دسته بندی

حشره کش برقی

کالاهای موجود
مشاهده فیلترها

حشره کش برقی

حشرات و جانوران موذی با فعالیت خود همواره باعث آزار و اذیت افراد در محیطهای مختلف و به خصوص خانهها میشوند. با شروع فصل گرما نیز فعالیت و تعدادحشرات بیشتر شده و آرامش را سلب میکنند. امروزه با رشد و پیشرفت فناوری، دستگاههای جدیدی روانه بازار شدهکه جایگزین حشره کشهای قدیمی شدهاند و خطرات کمتری برای سلامتی انسان دارند. حشره کشهای برقی انواع جدیدی از حشره کشها هستند که با انرژی امواج الکترومغناطیس، حشرات وجانوران موذی را از محیط زندگی دور نگه میدارند. در این مقاله قصد داریم به معرفی نسل جدید حشره کشها، انواع آنها وهمچنین مقایسه آنها با یکدیگر بپردازیم.

خرید حشره کش

حشره کش برقی چیست؟

حشره کش برقی، دستگاهی است که امواج الکترومغناطیسی را در محیط منتشر میکند و از این طریق بر روی سیستم بدنی حشرات اثر گذاشته و آنها را از محیط دور میکند. محدوده امواج الکترومغناطیس و الکتروسونیکی که این دستگاه از خود ساتع میکند به اندازهای است که فقط بر روی حشرات تاثیر میگذارد و برای انسانها قابل احساس نیست و خطری برای آنها ندارد. حشره کشهای برقی از طریق انرژی که به محیط میفرستند، باعث فلج و مرگ حشرات شده و محیط زندگی را عاری از هر گونه حشرات مزاحم میکنند.

انواع حشره کش برقی

حشره کشهای برقی انواع مختلفی دارند که حشره کشهای راکتی، قرصی و نوری چند نمونه از آنها هستند. حشره کشهای برقی بر خلاف حشره کش های قدیمی، تهدیدی برای سلامتی انسان به شمار نمیروند و استفاده از آنها آسان است. این حشره کشها با قیمتهای بسیار مناسب در بازار موجود هستند که بسته به نوع محیط  میتوانید آنها را تهیه کرده و از شر حشرات مزاحم و موذی راحت شوید.

خرید حشره کش برقی

 

حشره کش راکتی

حشره کش راکتی، به شکل یک راکت تنیس است که با استفاده از انرژی برق، حشرات و جانوران کوچک موذی را از بین میبرد. حشره کشهای راکتی نسل جدیدی از حشره کش های برقی هستند که در کمترین زمان ممکن حشرات را نابود میکنند. حشره کش راکتی برا نابود کردن حشرات و جانوران به مواد شیمیای مضر نیاز ندارد و به همین دلیل است که سلامتی انسان را به خطر نمیاندازد. حشره کش های راکتی با انرژی برقی موجود در ساختار خود در مدت زمان کوتاهی حشرات را به دام می اندازد.

حشره کش قرصی

با شروع فصل گرما فعالیت و تعداد حشرات و تولید مثل آن ها افزایش یافته و بیشتر در خانه ها دیده می شوند و از این رو انسان ها همیشه به دنبال راهی بوده اند تا این موجودات را از بین ببرند. حشره کش های قرصی نوع جدیدی از حشره کش های برقی هستند که با نیروی برق شهری کار می کنند. در داخل این حشره کش ها، قرص های حشره کش جای می گیرد و با نیروی تولید شده توسط دستگاه، مواد موجود در قرص در هوا پخش شده و حشرات را از بین می برد. توجه داشته باشید که استفاده مداوم از حشره کش ها سلامتی انسان را به خطر می اندازد، زیرا مواد شیمیایی مضری در ساختار این قرص ها به کار رفته که تاثیرات خطرناکی بر سیستم تنفسی انسان می گذارد.

حشره کش نوری

بر خلاف حشره کش های قرصی، در ساختار حشره کشهای نوری از قرص استفاده نمی شود بلکه نوری که در ساختار این نوع از حشره کش ها وجود دارد، حشرات در حال پرواز را به خود جذب کرده و آن ها را نابود می کند. این نوع از حشره کش ها با نیروی برق کار می کنند و با نوری که ساطع می کند موجب کشته شدن آن ها می شود. حشره کش های نوری به دلیل نداشتن عوارض برای سلامتی انسان، بهترین و پرکاربردترین نوع حشره کش ها هستند.

حشره کش برقی صنعتی

حشره کش های برقی صنعتی در متراژها و فضاهای بزرگ مانند ادارات، صنایع و کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرد. در ساختار حشره کش های برقی صنعتی از لامپ های uv فرا بنفش استفاده میشود که حشرات و جانوران را به خود جذب کرده و آن ها را نابود می کند. نوع دیگری از حشره کش های برقی صنعتی، از امواج الکترو مغناطیسی در ساختار خود استفاده میکند که بر روی سیستم عصبی حشرات و جانوران موذی تاثیر گذاشته و در کوتاه مدت باعث نابودی آنها می شود و به این ترتیب محیط را عاری از هرگونه حشرات می کند. قیمت این نوع از حشره کش ها نسبت به سایر انواع حشره کش های برقی کمی بیشتر است و آن به دلیل نوع کاربرد، اندازه و ساختار آن در محیط های بزرگتر است. از حشره کش خای برقی صنعتی بیشتر در مزارع کشاورزی، کارخانجات، بیمارستان ها و ادارات استفاده می شود.

قیمت حشره کش برقی

 

مزایای حشره کش برقی نسبت به معمولی

همانطور که گفتیم، حشره کش های برقی نسل جدیدی از حشره کش ها هستند که با نیروی برق و امواج الکترومغناطیسی کار می کنند و نسبت به حشره کش های معمولی مزایای بیشتری دارند. از مزایای حشره کش های برقی می توان به کم عارضه بودن آن ها، نداشتن خطرات و تهدیدات برای سلامت انسان، کم ضرر برای محیط و قیمت مناسب و همچنین نابود کردن تعداد زیادی از حشرات در مدت زمان بسیار کوتاه تر، و قابل استفاده در تمامی مکان ها اشاره کرد.

نکات مهم برای خرید حشره کش برقی

حشره کش های برقی در انواع مختلف در بازار موجود هستند که بسته به نوع محیط و کاربرد توسط افراد خریداری می شوند. به هنگام خرید حشره کش برقی باید به نوع آن، نوع برند، قیمت ، موارد و موانع استفاده حشره کش، مزایا و معایب آن توجه نمود تا بهترین خرید را داشته باشید.

 

حشره کش برقی

جمع بندی

در این مقاله به معرفی حشره کش های برقی و انواع آن پرداختیم. همانطور که گفتیم حشره کش های برقی جدیدترین نوع حشره کش ها هستند که عارضه کمتری نسبت به حشره کش های معمولی دارند و با استفاده از انرژی برق و امواج الکترومغناطیس حشرات را در مدت زمان کوتاه تر و برای مدت طولانی تری نابود می کنند.

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالاها نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. نقطه نظرات و تجربه خرید خود را با دیگران در میان بگذارید و نظر خود را ثبت نمایید