دسته بندی

ژنراتور برق (موتور برق)

کالاهای موجود
مشاهده فیلترها

موتور برق

موتور برق یا ژنراتور برق به طور کلی به وسیله ای که نوعی از انرژی (عموما انرژی درونی سوخت) را به الکتریسیته تبدیل می کند گفته می شود. این وسیله با احتراق سوخت و تبدیل انرژی شیمیایی آن به مکانیکی و در نهایت تبدیل انرژی مکانیکی به الکتریسیته کار می کند.

نیاز به موتور برق ها در زمان قطعی برق در مکان های خاص مانند بیمارستان ها، ادارات، در مکان هایی که منبع برق در دسترس نیست و محل هایی که به برق شهری متصل نیستند بیشتر احساس می شود.

ژنراتور برق

موتور مولد برق در واقع یک نوع  ژنراتور برق است. ژنراتور برق دستگاهی است که با حرکت دورانی برق تولید می کند و موتور تک بنزینی، موتور تک دیزلی یا ژنراتور گازی وظیفه ایجاد این حرکت دورانی را دارد. قیمت ژنراتور برق یا قیمت مولد برق متاثر از برند و کیفیت ساخت اجزای مختلف آن است.

اجزای اصلی این سیستم عبارتند از: موتور، دینام، سیستم سوخت رسانی، رگلاتور، سیستم خنک کاری، اگزوز، سیستم روانکاری و فریم اصلی

موتور برق(زنراتور) گاز سوز

 

انواع موتور برق را می شناسید؟

موتور برق ها را از نظر نوع سوخت، توان تولیدی، تعداد فاز خروجی، نوع راه اندازی دسته بندی می شوند.

توان تولیدی

توان موتور برق ها نشان دهنده ی مقدار الکتریسیته  (کار) تولیدی موتور است.

نوع سوخت

برای راه انداختن موتور برق سوخت های مختلفی از جمله بنزین، گاز، نفت و گازوئیل وجود دارد. موتور برق ها با یک یا دو نوع از این سوخت ها کار می کنند.

موتور برق بنزینی

رایج ترین نوع ژنراتورهای برق، موتور برق بنزینی است که می توان یکی از دلایل آن را دردسترس بودن این سوخت دانست.

موتور برق دیزلی

این دسته از موتور برق ها یعنی موتور برق های دیزلی همانطور که از نامشان پیداست با گازوئیل کار می کنند.

موتور برق گازی

درصورتی که در مکانی قرار داشته باشید که دسترسی به گاز وجود داشته باشد موتور برق گازسوز گزینه مناسبی برای خرید است. از مزایای این موتور می توان به دردسترس بودن سوخت آن، آلودگی کمتر، عدم تولید NOx، آسیب کمتر به دستگاه توسط سوخت و قیمت مناسب آن نسبت به سایر سوخت ها اشاره کرد.

موتور برق نفتی

با توجه به ارزان بودن نفت استفاده از موتور برق نفتی نیز مقرون به صرفه است.

موتور برق گاز سوز

چند نکته مهم برای خرید موتور برق مناسب

قدم اول؛ برق مورد نیاز

برای خرید موتور برق مناسب ابتدا لازم است بدانید که موتور برق باید چند کیلووات توان را برای شما تولید کند و این مقدار به صورت متاوب است یا تنها برای زمانی موقت مانند قطعی برق به این موتور نیاز دارید.

قدم دوم؛ نوع سوخت

در ادامه باید از دو نظر سوخت مورد نیاز دستگاه را بررسی کنید:

  • قیمت سوخت
  • دسترسی به سوخت

درصورتی که هزینه ای که باید برای این دستگاه بپردازید برایتان تفاوتی ندارد پس باید بررسی کنید که تامین کدام سوخت برای شما ایمن تر، سریع تر و راحت تر است تا درصورتی که نیاز فوری به دستگاه داشتید دردسر تامین سوخت را نداشته باشید.

