دسته بندی

سمپاش

مشاهده فیلترها

سمپاشی یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین اقدامات کشاورزان و باغداران برای بالا بردن کیفیت محصول و افزایش طول عمر گیاهان است، برای سهولت این عمل، امروزه انواع سمپاش‌ها، با ویژگی‌ها و قابلیت‌های مختلف در صنایع و محصولات باغبانی و کشاورزی ساخته شده‌اند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قیمت انواع سمپاش در کمترین زمان از طریق فروشگاه اینترنتی نید صنعت با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید.

انواع سمپاش

سمپاش دستگاهی است که برای سمپاشی مایع استفاده می‌شود، از سمپاش‌ها معمولاً برای نابودی علف‌های هرز، بهبود عملکرد گیاهان زراعی، آفات مواد شیمیایی گیاهان استفاده می‌شود. در کشاورزی ، سمپاش وسیله ای است که برای استفاده از علف کش‌ها ، سموم دفع آفات و کودها روی محصولات کشاورزی استفاده می‌شود. اندازه سمپاش‌ها از واحدهای قابل حمل توسط انسان (به طور معمول کوله پشتی با اسلحه اسپری) گرفته تا سمپاش های دنباله دار که به تراکتور متصل هستند ، تا واحدهای خودکششی مشابه تراکتور با پایه های 30–4 فوت تا 151–60 فوت که بستگی به طراحی مهندسی برای تراکتور و اندازه زمین دارد. سمپاش‌های مختلفی با کاربری متنوع در صنایع باغبانی و کشاورزی طراحی تولید شده است که عبارتند از:

• سمپاش دستی

• سمپاش شارژی

• سمپاش موتوری

• سمپاش تراکتوری

ویژگی های سمپاش

سمپاش دستی

برای مراقبت از گیاهان در خانه و باغ. سمپاش های تحت فشار تا ظرفیت 20 لیتر برای سمپاشی گل و بوته های کوچک مناسب هستند. هل دادن و کشیدن میله پمپاژ، فشار کافی را برای اسپری خوب ایجاد می‌کند. سمپاش های ساده و بدون تجمع فشار برای استفاده در منزل ایده آل هستند. سمپاش دستی در دو نوع پلاستیک و استیل در بازار موجود است.

سمپاش موتوری

سمپاش‌های موتوری از محبوب ترین سمپاش‌ها هستند. آن‌ها در خانه یا کشاورزی، جنگل‌داری، در پارک‌های عمومی و مناطق سبز، مورد استفاده قرار می‌گیرند. از یک طرف قدرت پاشش بسیار زیاد و وزن کم از ویژگی های عملکرد سمپاش‌های موتوری برای حفاظت از گیاهان و سازگار با محیط زیست است. کاهش انتشار دود اگزوز و عملکرد مداوم بالا حتی در شرایط حرارتی شدید، علاوه بر محافظت از گیاهان ، می توان از آن‌ها برای ضد عفونی و کنترل انگل در فضولات حیوانات، اصطبل‌ها، انبارها، کشتی ها، کانتینرها و واگن‌ها استفاده کرد. سمپاش موتوری شامل یک موتور بنزینی و پمپ سم‌پاش به شکل پیستونی است که روی یک شاسی سوار شده و برای حمل مخزن سم نیز از بشکه‌های جدا استفاده می‌شود.

انتخاب بهترین برند سمپاش

بهترین برند سمپاش‌ با توجه به استانداردها و تاییدیه‌هایی که بر اساس کیفیت ساخت آن کسب کرده، تعیین می‌شود. مرغوبیت و کیفیت این سمپاش‌ها ، کلید ماندگاری هر برند مطرحی در تولید این سمپاش‌ها است. اما بهترین یا برترین برند را تنها می‌توان زمانی انتخاب کرد که خودتان یا بر اساس تجربه دیگران، آن را تشخیص داده باشید. شما می‌توانید برای مقایسه، انتخاب و خرید سمپاش و بررسی انواع برندهای رونیکس، سوماک، هیوندای و... به سایت فروشگاه اینترنتی نید صنعت مراجعه نمایید.

خرید سمپاش با بهترین کیفیت از فروشگاه اینترنتی نید صنعت

از آن جایی که سرمایه فروشگاه اینترنتی نید صنعت، اعتماد مشتریانش است، درگروه صنایع باغبانی و کشاورزی ، اطلاعات فنی و قیمت ده ها مدل از انواع سمپاش مختلف از معروف ترین برندهای داخلی و خارجی جهت بررسی و خرید شما کارشناسان و کارفرمایان گرامی ارائه گردیده است.

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالاها نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. نقطه نظرات و تجربه خرید خود را با دیگران در میان بگذارید و نظر خود را ثبت نمایید