دسته بندی

موتور برق

مشاهده فیلترها

قیمت موتور برق

قیمت انواع موتوربرق را علاوه بر قابلیت ها و کیفیت ساخت آن، عرضه و تقاضا نیز تعیین می نماید، بنابراین برای آنکه بتوانید موتور برق با قیمت مناسب تهیه کنید بایستی نیازهای خود را در نظر بگیرید و انتخابی درست و هوشمندانه داشته باشید.
نید صنعت طیف وسیعی از موتور برق های با کیفیت موجود در بازار کشور را در اختیار شما قرار داده است تا با توجه به میزان قابلیت های مورد نیاز و بودجه ای که در اختیار دارید بتوانید موتور برق مناسب خود را انتخاب نمایید.

از برندها مطرح در زمینه تولید ژنراتورهای با کیفیت می توان به رونیکس، ای پی ان، هیوندای، کنزاکس، دی سی ای و روبین اشاره کرد. شما می توانید پس از بررسی انواع ژنراتور برق و مقایسه ویژگی های مختلف آن در بازار اینترنتی نید صنعت با اطمینان از بهترین قیمت و اصالت کالا، محصول موردنظر خود را تامین کنید. قیمت موتور برق در نید صنعت نسبت به سایر فروشنده های بازار مناسب و رقابتی است.

قیمت موتور برق

موتور برق

موتور برق یا ژنراتور برق به طور کلی به وسیله ای که نوعی از انرژی (عموما انرژی درونی سوخت) را به الکتریسیته تبدیل می کند گفته می شود، این وسیله با احتراق سوخت و تبدیل انرژی شیمیایی آن به مکانیکی و در نهایت تبدیل انرژی مکانیکی به الکتریسیته کار می کند.

موتور برق با استفاده از گردش دینام یا همان آلترناتور برق اضطراری مورد نیاز را تولید می کند، نیاز به موتوربرق ها در زمان قطعی برق در مکان های خاص مانند بیمارستان ها، ادارات، در مکان هایی که منبع برق در دسترس نیست و محل هایی که به برق شهری متصل نیستند بیشتر احساس می شود.
دستگاه موتور برق دارای دو نوع توان نامی و پرایم می باشند که توان نامی همان توان اولیه شروع به کار دستگاه موتور برق می باشد، و بعد از راه اندازی دستگاه توان حدود 1 کیلووات کاهش پیدا می کند و حدود 6 الی 15 ساعت با توان (استند بای) خود یا پرایم کار می کند.

موتور برق

انواع موتور برق را می شناسید؟

موتور برق ها را از نظر نوع سوخت، توان تولیدی بر حسب کیلو وات یا آمپر، تعداد فاز خروجی، نوع راه اندازی به انواع زیادی دسته بندی می شوند.
برای راه اندازی موتور برق سوخت های مختلفی وجود دارد از جمله بنزین، گاز، نفت و گازوئیل وجود دارد، موتور برق ها با یک یا دو نوع از این سوخت ها کار می کنند.

موتور برق بنزینی

رایج ترین نوع ژنراتور برق، موتور برق بنزینی است که از سوخت بنزین استفاده می کند، می توان یکی از دلایل تقاضای زیاد آن در دسترس بودن این سوخت دانست.
 

موتور برق بنزینی

موتور برق دیزلی

این نوع موتور برق ها یعنی موتور برق های دیزلی همانطور که از نامشان پیداست با گازوئیل کار می کنند، این ژنراتور از نظر عملکرد شبیه به دیزل ژنراتور می باشد فقط ابعاد این موتور برق کوچک تر می باشد.

موتور برق گازی

درصورتی که در مکانی قرار داشته باشید که دسترسی به گاز وجود داشته باشد موتور برق گازسوز گزینه مناسبی برای خرید است. از مزایای این موتور می توان به دسترس بودن سوخت آن، آلودگی کمتر، عدم تولید NOx، آسیب کمتر به دستگاه توسط سوخت و قیمت مناسب آن نسبت به سایر سوخت ها اشاره کرد.
این موتور برق بخاطر استفاده از گاز شهری کاربرد زیادی دارد و قیمت موتور برق گازسوز نسبت به سایر موتور برق ها بیشتر می باشد یکی از مزیت های آن بی خطر بودن آن می باشد، طول عمر آن از موتور برق بنزینی بیشتر می باشد.

