کابل برق البرز مفتولی: این کابل‌ها بر اساس نوع مفتول در دو نوع با ولتاژ اسمی بین 300 تا 500 ولت و بین 450 الی 750 ولت طراحی و تولید می‌شوند.
  • سیم البرز الکتریک نور مفتولی: سیم مفتول البرز دارای هادی از جنس مس آنیل شده و عایق از جنس PVC می‎باشد. از این سیم می‌توان در توزیع‌کننده‌های برق، سیم‌کشی داخلی تابلوها و... استفاده کرد.
  • سیم البرز افشان: انواع سیم افشان البرز الکتریک نور با هادی ازجنس مس و عایق PVC تولید می‌شوند. از این سیم انعطاف‌پذیر می‌توان در لوله‌های خرطومی نیز استفاده کرد و برای محیط‌های خشک مناسب می‌باشد. قیمت سیم البرز افشان با توجه به کیفیت آن بسیار مناسب است.

کابل البرز الکتریک نور

قیمت کابل برق البرز | قیمت سیم برق البرز الکتریک نور | قیمت سیم البرز الکتریک لینکو

شما می‌توانید برای اطلاع دقیق از لیست قیمت سیم و کابل البرز الکتریک نور در وب‌سایت نید صنعت محصول مورد نظر خود را جست‌وجو کنید و یا از طریق راه‌های درج شده در وب‌سایت با بخش پشتیبانی تماس حاصل کنید. ما در نید صنعت به‌منظور جلب رضایت شما مشتریان گرامی کلیه محصولات را بدون‌واسطه تهیه کرده و در نازل‌ترین قیمت‌ها عرضه می‌کنیم.

نمایندگی سیم و کابل البرز الکتریک نور | نمایندگی سیم البرز الکتریک نور

پس از بررسی لیست قیمت کابل البرز الکتریک نور می‌توانید برای تهیه آنلاین این محصول و دیگر ابزارآلات صنعتی از طریق فروشگاه اینترنتی نید صنعت اقدام کنید. مجموعه نید صنعت نماینده فروش ابزارآلات صنعتی از برترین برندهای داخلی و خارجی بوده و به پشتوانه ده سال تجربه خدمات خود را در بالاترین سطح ارائه می‌دهد.

 

سیم البرز  الکتریک نور