قدم سوم؛ ظرفیت مخزن سوخت

ابتدا باید بدانید که لازم است دستگاه شما به چه صورت کار کند پس از آن که این ویژگی مشخص شد می توانید ظرفیت مخزن هم مشخص کنید. موتورهایی که برای کار در بازه زمانی طولانی تری هستند بالطبع به مخزن بزرگتر با ظرفیت بیشتری هم نیازخواهند داشت.

قدم چهارم؛ محل کاربرد دستگاه

قدم بعدی برای خرید موتور برق مناسب آگاهی از محل استفاده از آن است. زمانی که شما به یک دستگاه پرتابل برای تامین برق در فضاهای غیر شهری نیاز دارید و این دستگاه باید قابل حمل باشد پارامتر وزن یکی از پارامترهای موثر است. اما در صورتی که بخواهید از این دستگاه برای تامین برق یک ساختمان در زمان قطعی برق استفاده کنید درصورتی که وزن دستگاه هم بالا باشد دردسری برای شما ایجاد نخواهد کرد.

قدم آخر؛ آلودگی صوتی

درصورتی که موتور برقی که تمایل به خرید آن دارید نزدیک محل استراحت قرار گیرد (به عنوان مثال بالکن) میزان تولید صدای آن ممکن است باعث آزار شود به همین دلیل در چنین حالاتی بهتر است محصولی را انتخاب کنید که یک پوسته عایق صدا داشته باشد یا آلودگی صوتی کمتری ایجاد کند.

ژنراتور بنزینی

بهترین قیمت ژنراتور برق در نید صنعت

از برندها مطرح در زمینه تولید ژنراتورهای با کیفیت می توان به  موتور برق رونیکس، ای پی ان، هیوندای، کنزاکس، دی سی ای و روبین اشاره کرد. شما می توانید پس از بررسی انواع ژنراتور برق و مقایسه ویژگی های مختلف آن در بازار اینترنتی نید صنعت با اطمینان از بهترین قیمت و اصالت کالا، محصول موردنظر خود را تامین کنید. قیمت موتور برق در نید صنعت نسبت به سایر فروشنده های بازار مناسب و رقابتی است

کاربرد موتور برق

از موتور برق برای تولید برق مورد نیاز دستگاه ها و تجهیزات مختلف می توان استفاده نمود. برای انتخاب موتور برق مناسب برای باغ و ویلا، موتور برق مناسب جوشکاری، موتور برق مناسب کفکش، موتور برق مناسب کولر گازی، موتور برق مناسب کفکش، موتور برق مناسب ماینر به توان تولیدی نامی موتور برق و میزان مصرف برق دستگاه ها توجه فرمایید. برای تامین برق کارگاه های عمرانی، هیئت های مذهبی و مزارع می توانید از موتور برق های پرتابل یا قابل حمل استفاده کنید. برای استفاده از موتور برق در محل کار، مغازه، دندانپزشکی که آرامش محل کار مهم است می توانید از موتور برق مسافرتی، کیفی یا موتور برق بی صدا استفاده نمایید.

بهترین برند موتور برق

موتور برق هیوندای، موتور برق هوندا المکس، موتور برق رونیکس، موتور برق لانسین، موتور برق کنزاکس، موتور برق جیانگ دانگ، موتور برق نویگیتور، موتور برق آروا و موتور برق کنزاکس از بهترین موتور برق های موجود در بازار ایران هستند. 

موتور برق دست دوم

موتور برق دستگاهی الکتریکی و حساس است که نگهداری مناسب و سرویس بموقع آن در افزایش طول عمر و کیفیت برق تولیدی آن موثر است. برای اینکه با خیال راحت بتوانید از موتور برق استفاده کنید پیشنهاد ما این است به جای استفاده از موتور برق دست دوم از موتور برق های با کیفیت ولی ارزان بازار مانند موتور برق های واکسون استفاده نمایید.

