دسته بندی

راه بند (کور کن) پنوماتیک

مشاهده فیلترها

راه بند (کور کن) پنوماتیک

 در کارهای صنعتی ممکن است مواردی پیش آید که نیاز باشد یک قسمت از سیستم یا کل آن از مدار خارج شود. در چنین مواقعی می‌بایست مسیر چندین لوله یا یکی از آنها بسته یا به اصلاح کور شود که برای این موارد در صنعت پنوماتیک از  راه‌بند یا کور کن استفاده می‌شود. راه بند (کور کن) پنوماتیک یکی از فیتینگ‌ها یا اتصالات پنوماتیک به شمار می‌رود. از این قطعه به جهت بستن راه لوله و انواع انشعابات در صنایع مختلفی استفاده می‌شود و به سادگی قابل نصب است.

خرید راه بند پنوماتیک 1

خرید راه‌بند (کورکن) پنوماتیک

سیستم‌های پنوماتیک به دلیل ویژگی‌های خوب زیادی که دارند بسیار مورد استفاده قرار گیرد. این سیستم‌ها با هوا کار می‌کنند که در دسترس است و علاوه بر آن طراحی ساده و ایمنی بالایی دارند. با این حال برای کارکرد بهینه این سیستم‌ها قطعات مختلفی به منظور اتصالات و غیره به کار می‌رود. اگر این قطعات به درستی انتخاب نشوند اختلالاتی را در عملکرد سیستم ایجاد می‌کنند. بنابراین نیاز است تا در خرید راه بند (کور کن) پنوماتیک به عنوان یکی از قطعات سیستم دقت خوبی داشته باشید.

در قدم اول برای خرید راه بند (کور کن) پنوماتیک باید توجه شود که قطعه کاملا با نیازهای سیستم و محیط ما تطابق داشته باشد. انواع قطعات دارای جنس و ابعاد مختلفی هستند و هرکدام برای استفاده در شرایط محیطی متفاوتی طراحی می‌شوند و باید به مواردی از قبیل میزان دما یا فشار بسیار توجه کرد.  

خرید راهبند پنوماتیک

بنابراین اولین نکته در خرید راه ‌بند پنوماتیک توجه به سایز قطعه است. چنانچه سایز و ابعاد راه‌بند (کورکن) پنوماتیک به درستی انتخاب نشود با مشکل مواجه خواهید شد. علاوه بر این نیاز است کیفیت ساخت آن را مورد توجه قرار دهید که متاثر از برند تولیدی و همچنین مواد به کار رفته در تولید آن است. همانطور گفته شد حتما متناسب با شرایط سیستم مورد نظرتان از جمله مقدار فشار، دما و رطوبت راه بند را انتخاب کنید. لازم است اشاره کنیم که در هنگام خرید سعی کنید قطعات مربوط به یک شرکت را تهیه کنید زیرا ممکن است به دلیل تطابق نداشتن اجزا با جدا شدن یا نشتی رو به رو شوید.

قیمت راه بند (کور کن) پنوماتیک

 قیمت همواره یکی از موارد قابل توجه در هنگام خرید قطعات صنعتی است. اما در مواردی که با سیستم‌های صنعتی سر و کار دارید ضروری است تا کیفیت و ایمنی را بر قیمت ترجیح دهید. راه بند (کور کن) پنوماتیک می‌تواند با توجه به نوع آن و برندی که از آن خرید می‌کنید متغیر باشد. برای دریافت لیست قیمت می‌توانید به فروشگاه‌ها یا سایت‌های مربوطه مراجعه کنید. سایت نید صنعت  نیز برای سهولت خرید و همچنین دسترسی به بهترین قطعات موجود بازار، انواع اتصالات را با ذکر قیمت و اطلاعات فنی در اختیار شما قرار داده است.

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالاها نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. نقطه نظرات و تجربه خرید خود را با دیگران در میان بگذارید و نظر خود را ثبت نمایید