دسته بندی

فیوز کاردی

مشاهده فیلترها

قیمت به روز و  خرید آنلاین فیوز کاردی

روش های خرید اینترنتی بسیار مورد توجه اغلب مردم قرار گرفته است و از این رو برای راحتی خرید و تضمین قیمت مناسب و کیفیت بالا، اکثر حوزه ها از این شیوه برای مشتریان بالقوه خود بهره می‌برند.

نید صنعت با ایجاد بازاری آنلاین و جامع  توانسته به خوبی به این امر کمک کند.    

همچنین شما می‌توانید برای مشاهده قیمت فیوز کاردی و خرید آن به بازار آنلاین نید صنعت مراجعه کرده و محصول خود را به صورت اینترنتی و یا حتی تلفنی خرید نمایید.

آشنایی بیشتر با فیوز کاردی

فیوز کاردی با نام های فیوز تیغه ای، فیوز چاقویی و فیوزHRC  نیز شناخته میشود.

این فیوز از دسته فیوزهایی است که مکانیزم ساده ای دارند و از دسته فیوز های ذوب شونده هستند فیوز تیغه ای به دلیل مزیت هایی که درادامه به آنها اشاره می‌کنیم بسیار پر کاربرد هستند.

جنس بدنه فیوزهای چاقویی از سرامیک است و دلیل این انتخاب، مقاومت بسیار خوب سرامیک در برابر گرما و فشاراست. این فیوز HRC به دلیل اینکه ظاهر خاصی دارد، باید حتما با پایه های مختص به خود نصب شوند، پایه فیوز کاردی باید محکم باشد به دلیل ثابت نگه داشتن فیوز و در عین حال به راحتی قابل تعویض باشند، زیرا این فیوز یک بار مصرف بوده و چنانچه یکبار عمل کند دیگر قابل استفاده نبست و باید تعویض گردد.

معرفی انواع فیوز کاردی

به صورت کلی فیوزها دونوع هستند، با کاربردها و رنگ های متفاوت عبارت است از؛

فیوز کاردی  gG

این نوع فیوز را با نماد  NH نیز نمایش می‌دهند و همچنین دارای خاصیت قلع هستند، مشخصات فیوزهای NH را با رنگ مشکی می‌نویسند و کاربرد اصلی آنها برای استفاده در خطهای قدرت و انواع تجهیزات صنعتی می‌باشد.

فیوز کاردی مدل AM

 این مدل فیوز فقط در مقابل جریان های بالا مقاوم است و عملا در برابر اتصال کوتاه کاری نمی‌تواند انجام دهد و در سازه های حساس موتوری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

عملکرد و نحوه کارکرد فیوز کاردی

عملکرد فیوز کاردی بسیار آسان است و بر اساس ذوب شدن سیم یا ورق نازک درون فیوز عمل می‌کند، جنس این ورق یا سیم درون فیوز از آلیاژ نقره یا قلع می‌باشد، که در صورت بالا رفتن جریان عبوری باعث ایجاد گرما و قطع شدن جریان می‌شود. اما روکش درونی و خارجی این فیوز سرامیکی است که همین امر فیوز را در برابر گرما و و فشاار مقاوم می‌کند.

ویژگی های قابل توجه فیوز کاردی

اما همانطور که گفتیم به دلیل ویژگی ها و مزیت های قابل قبول، این فیوز بسیار پر کاربرد می‌باشد و از جمله ویزگی هایی که میتوان به آن ها اشاره کرد، عبارتند از:

  • قدرت قطع بالا
  • مکانیزم اسان
  • تعویض سریع
  • قیمت عالی
  • کاهش تلفات الکتریکی

امیدواریم با مطالعه این مقاله تصمیم درستی در مورد انتخاب فیوز کاردی مناسب با نیاز های خود داشته باشید.

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالاها نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. نقطه نظرات و تجربه خرید خود را با دیگران در میان بگذارید و نظر خود را ثبت نمایید