انواع موتور برق بر اساس برق تولیدی

موتور برق تک فاز

این موتور برق ها برای تامین برق خانگی و دستگاه های تک فاز مانند کولر آبی و کولر گازی مناسب هستند و اکثر آن ها علاوه بر خروجی VAC 220  داری خروجی 12 VDC نیز می باشند.

موتور برق سه فاز

برای تامین برق دستگاه های سه فاز مانند آسانسور و پمپ و کفکش سه فاز بایستی موتور برق سه فاز تهیه نمایید. خروجی این موتور برق ها سه فاز 380 ولت می باشد ولی هر فاز به تنهایی 220 ولت است. اگر هم مصرف کننده تک فاز و هم مصرف کننده سه فاز داریم می توانید موتور برق سه فاز خریداری کرده و مصرف کننده های تک فاز را به صورت مساوی و متعادل بین سه فاز تقسیم نمایید.

قیمت موتور برق

قیمت موتوربرق را علاوه بر قابلیت ها و کیفیت ساخت آن، عرضه و تقاضا نیز تعیین می نماید. بنابراین برای آنکه بتوانید موتور برق با قیمت مناسب تهیه کنید بایستی نیازهای خود را در نظر بگیرید و انتخابی درست و هوشمندانه داشته باشید. نید صنعت طیف وسیعی از موتور برق های با کیفیت موجود در بازار کشور را در اختیار شما قرار داده است تا با توجه به میزان قابلیت های مورد نیاز و بودجه ای که در اختیار دارید بتوانید موتور برق مناسب خود را انتخاب نمایید. قیمت موتور برق هیوندای، قیمت موتور برق لانسین، قیمت موتور برق رونیکس، قیمت موتور برق واکسون، قیمت موتور برق جیانگ دانگ، قیمت موتور برق هوندا المکس، قیمت موتور برق گرین پاور، قیمت موتور برق کنزاکس،قیمت موتور نویگیتور، قیمت موتور برق کاما و بهترین برند موتور برق که در بازار ایران موجود است در فروشگاه اینترنتی نید صنعت در دسترس می باشد. موتوربرق قیمت مشخصی دارد که مهمترین عامل تاثیرگذار در آن کیفیت ساخت است. هزینه موتور برق با کیفیت برای شما در واقع سرمایه گذاری است. قیمتموتور برق با کیفیت را از ما بخواهید.

قیمت ژنراتور برقی

قیمت ژنراتور برق یا قیمت مولد برق به پارامترهای زیادی بستگی دارد. برندهای مختلف کیفیت و آپشن های مختلفی را در اختیار مشتریان قرار می دهند. بهترین قیمت ژنراتور برق را می توانید از کارشناسان نیدصنعت استعلام کنید.

خرید موتور برق

برای خرید موتوربرق مناسب می توانید ژنراتور برق های تولیدی برندهای معتبر مانند هوندا، هیوندای، رونیکس، لانسین، نویگیتور و ... را باهم مقایسه کرده و به صورت آنلاین در فروشگاه اینترنتی نید صنعت ثبت سفارش نمایید. امکان ثبت سفارش تلفنی یا با واتس آپ نیز برای شما فراهم است. با توجه به تنوع بالای دستگاه ها و گستردگی توزیع کنندگان قطعا خرید اینترنتی از فروشگاه اینترنتی معتبر نید صنعت راحت ترین و مطمین ترین راه برای خرید موتور برق ارزان و مناسب است.

 

خرید ژنراتور برق

برای خرید ژنراتور مولد برق می توانید به شرکت ها یا فروشگاه های معتبر مراجعه کنید. پیدا کردن فروشگاه های معتبر کار دشواری است. قطعا با اعتماد به نیدصنعت به عنوان یک برند معتبر می توانید خرید مطمئنی داشته باشید. با مراجعه به سایت ما می توانید مشخصات فنی ژنراتور برق را دقیق بررسی کرده و مشخصات ژنراتور برق مورد نظر را با سایر ژنراتورهای تولید برق مقایسه کنید و انتخابی هوشمندانه داشته باشید. خرید ژنراتور از نیدصنعت برای شما تجربه ای لذت بخش خواهد بود.