موتور برق نفتی
با توجه به ارزان بودن نفت استفاده از موتور برق نفتی نیز مقرون به صرفه است.

موتور برق گازی

انواع موتور برق بر اساس برق تولیدی

 • موتور برق تک فاز: این موتور برق ها برای تامین برق خانگی و دستگاه های تک فاز مانند کولر آبی و کولر گازی مناسب هستند و اکثر آن ها علاوه بر خروجی VAC 220 داری خروجی 12 VDC نیز می باشند.
 • موتور برق سه فاز: برای تامین برق دستگاه های سه فاز مانند آسانسور و پمپ و کفکش سه فاز، بایستی موتور برق سه فاز تهیه نمایید.
  خروجی این موتور برق ها سه فاز 380 ولت می باشد ولی هر فاز به تنهایی 220 ولت است، اگر هم مصرف کننده تک فاز و هم مصرف کننده سه فاز داریم می توانید موتور برق سه فاز خریداری کرده و مصرف کننده های تک فاز را به صورت مساوی و متعادل بین سه فاز تقسیم نمایید.

چند نکته مهم جهت خرید موتور برق

 1. برق مورد نیاز: برای خرید موتوربرق ارزان و با کیفیت ابتدا لازم است بدانید که موتور برق باید چند کیلووات توان را برای شما تولید کند و این مقدار به صورت متناوب است یا تنها برای زمانی موقت مانند قطعی برق به این موتور نیاز دارید.
 2. نوع سوخت
  در ادامه برای خرید موتور برق باید از نظر سوخت مورد نیاز دستگاه را بررسی کنید: قیمت سوخت، دسترسی به سوخت، در صورتی که هزینه ای که باید برای این دستگاه بپردازید برایتان تفاوتی ندارد پس باید بررسی کنید که تامین کدام سوخت برای شما ایمن تر، سریع تر و راحت تر است تا درصورتی که نیاز فوری به دستگاه داشتید دردسر تامین سوخت را نداشته باشید.
  ابتدا باید بدانید که لازم است دستگاه شما به چه صورت کار کند پس از آن که این ویژگی مشخص شد می توانید ظرفیت مخزن هم مشخص کنید. موتورهایی که برای کار در بازه زمانی طولانی تری هستند بالطبع به مخزن بزرگتر با ظرفیت بیشتری هم نیازخواهند داشت.
 3. محل کاربرد دستگاه
  قدم بعدی برای خرید موتور برق مناسب آگاهی از محل استفاده از آن است، زمانی که شما به یک دستگاه پرتابل برای تامین برق در فضاهای غیر شهری نیاز دارید و این دستگاه باید قابل حمل باشد پارامتر وزن یکی از پارامترهای موثر است.
  اما در صورتی که بخواهید از این دستگاه برای تامین برق یک ساختمان در زمان قطعی برق استفاده کنید درصورتی که وزن دستگاه هم بالا باشد دردسری برای شما ایجاد نخواهد کرد.
 4. آلودگی صوتی
  در صورتی که قصد خرید موتور برقی را دارید که نزدیک محل استراحت قرار گیرد (به عنوان مثال بالکن) میزان تولید صدای آن ممکن است باعث آزار شود به همین دلیل در چنین حالاتی بهتر است محصولی را انتخاب کنید که یک پوسته عایق صدا داشته باشد یا آلودگی صوتی کمتری ایجاد کند. 
 5. نوع سیم پیچی
  سیم پیچی مورد استفاده در دینام موتور برق از جنس مس 100% باشد که دارای کیفیت بالایی می باشد یا ترکیبی از آلومینیوم و مس بر قیمت و تصمیم گیری در خرید موتور برق تاثیر می گذارد​.

