دسته بندی

سرکابل فشار متوسط چپقی (پلاگین)

مشاهده فیلترها
نتیجه ای یافت نشد !

سرکابل چپقی/ سرکابل پلاگین

سرکابل چپقی یا جدا شونده یا پلاگین که با نام تجاری cellplux نیز در بازار موجود است، در

انواع سرکابل های زانویی (Elbow) ، مستقیم (Straight) و چپقی (Tee) تولید می‌شوند. سرکابل های چپقی و پلاگین جهت اتصال کابل به کلیدها، ترانسفورماتور‌ها، موتورهای الکترونیکی و سایر دستگاه‌ها مورد استفاده قرار می گیرند.

 

به طور عمده ساختا  سرکابل های چپقی یا پلاگین از جنس لاستیک سیلیکونی که در داخل آن مواد کنترل کننده میدان های مغناطیسی استفاده شده تولید می‌شوذ. همچنین در تولید و ساخت سرکابل ها، از روش‌های پیشرفته سه لایه‌ای استفاده می شود. این تکنولوژی جدید تولید سرکابل‌های چپقی، باعث افزایش مقاومت در ساختار و همچنین سهولت در نصب آن‌ها می‌شود. سرکابل های چپقی به صورت یک کیت برای اتصال به دستگاه‌های مختلف ارائه می‌شوند.

خرید سرکابل چپقی

انواع محصولات و سرکابل‌های چپقی تولید شده

از سرکابل‌های چپقی و پلاگین برای تجهیزات و کابردهای مختلف استفاده می‌شود. این محصولات در انواع مختلف برای کاربردهای مختلف با بهترین متریال و استانداردهای روز تولید و به بازار عرضه می‌شوند. این سرکابل‌ها به طور عمده با شرایط محیطی و استرس‌های الکتریکی و مغناطیسی سازگار هستند و اتصال کوتاه و برق گرفتگی در مدارهای الکتریکی را به میزان زیادی کاهش می‌دهند. در ادامه به معرفی چند نمونه از سرکابل‌های چپقی تولید شده می‌پردازیم.

سرکابل چپقی ۲۵۰ آمپر پلاگ ؛ این محصول جهت اتصال کابل های با عایق پلیمری به تجهیزات (از قبیل ترانسفورماتور، کلید، موتور) که دارای رابط بوشینگ نوع A مطابق با استاندارد های EN50180، EN50181 و DIN47636 تولید شده  و از مرغوب ترین لاستیک EPDM در بدنه خود استفاده کرده است. این محصول همچنین دارای نقطه تست خازنی جهت امکان تست ساده وضعیت مدار است.

  • بوشینگ ۲۵۰ آمپر نوع A- B250SE1؛ این محصول  از رزین اپوکسی بسیار با کیفیت و مطابق با استاندارد های EN50181 و EN50180 نوع A ساخته شده است.
  • سرکابل چپقی ( پلاگین)  ۲۵۰ آمپر۲۴ کیلو ولت مدل زانویی (ELBOW)؛ محور بوشینگ و کابل مورد اتصال به سرکابل در این نوع سرکابل نسبت به یکدیگر زاویه ۹۰ درجه دارند. و همچنین کابل های فشار متوسط مسی یا آلومینیومی از سطح مقطع ۳۵ الی ۱۲۰ میلیمتر مربع امکان اتصال به این نوع
    سرکابل را دارند. اجزاء تشکیل دهنده این سرکابل چپقی شامل، میله مسی قلع اندود شده جهت اتصال به کابل شو، لایه خارجی هادی از جنس لاستیک EPDM عایق از جنس لاستیک EPDM قالب ریزی شده، چشم فشاری جهت امکان نصب سرکابل از جنس استینلس استیل، نقطه تست ولتاژ جهت چک کردن وضعیت مدار و نیز اتصال کابل آلومینیومی و کابلشو ، جهت اتصال کابل مسی به سرکابل است.
  • سرکابل چپقی  ۲۵۰ آمپر ۲۴ کیلو ولت مدل مستقیم (STRAIGHT)؛  محور بوشینگ و کابل مورد اتصال به سرکابل در این نوع در یک راستا قرار گرفته و کابل های فشار متوسط مسی یا آلومینیومی از سطح مقطع ۳۵ الی ۱۲۰ میلیمتر مربع امکان اتصال به این سرکابل را دارند.
    همچنین اجزای  ساختاری این سرکابل پلاگین شامل کابلشو جهت اتصال هادی کابل،  کابلشو بیمتال از جنس مس یا الومینیوم برای اتصال کابل آلومینیومی و کابلشو، جنس بدنه لاستیک EPDM قالب ریزی شده، لایه داخلی هادی از جنس لاستیک EPDM برای  کنترل استرس میدان های مغناطیسی و سیم زمین و نقطه تست ولتاژ جهت چک کردن وضعیت مدار است.

قیمت سرکابل چپقی

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالاها نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. نقطه نظرات و تجربه خرید خود را با دیگران در میان بگذارید و نظر خود را ثبت نمایید