خراسان افشار نژاد

خراسان افشار نژاد

سیم و کابل خراسان افشارنژاد

شرکت سیم و کابل خراسان افشارنژاد در سال 1345 تاسیس شد و یکی از اولین تولیدکنندگان سیم و کابل در ایران می‌باشد. در حاضر این شرکت با ظرفیتی بیش از 30 هزار تن در سال فعالیت می‌کند و محصولات خود را به سراسر ایران عرضه می‌کند. سیم برق خراسان و کابل برق خراسان از بهترین سیم و کابل‌ها در ایران محسوب می‌شوند. محصولات این شرکت با نشان استاندارد ISIRI و مطلابق با خواست مشتریان بر اساس استاندارهای بین‌المللی VDE و IEC تولید می‌شوند. سیم برق افشان خراسان و کابل خراسان افشارنژاد در انواع مختلفی مانند سیم‌های خودرو، کابل‌های کنترل و قدرت و... برای مصارف متفاوتی تولید می‌شوند. کابل افشارنژاد خراسان فروش بالایی در سراسر کشور دارد و نظر مشتریان را به خود جلب کرده است.

انواع سیم و کابل افشارنژاد خراسان

کابل خراسان مشهد در طیف گسترده‌ای برای مصارف گوناگون تولید می‌شوند. شرکت کابل خراسان کابل‌های خود را در انواع کابل افشان، کابل کواکسیال، کابل با نصب ثابت و کابل تلفنی رائه می‌دهد. سیم برق افشارنژاد نیز دارای مدل‌های متنوعی است و برای مصارف گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند. این سیم‌ها با وجود هادی مسی با میزان خلوص بالا، جریان برق را به‌خوبی انتقال می‌دهند. به‌طور کلی سیم و کابل افشارنژاد عبارتند از:

  • کابل قدرت افشارنژاد: این نوع از کابل‌ها جهت تغذیه انرژی در شبکه توزیع، در زیر خاک، زیر آب و داخل کانال‌ها و به‌طور کلی مکان‌هایی که فشار مکانیکی زیاد نباشد، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • کابل برق افشان: کابل افشان خراسان برای اتصال در مشاین‌ها، خطوط تولید، صنایع ابزارآلات ماشین، تجهیزات اتوماتیک و خطوط مونتاژ و برای تنش‌های مکانیکی متوسط مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • کابل‌های هالوژن فری و ضد حریق: این نوع از کابل‌ها برای جلوگیری از آسیب‌های انسانی و خسارت‌های مالی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این کابل‌ها در مکان‌هایی مانند بیمارستان‌ها، فرودگاه‌ها، مجتمع‌های تجاری، هتل‌ها و اماکن عمومی کاربرد دارند.
  • سیم ساختمانی و ارت: این سیم‌ها انعطاف‌پذیر بوده  برای استفاده در کانال‌های بسته، زیر گچ و وسایل برقی مناسب هستند.
  • سیم رانژه افشارنژاد: این نوع از سیم‌ها جهت سیم‌کشی در داخل تلفن‌ها، تجهیزات پردازش داده و سیستم‌های داخلی تلفن‌ها استفاده می‌شوند.
  • سیم تخت افشارنژاد: سیم‌های تخت بدون روکش برای تغذیه وسایل الکتریکی قابل حمل و در مکان‌هایی که فشار مکانیکی کمی وجود دارد مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • سیم افشان خراسان: این سیم‌ها در سایزهای مختلف و برای مصارف گوناگون تولید می‌شوند. قیمت سیم برق خراسان با توجه به کیفیت آن مطلوب است.

لیست قیمت سیم و کابل افشارنژاد خراسان | قیمت کابل برق خراسان | قیمت سیم افشارنژاد خراسان

شما می‌توانید برای اطلاع از لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد با کارشناسان فروش نید صنعت تماس بگیرید و یا از طریق وبسایت این مجموعه اقدام نمایید. قیمت انواع سیم افشارنژاد، قیمت سیم افشان خراسان و قیمت سیم و کابل ایوان خراسان به همراه مشخصات محصولات در وبسیات نید صنعت برای بررسی توسط مشتریان، ارائه شده است. قیمت سیم و کابل افشارنژاد خراسان همواره به‌صورت به‌روز شده در این وبسایت قرار می‌گیرند. سیم و کابل افشارنژاد خراسان قیمت مناسبی با توجه به کیفیت محصول دارند و برای مصرف کنندگان مقرون به‌صرفه می‌باشند.

نمایندگی کابل خراسان افشارنژاد | سیم و کابل افشارنژاد خراسان لاله‌زار | کابل خراسان لاله‌زار

پس از بررسی لیست قیمت سیم و کابل ممتاز خراسان و اطلاع از قیمت سیم برق افشان خراسان می‌توانید برای خرید از طریق وبسایت نید صنعت و یا ارتباط را کارشناسان مجرب این مجموعه اقدام نمایید. فروشگاه نید صنعت به عنوان نمایندگی سیم و کابل افشارنژاد در مشهد و تهران و سیم راد افشان خراسان و سیم و کابل خراسان افشارنژاد لاله‌زاراست که این محصولات را به سراسر ایران ارسال می‌کند. تمامی کالاهای موجود در نید صنعت با ضمانت گارانتی و اصالت کالا در اختیار خریداران قرار می‌گیرند.