لیست قیمت ژنراتور برق

قیمت ژنراتور کوچک از نیدصنعت به عنوان نمایندگی فروش ژنراتور برق قابل استعلام روزانه است. قیمت انواع ژنراتور برق در سایت نیدصنعت به صورت آنلاین ارائه می شود. نید صنعت تنها یک فروشگاه ژنراتور نیست بلکه طیف وسیعی از لوازم، تجهیزات و مواد صنعتی را می توانید از نید صنعت تهیه نمایید. قیمت دستگاه ژنراتور برق متاثر از تغییرات نرخ ارز متغییر است. قیمت ژنراتور 220 ولت یا همان موتور برق نیز روزانه مشخص می شود. بنابراین فروش ژنراتور همواره با چالش قیمت و موجودی همراه بوده است که نید صنعت با شفافیت قیمت ها سعی نموده این چالش را حل نماید.

فروش موتور برق

اگر تولید کننده یا وارد کننده موتور برق با کیفیت می باشید قطعا بهترین مکان برای فروش سریع و راحت محصولات شما فروشگاه اینترنتی نید صنعت است. با ارائه محصولات خود در این فروشگاه و حذف واسطه ها می توانید موتور برق با کیفیت خود را با قیمت مناسب به دست مصرف کننده نهایی برسانید. فروش موتوربرق با کیفیت و فروش ژنراتور برق مطمئن دغدغه اصلی ماست. برای اطلاع از قیمت موتور برق 5 کیلو وات به سایت نید صنعت مراجعه فرمایید.

لیست قیمت موتور برق

سیاست نیدصنعت فروش با قیمت های شفاف و رقابتی است. بنابراین تا حد امکان کلیه موتور برق های موجود در سایت دارای قیمت می باشند. لیست قیمت موتور برق بنزینی، لیست قیمت موتور برق دیزلی و لیست قیمت موتور برق گازسوز در دسته بندی های مربوطه موجود است. شما می توانید با خیال راحت قیمت روز موتور برق، قیمت انواع موتور برق و قیمت فروش عمده موتور برق را در نید صنعت مشاهده نمایید.

نمایندگی فروش موتور برق

نید صنعت نمایندگی موتور برق از برندهای معتبر می باشد. ما برای اینکه بهترین قیمت موتور برق و موتور برق با کیفیت را به شما رائه دهیم واسطه ها را حذف نموده و با تولید کنندگان و وارد کنندگان دست اول ارتباط داریم تا در واقع مرکز فروش موتور برق معتبر کشور باشیم.

بورس موتور برق

انواع موتور برق با قیمت مناسب را می توان در نیدصنعت یافت. خرید اینترنتی موتور برق بسیار سریع و ساده صورت می گیرد. نید صنعت مرکز پخش و بورس موتور برق های با کیفیت است.

مشاوره خرید موتور برق

اگر برای انتخاب موتور برق مناسب با توان پایین مانندمی توان به راهنمایی و مشاوره نیاز دارید بهترین کار تماس با کارشناسان فروش نید صنعت است. ما گام به گام شما را تا انتخاب موتور برق مناسب خود راهنمایی می نماییم. موتور برق مناسب باغ، موتور برق مناسب کولر گازی، موتور برق مناسب پمپ آب، موتور برق مناسب کفکش، موتور برق مناسب جوشکاری یا موتور برق مناسب بتونیر نیاز دارید؟ لطفا با ما تماس بگیرید.

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالاها نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. نقطه نظرات و تجربه خرید خود را با دیگران در میان بگذارید و نظر خود را ثبت نمایید