خرید موتور برق

ژنراتور برق

موتور مولد برق در واقع یک نوع ژنراتور برق است. ژنراتور برق دستگاهی است که با حرکت دورانی برق تولید می کند و موتور تک بنزینی، موتور تک دیزلی یا موتور تک گازی وظیفه ایجاد این حرکت دورانی را دارد. قیمت ژنراتور برق یا قیمت مولد برق متاثر از برند و کیفیت ساخت اجزای مختلف آن است.
اجزای اصلی این سیستم عبارتند از: موتور، دینام، سیستم سوخت رسانی، رگلاتور، سیستم خنک کاری، اگزوز، سیستم روانکاری و فریم

خرید ژنراتور برق

برای خرید ژنراتور مولد برق می توانید به شرکت ها یا فروشگاه های معتبر مراجعه کنید. پیدا کردن فروشگاه های معتبر کار دشواری است. قطعا با اعتماد به نید صنعت به عنوان یک برند معتبر می توانید خرید مطمئنی داشته باشید.
با مراجعه به سایت ما می توانید مشخصات فنی ژنراتور برق را دقیق بررسی کرده و مشخصات ژنراتور برق مورد نظر را با سایر ژنراتورهای تولید برق مقایسه کنید و انتخابی هوشمندانه داشته باشید. خرید ژنراتور از نید صنعت برای شما تجربه ای لذت بخش خواهد بود.

قیمت ژنراتور برقی

قیمت ژنراتور برق یا قیمت مولد برق به پارامترهای زیادی بستگی دارد، برندهای مختلف کیفیت و آپشن های مختلفی را در اختیار مشتریان قرار می دهند. بهترین قیمت ژنراتور برق را می توانید از کارشناسان نید صنعت استعلام کنید.
قیمت دستگاه ژنراتور برق متاثر از تغییرات نرخ ارز متغییر است، قیمت ژنراتور 220 ولت یا همان موتور برق نیز روزانه مشخص می شود، بنابراین فروش ژنراتور همواره با چالش قیمت و موجودی همراه بوده است که نید صنعت با شفافیت قیمت ها سعی نموده این چالش را حل نماید.

خرید ژنراتور برقی

خرید موتور برق

برای خرید موتوربرق مناسب می توانید ژنراتور برق های تولیدی برندهای معتبر مانند هوندا، هیوندای، رونیکس، لانسین، نویگیتور و ... را باهم مقایسه کرده و به صورت آنلاین در فروشگاه اینترنتی نید صنعت ثبت سفارش نمایید.
امکان ثبت سفارش تلفنی یا با واتس آپ نیز برای شما فراهم است که با توجه به تنوع بالای دستگاه ها و گستردگی توزیع کنندگان قطعا خرید اینترنتی از فروشگاه اینترنتی معتبر نید صنعت راحت ترین و مطمین ترین راه برای خرید موتور برق ارزان و مناسب است.

بهترین برند موتور برق

 • موتور برق هیوندای (Hyundai)
 • موتور برق هوندا المکس (Honda Elemax)
 • موتور برق رونیکس (Ronix)
 • موتور برق لانسین (Loncin)
 • موتور برق کنزاکس (Kenzax)
 • دی سی ای (DCA)
 • موتور برق جیانگ دانگ (Jiang Dang)
 • موتور برق نویگیتور (Navigator)
 • موتور برق آروا (Arva)
 • موتور برق کنزاکس (Kenzax)
 • موتور برق روبین (Robin)
 • کیپور (kipor)

این موارد گفته شده از بهترین برند موتور برق موجود در بازار ایران هستند. 

بهترین موتور برق چینی:
موتور برق دارای انواع برند های چینی و ژاپنی می باشد که این دو مدل همیشه باهم در حال رقابت می باشند. بهترین موتور برقی چینی به برندهایی همچون، موتور برق جیانگ دانگ، موتور برق واکسون، موتور برق استریم، موتور برق آگرو، موتور برق راتو، موتور برق لانسین می باشد.

بهترین برند موتور برق

نمایندگی فروش موتور برق

نید صنعت نمایندگی موتور برق از برندهای معتبر می باشد، ما برای اینکه بهترین قیمت موتور برق و با کیفیت ترین موتور برق را به شما ارائه دهیم واسطه ها را حذف نموده و با تولید کنندگان و وارد کنندگان دست اول ارتباط داریم تا در واقع مرکز فروش موتور برق معتبر کشور باشیم.
با ارائه محصولات خود در این فروشگاه و حذف واسطه ها می توانید موتور برق با کیفیت خود را با قیمت مناسب به دست مصرف کننده نهایی برسانید. فروش موتوربرق با کیفیت و فروش ژنراتور برق مطمئن دغدغه اصلی ماست.

