دسته بندی

فیتینگ چند راهه پنوماتیک

مشاهده فیلترها

فیتینگ چند‌راهه پنوماتیک

از فیتینگ چندراهه پنوماتیک برای برای تغییر دادن مسیر لوله‌ها، کاهش یا افزایش طول مسیر لوله‌کشی و مسدود کردن خط پایانی لوله‌ها استفاده می‌شود. از این نوع فیتینگ پنوماتیک در واحدهای صنعتی و برای بخش زیر ساخت‌ها به وفور استفاده می‌شود و به این دلیل که در بخش‌های مهم مورد استفاده قرار می‌گیرد آشنایی با ویژگی‌ها آن برای انتخاب محصول با‌کیفیت از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر قصد خرید این محصول را دارید لطفا با ما همراه باشید.

خرید فیتینگ چندراهه

ویژگی‌های فیتینگ چند‌راهه پنوماتیک

  1. این نوع فیتینگ چند‌راهه پنوماتیک از طریق جوش یا پیچ متصل می‌شود
  2. برای این محصول استانداردهای مختلفی در نظر گرفته است. مثلا استاندارد  ASME B 16.9برای انشعابات عادی و استاندارد ASME B 31.3 برای انشعاباتی که خطوط متعدد در ان‌ها به کار رفته باشد مناسب است.
  3. سایز  فیتینگ چند‌راهه پنوماتیک با توجه به ابعاد لوله‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جنس فیتینگ چند‌راهه پنوماتیک

جنس فیتینگ چند‌راهه پنوماتیک معمولا از آلومینیوم یا پلاستیک است. از جنس آلومینیوم برای انشعاباتی که از اهمیت بیشتری برخوردار هستند به طور مثال در واحدهای صنعتی و شبکه‌های زیرساختی آب و فاضلاب  استفاده می‌شود و جنس پلاستیکی در مکان‌های کم‌اهمیت‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

سه راهی پنوماتیک

فیتینگ چند‌راهه پنوماتیک در انواع مختلفی تولید می‌شود که یکی از مهم‌ترین آن‌ها سه‌راهی پنوماتیک است. از سه‌راهی برای انشعاب دادن لوله‌کشی استفاده می‌شود. به خصوص در مواردی که قرار است از لوله اصلی انشعاب فرعی گرفته شود. در چنین وضعیتی دو راه به لوله اصلی و مسیر سوم با انشعاب ارتباط برقرار می‌کند. خروجی سوم ممکن است از لحاظ قطر، کم‌تر یا بیشتر از دو راه اصلی باشد. همچنین راه سوم ممکن است عمود بر راه اصلی یا در وضعیت 45 درجه نسبت به ان قرار گرفته باشد.

استفاده از سه‌راهی در انشعابات امکان کنترل جریانات داخل لوله‌ها را فراهم می‌کند. در واقع هر موقع اراده کنید به سرعت می‌توانید انشعاب فرعی را ببندید. برای سه راهی پنوماتیک از کد Yیا T استفاده می‌شود.

خرید فیتینگ چند راهه

نکاتی راجع به خرید فیتینگ چند‌راهه پنوماتیک

  1. در زمان خرید محصول به مورد استفاده از ان و قطر لوله توجه کنید.
  2. ضمانت پس از فروش یکی از تضمین‌های مهم کیفیت محصول محسوب می‌شود پس لازم است در زمان خرید به گارانتی محصول دقت داشته باشید. در مواردی که خریدار محصول را در تعداد زیاد سفارش می‌دهد وجود گارانتی از او در مقابل تولیدکننده حمایت می‌کند.

فیتینگ چند‌راهه پنوماتیک در انواع مختلف و از سوی شرکت‌های داخلی و خارجی تولید می‌شود به همین دلیل محصول را با قیمت‌های متفاوت در بازار مشاهده می‌کنید. ما در این مجموعه با تهیه کاتالوگی از محصولات خود و قرار دادن ان در سایت، تلاش کردیم تا شما بتوانید از قیمت روز فیتینگ چند‌راهه پنوماتیک مطلع شوید و محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. لازم است بدانید که قیمتی که از سوی این مجموعه برای محصولات تعیین می‌شود با در نظر گرفتن نوسانات بازار و تغییرات در بورس مشخص می‌شود بنابراین قیمت‌ها کاملا شفاف هستند.

 

خخرید فیتینگ چندراهه

نحوه خرید فیتینگ چند‌راهه پنوماتیک

شما برای خرید فیتینگ چند‌راهه پنوماتیک می‌توانید از روش آن‌لاین استفاده کنید. در این روش، با مراجعه به ادرس سایت  به راحتی محصول را انتخاب می‌کنید و خرید را انجام بدهید یا به طور حضوری به فروشگاه مراجعه کنید.

جمع‌بندی

اولین گام برای انتخاب محصول باکیفیت، پیدا کردن یک فروشنده معتبر است. ما در این مجموعه در طی سال‌های اخیر تمام تلاش خود را برای کسب رضایت مشتریان از طریق ارائه محصولات مرغوب به کار گرفته‌ایم. اگر قصد خرید فیتینگ چند‌راهه پنوماتیک را مطابق با استانداردهای بین‌المللی و ملی دارید با ما تماس بگیرید.

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالاها نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. نقطه نظرات و تجربه خرید خود را با دیگران در میان بگذارید و نظر خود را ثبت نمایید