دسته بندی

موتور برق گازسوز

کالاهای موجود
مشاهده فیلترها

موتور برق گازسوز

به‌صورت کلی 3 نوع موتوربرق وجود دارد که شامل بنزینی، گازسوز و گازوئیلی است که به نوع آخر آن دیزل ژنراتور هم گفته می‌شود. هرکدام از این نوع ژنراتورها مناسب یک نوع استفاده هستند و برای اینکه بهترین مدل را انتخاب کنید باید ابتدا نوع استفاده خود را در نظر بگیرید. موتور برق گازسوز یکی از محبوب‌ترین مدل‌های موجود است که به دلیل قیمت و بازدهی مناسب گاز شهری یا CNG یک مدل مناسب است. به همین دلیل خرید و فروش موتور برق گاز سوز در سال‌های اخیر رونق زیادی داشته است.

بررسی ژنراتور گازی

موتور برق گاز سوز یک مدل محبوب و مناسب برای کاربردهای مختلف است و به همین دلیل شرکت‌های مختلف در سال‌های اخیر مدل‌های مختلفی را از آن تولید می‌کنند. موتور برق گازی به دلیل بازدهی مناسب گاز و قیمتی که دارد می‌تواند جایگزین خوبی برای مدل‌های بنزینی باشد به‌ویژه در شرایطی که هزینه برای شما اهمیت دارد. قیمت موتور برق گازی بر اساس نوع، مدل، برند و بسیاری از مشخصه‌های دیگر تغییر می‌کند که این موضوع در ادامه بررسی خواهد شد. به‌صورت کلی موتور برق گازسوز قیمت خوبی دارد و می‌توانید آن را با مبلغ مناسبی تهیه کنید.

موتور برق گازسوز

 

کاربردهای موتور برق با گاز شهری

موتوربرق گازسوز کاربردهای زیادی دارد که می‌تواند صنعتی، خانگی یا موارد دیگر باشد. اگر ساختمان لوله‌کشی گاز داشته باشد، موتور برق گازسوز یک انتخاب مناسب است و اگر این‌طور نبود می‌توانید از کپسول‌های گاز استفاده کنید. برخی مدل‌ها نیز در صنایع استفاده می‌شوند و توانسته‌اند رقیب خوبی برای دیزل‌ژنراتورها باشند زیرا در حال حاضر موتوربرق گازوئیلی کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارد.

ویژگی‌‌های فنی موتور برق گازسوز

موتوربرق گازی ویژگی‌های مهمی دارد که لازم است با آن‌ها آشنا شوید. عملکرد موتور برقی گازی شباهت زیادی به مدل بنزینی دارد. در هر دو مدل، سوخت در محفظه مشخصی قرار گرفته و با استفاده از شمع شعله‌ور می‌شوند. در نتیجه این انفجار پیستون به بالا حرکت می‌کند و با استفاده از این انرژی مکانیکی برق تولید می‌شود. موتور تولید برق گازی باوجوداینکه گاز انرژی کمتری نسبت به بنزین دارد با توان مناسبی برق تولید می‌کند و اگر شرکت سازنده به‌خوبی آن را طراحی کرده باشد اختلاف زیادی با بنزین ندارد.

موتور برق گازسوز آلودگی پایینی دارد اما هنوز هم لازم است تهویه مناسب در محیط وجود داشته باشد. سوخت‌رسانی باید ایمن و با رعایت احتیاط باشد تا مشکلی ایجاد نشود. جالب است بدانید خطر انفجار موتور درونی در این مدل کمتر از نمونه بنزینی است.

مولد برق گازسوز چند مزیت مهم دارد:

  • ایمنی بالا
  • بازدهی مناسب
  • طول عمر بالاتر مولد برق گاز سوز
  • مولد برق گازی مصرف سوخت مناسبی دارد.

خرید و فروش موتور برق گازسوز

برای خرید موتور برق گازسوز لازم است به چند نکته توجه کنید:

  • قبل از خرید موتور برق گاز سوز کاربرد و نوع استفاده خود را در نظر داشته باشید.
  • قیمت موتور برق گازسوز یک فاکتور مهم برای خرید است به‌ویژه اگر می‌خواهید در تعداد بالا خرید کنید.
  •  

توجه به این نکات قبل از خرید موتور برق گازی باعث می‌شود محصول مناسب نیاز خود را تهیه کنید. اگر هم به دنبال فروش موتور برق گازی هستید حتما ویژگی‌های مهم آن را مشخص کرده و از مراکز معتبر اقدام کنید.

ژنراتور گاز سوز

قیمت موتور برق گاز سوز

قیمت مولد برق گازسوز بر اساس برند، شرایط عمومی بازار و مشخصات فنی تعیین می‌شود. همچنین امکاناتی که موتور گاز سوز تولید برق در اختیار شما قرار می‌دهد نیز نقش مهمی در این موضوع دارد. موتور برق گازی قیمت مشخصی ندارد به‌این‌ترتیب لازم است به مواردی که گفته شد توجه کنید.

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالاها نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. نقطه نظرات و تجربه خرید خود را با دیگران در میان بگذارید و نظر خود را ثبت نمایید