خرید تجهیزات پنوماتیک و اتوماسیون پارس نیوماتیک

پارس نیوماتیک
  • لزوم وجود دستگاه های پنوماتیکی که به علت کار با هوای فشرده قابلیت عدم نشتی مواد سمی را دارند در خط تولید بسیاری از صنایع خصوصا صنایع غذایی و دارویی بر کسی پوشیده نیست. یکی از قدیمی ترین شرکت های فعال در این زمینه شرکت صنایع هوای فشرده پارس (پارس نیوماتیک) می باشد. این شرکت در سال ۱۳۵۷ تاسیس شده و فعالیت آن در زمینه تولید قطعات و دستگاه های نیوماتیکی، آموزش و ارائه خدمات تخصصی در رابطه با این سیستم هاست.
  • پارس نیوماتیک سعی داشته است تا با تکیه بر تخصص و مهارت، محصولاتی با کیفیت و مطابق با استاندارهای بین المللی تولید نماید. از جمله گواهینامه های این شرکت می توان به گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001:2000 از شرکت RWTUV آلمان (در سال ۱۳۸۱) و گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استانداردISO 9001:2015  از شرکت ARC کانادا (در سال ۱۳۹۶) اشاره کرد. از اهداف این شرکت تلاش برای افزایش رضایت مشتری و بهبود مستمر کیفیت محصولات تولیدی است که در این راستا آموزش هایی را هم برای پرسنل خود فراهم آورده است.
  • محصولات تولیدی پارس نیوماتیک در دسته بندی های زیرطبقه بندی شده اند:
  • سیلندر پنوماتیک پارس نیوماتیک: سیلندر های تولیدی این شرکت در انواع سیلندر قلمی، سیلندر کامپکت، سیلندر استاندارد و سیلندر راهنمادار در مدل های مختلف و با ویژگی های متفاوت تولید می شوند.
  • شیرهای فرمان: این محصولات با فرمان پذیری های مختلفی از جمله برقی، دستی، پدالی، مکانیکی و سیگنال باد توسط این شرکت تولید شده اند.
  • تجهیزات فیلتراسیون: از دیگر زمینه های فعالیت این شرکت، تولید تجهیزات فیلتراسیون از جمله درجه باد، رگلاتور، روغن پاش، فیلتر، واحد مراقبت هوا، تخلیه و آبگیر اتوماتیک می باشد.
  • زمینه فعالیت شرکت پارس نیوماتیک تنها به دسته بندی های ذکر شده محدود نیست و تولید محصولاتی در زمینه تجهیزات کوپلینگ و اتصالات و شیلنگ های پلی اورتان هم بر عهده دارد.
  • بازار آنلاین نیدصنعت در کنار تامین کالاهای شرکت صنایع فشرده پارس (پارس نیوماتیک) امکان بررسی تخصصی و مقایسه این محصولات را نیز فراهم آورده است تا به راحتی بتوانید محصول موردنظر خود را از نظر کلیه مشخصات فنی بررسی نمایید. محصولات موجود در سایت نید صنعت دارای ضمانت اصالت کالا هستند و به صورت سریع به سراسر کشور ارسال می شوند.