دسته بندی

خرید اره فارسی بر | قیمت فارسی بر

مشاهده فیلترها

یکی از دقیق ترین ابزارآلات مناسب برای برش چوب اره فارسی بر است که گزینه مناسبی برای انجام برش های زاویه دار مانند برش فارسی (برش با زاویه 45 درجه) به حساب می آید. تیغه این محصول در نوع برقی و شارژی به صورت دایره شکل بوده و برای ایجاد برش بهتر با سرعت بالا درحال چرخش است. در ادامه به بررسی انواع این اره و پارامترهای مهم در خرید آن خواهیم پرداخت. در این محتوا سعی داریم شما را با انواع فارسی برها و معیارهایی که نیاز است برای مقایسه و خرید اره فارسی بر مناسب مد نظر داشته باشید آشنا کنیم.

قیمت  و خرید فارسی بر

از معیارهای دیگر برای انتخاب و خرید محصول مناسب قیمت آن است. اما توجه داشته باشید که لزوما قیمت بالا به معنای کیفیت بالای محصول و قیمت پایین نشان دهنده کیفیت کم آن نیست. برندهای با کیفیت ایرانی بسیاری وجود دارند که محصولات خود را با قیمتی مقرون به صرفه تولید می کنند.

با انواع اره فارسی بر آشنایی دارید؟

اره فارسی بر دستی

این اره درواقع یک فارسی بر با اره دستی است که ساختمان آن از یک اره، گیره نگهدارنده قطعه و گونیا برای تنظیم زاویه تشکیل شده است. کارکردن با این ابزار بسیار راحت است و تنها کافیست قطعه کار را در گیره ثابت کرده و با تنظیم زاویه برش اره با گونیا برش مورد نظر را انجام دهید.

اره فارسی بر برقی

فارسی بر ثابت

فارسی بر ثابت از یک تیغه دایره شکل، موتور، گونیا و گیره نگهدارنده تشکیل شده است. جهت تیغه اره در آن عمود بر سطح و غیرقابل تغییر است. در این مدل تیغه تنها در جهت افقی می چرخد و می تواند زوایای برش مختلفی را روی قطعه ایجاد نماید. اره فارسی بر ثابت نسخه پیشرفته تر اره فارسی بر صندوقی است که ساختاری به شکل یک جعبه فلزی دارد.

خرید اره فارسی بر ثابت

اره فارسی بر کشویی

تفاوت اره فارسی بر کشویی با نوع ثابت آن در قابلیت زاویه گرفتن آن نسبت به سطح افقی است. این محصول تنها می تواند به سمت چپ خم شده و در آن جهت زاویه بگیرد که علت آن قرارگیری موتور در طرف دیگر آن می باشد.

قیمت و خرید فارسی بر کشویی

اره فارسی بر کشویی دوطرفه

اره فارسی بر کشویی دوطرفه همانند نوع کشویی است با این تفاوت که این مدل اره برای برش می تواند به دو سمت خم شود و در صورتی که نیاز باشد برشی در جهت مخالف ایجاد کنید دیگر نیازی به جابجایی قطعه نخواهید داشت و به راحتی می توانید با گرداندن برس در جهت دیگر این کار را انجام دهید.

انواع اره های فارسی بر از نظر نوع موتور

موتور اره های فارسی بر در نوع ذغالی و دینامی تولید می شود.

برای خرید اره فارسی بر به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

زاویه برش

به زاویه تیغه اره با صفحه عمود بر سطح برش زاویه برش گفته می شود. که هرچه مقدار این زاویه بزرگتر باشد فارسی بر شما برای طیف گسترده تری از قطعات مناسب خواهد بود. زاویه ی متغیر دیگر در این محصول زاویه ی بین تیغه اره با سطح افق است که همانطور که در بخش بالا گفته شد شما می توانید در صورتی که نیاز به متغیر بودن این زاویه دارید نوع کشویی یا کشویی دوطرفه را انتخاب نمایید.

تیغه اره

قطر تیغه اره

قطر تیغه اره یکی از پارامترهای با اهمیت برای خرید اره مناسب می باشد. تیغه اره های با قطر بیشتر قابلیت ایجاد برش های عمیق تری را دارند.

تعداد دندانه های تیغه

هرچه تعداد دندانه های تیغه بیشتر باشد. دندانه ها متراکم تر شده و در نتیجه برش با کیفیت تری ایجاد خواهد شد. البته در نظر داشته باشید که جنس قطعه هم در این نتیجه تاثیر گذار است.

اندازه دندانه تیغه اره

هرچه دندانه ها بزرگتر باشند در نتیجه عمق برش بیشتر خواهد بود بنابراین میزان درگیری تیغه با قطعه بیشتر می شود و نیروی بیشتر برای برش نیاز است. برای ایجاد نیروی بیشتر به موتور قوی تر نیاز است. پس می توان نتیجه گرفت که در صورتی که اندازه دندانه بزرگتر باشد به موتور قوی تری نیاز دارید.

منبع تغذیه

این محصولات از نظر منبع تغذیه به دو نوع برقی و شارژی تقسیم می شوند که هر کدام از این منابع مزیت خاص خودشان را دارند. به عنوان شاخص ترین مزیت اره فارسی بر شارژی می توان به قابل حمل بودن و قابلیت استفاده در فضاهایی که دسترسی به برق وجود ندارد استفاده کرد اما از معایب آن قدرت پایین تر این دستگاه نسبت به مدل برقی می باشد.

در چه برش هایی می توان از فارسی بر استفاده کرد؟

استفاده از فارسی بر به برش خاصی محدود نمی شود اما باید توجه داشت که این اره برای برش چوب به کار می رود. عموما از این محصول برای ایجاد برش های زاویه دار استفاده می شود.

فارسی بر آرمیچری بخرم یا دینامی؟

این نوع از اره ها به دو صورت دینامی و آرمیچری تولید می شود. فارسی بر دینامی نسبت به نوع آرمیچری تولید صدای کمتر و عمر بیشتری دارد. البته از معایب آن می توان به نیاز به روشن بودن دائمی اشاره کرد.

قیمت و خرید اره فارسی بر کشویی هیوندای

برند های معتبر اره فارسی بر کدامند؟

معمولا برای خرید محصول ذهن هر خریداری ابتدا به دنبال برندهای معتبردر زمین تولید محصول مدنظر می گردد.از برند های معتبر در زمینه تولید اره فارسی بر می توان به محک، رونیکس، توسن، هیوندای، آاگ و ماکیتا اشاره کرد.

اگر تمایل به بررسی و مقایسه محصولات این برند ها و یا مشاهده قیمت اره فارسی بر دارید می توانید با مراجعه به سایت فروشگاه اینترنتی نید صنعت با دسترسی به مشخصات فنی محصولات از این قابلیت ها استفاده نمایید. همچنین اگر به دنبال اره های فارسی بر از این برندها هستید به راحتی وبدون نیاز به مراجعه به بازار و با اطمینان از اصالت کالا با استفاده از نید صنعت می توانید خرید خود را انجام دهید.

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالاها نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. نقطه نظرات و تجربه خرید خود را با دیگران در میان بگذارید و نظر خود را ثبت نمایید