لیست قیمت ژنراتور برق

قیمت ژنراتور از نیدصنعت به عنوان نمایندگی فروش ژنراتور برق قابل استعلام روزانه است. قیمت انواع ژنراتور برق در سایت نیدصنعت به صورت آنلاین ارائه می شود.
نید صنعت تنها یک فروشگاه ژنراتور نیست بلکه طیف وسیعی از لوازم، تجهیزات و مواد صنعتی را می توانید از نید صنعت تهیه نمایید و قیمت دستگاه ژنراتور برق متاثر از تغییرات نرخ ارز متغییر است.
قیمت ژنراتور 220 ولت یا همان موتور برق نیز روزانه مشخص می شود. بنابراین فروش ژنراتور همواره با چالش قیمت و موجودی همراه بوده است که نید صنعت با شفافیت قیمت ها سعی نموده این چالش را حل نماید.

کاربرد موتور برق

از موتور برق برای تولید برق مورد نیاز دستگاه ها و تجهیزات مختلف می توان استفاده نمود. برای انتخاب موتور برق مناسب برای باغ و ویلا، موتور برق مناسب جوشکاری، موتور برق مناسب کفکش، موتور برق مناسب کولر گازی، موتور برق مناسب کفکش، برای دستگاه سی ان سی، موتور برق مناسب ماینر به توان تولیدی نامی موتور برق و میزان مصرف برق دستگاه ها توجه فرمایید.
برای تامین برق کارگاه های عمرانی، هیئت های مذهبی و مزارع می توانید از موتور برق های پرتابل یا قابل حمل استفاده کنید، برای استفاده در محل کار، مغازه، دندانپزشکی که آرامش محل کار مهم است می توانید از موتور برق مسافرتی، کیفی یا موتور برق بی صدا و موتور برق اضطراری استفاده نمایید.

کاربرد موتور برق

مشاوره در انتخاب موتور برق

اگر برای انتخاب موتور برق مناسب با توان پایین به راهنمایی و مشاوره نیاز دارید، بهترین کار تماس با کارشناسان فروش نید صنعت است. ما گام به گام شما را تا انتخاب موتور برق مناسب خود راهنمایی می نماییم.
اگر موتور برق مناسب باغ، موتور برق مناسب کولر گازی، موتور برق مناسب پمپ آب، موتور برق مناسب کفکش، موتور برق مناسب جوشکاری یا موتور برق مناسب بتونیر نیاز دارید؟ لطفا با ما تماس بگیرید.
در خرید ژنراتور برق خانگی به نکته مهمی که باید توجه کرد این است که موتور برق انتخاب شده 20 درصد از توان خود بیشتر کار کند زیرا وسایل برقی همچون یخچال در زمان شروع اولیه کار به ولتاژ بیشتری نیاز دارد، جهت راهنمای خرید موتور برق و موتور برق مناسب خانه می توانید به کارشناسان ما در نید صنعت تماس حاصل بفرمایید.
موتور پمپ یکی از انواع موتور برق می باشد که برای پمپاد آب از آن استفاده می کنند، که از قسمت اصلی موتور و پمپ ساخته شده است که این پمپ آب بیشتر برای کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. موتور پمپ از نظر انواع سوخت دارای بنزینی، دیزلی می باشد.

لیست قیمت موتور برق

قیمت موتور برق هیوندای، قیمت دستگاه موتور برق لانسین، قیمت موتور برق رونیکس، قیمت موتور برق واکسون، قیمت موتور برق جیانگ دانگ، قیمت موتور برق هوندا المکس، قیمت موتور برق گرین پاور، قیمت موتور برق کنزاکس،قیمت موتور نویگیتور، قیمت موتور برق کاما و بهترین برند موتور برق که در بازار ایران موجود است در فروشگاه اینترنتی نید صنعت در دسترس می باشد.
موتور برق قیمت روز مشخصی دارد که مهمترین عامل تاثیرگذار در آن کیفیت ساخت است، هزینه موتور برق با کیفیت برای شما در واقع سرمایه گذاری است، لیست قیمت موتور برق باکیفیت را از ما بخواهید.

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالاها نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. نقطه نظرات و تجربه خرید خود را با دیگران در میان بگذارید و نظر خود را ثبت نمایید