برچسب

قیمت استابلایزر امگا

مشاهده فیلترها

قیمت استابلایزر امگا

استابلایزر امگا یا همان تثبیت کننده ولتاژ از محصولات گروه صنعتی شرکت کره‌ای امگا است. این دستگاه با تقویت یا تضعیف برق و فیلتراسیون و حذف نویز، جریان برق بدون نوسان و اختلال به مصرف کننده ارائه می‌دهد. استابلایزر امگا محصول شرکت تالی الکتریک هستند و هم برای کاربری خانگی و هم کاربری صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این تجهیزات با تثبیت ولتاژ و اصلاح نوسانات از وسایل برقی در برابر اتصال کوتاه، صاعقه، نوسانات برق و سایر مشکلات محافظت می‌کنند. استابلایزهای امگا در ظرفیت و توان‎‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شوند و برای مصارف متفاوت کارآیی دارند. قیمت استابلایزر امگا با توجه به کیفیت و کارآیی این تجهیزات توجیه اقتصادی دارد.

قیمت استابلایزر امگا

 

مزایای استفاده از استابلایزر امگا

تحقیقات نشان داده که بارزترین علت خرابی وسایل برقی اختلال در نوسانات ولتاژ، نویزها و بالا و پایین شدن ولتاژ برق شهری است. صدمات وارد شده از این طریق اغلب بخش‌های حساس و گران قیمت وسایل برقی مانند موتور را تحت تاثیر قرار می‌دهد. به همین منظور استفاده از استابلایزر برای حفاظت از وسایلی مانند کامپیوتر، یخچال، سیستم‌های صوتی و تصویری در منازل و تجهیزات صنعتی و دستگاه‌های حساس کاملا ضروری است. به‌طور کلی می‌توان گفت استابلایزر وظیفه حفاظت از دستگاه‌های الکترونیکی را در برابر نوسانات ولتاژ بر عهده دارد. مزایای استفاده از استابلایزر عبارت است از:

 • برق شهری دارای نوسانات ولتاژی بسیاری است که این نوسانات عملکرد صحیح لوازم برقی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. استفاده از استابلایزر با اصلاح و تثبیت ولتاژ به میزان قابل توجهی عملکرد دستگاه‌ها را بهبود بخشیده و عمر و راندمان آن‌ها را بالا می‌برد.
 • اگر به دلایل مختلفی اتصال در خروجی و یا مدار داخلی استابلایزر رخ دهد، دستگاه به‌طور اتوماتیک خروجی را قطع نموده و از بروز اختلال برای مصرف کننده جلوگیری می‌کند.
 • بالا و پایین رفتن ولتاژ برق سبب اختلال در عملکرد وسایل الکترونیکی شده و قدرت نامی و کارآیی آن‌ها را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد. این امر سبب کاهش دور الکتروموتور و افزایش تلفات انرژی می‌شود. درنتیجه برق بیشتری مصرف می‌شود و هزینه برق افزایش می‌یابد. وجود استابلایزر با اصلاح نوسانات از اتلاف انرژی جلوگیری کرده و سبب کاهش هزینه‌های مصرف برق می‌گردد.

استابلایزر امگا

انواع استابلایزر امگا

استابلایزرها براساس تعداد فاز به انواع مختلفی تقسیم‌بندی می‌شوند که هرکدام از آن‌ها برای رده خاصی از قدرت و جریان مورد استفاده قرار می‌گیرند. استابلایزرها با توجه به تعداد فاز در دو دسته استابلایزرهای تک فاز و استابلایزرهای سه فاز قرار می‌گیرند.

 

استابلایزر تک فاز

این نوع از استابلایزرها برای کاهش ولتاژ جهت کاربردهای خانگی و اداری و مصارف کوچک مورد استفاده قرار می‌گیرند. برخی از استابلایزرهای تک فاز امگا عبارتند از:

 • استابلایزر تک فاز 1 کاوا امگا مدل OMG-V11-1K
 • استابلایزر تک فاز افقی 2 کاوا امگا مدل OMG-H11-2K
 • تثبیت کننده ولتاژ تک فاز 3 کاوا امگا مدل OMG-V11-3K
 • تثبیت کننده ولتاژ تک فاز 1.5 کاوا امگا مدل OMG-V11-1.5K

استابلایزر سه فاز

استابلایزر امگا سه فاز در مقایسه با استابلایزرهای تک فاز در مقیاس بزرگ‌تری استفاده می‌شوند. درواقع این استابلایزرها متشکل از سه استابلایزر تک فاز هستند و بیشتر در مراکز صنعتی و مصارف بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرند. این استابلایزرها در کارخانه‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز صنعتی جهت جلوگیری از صدمات ناشی از ولتاژ به دستگاه‌ها به‌کار می‌رود. برخی از استابلایزرهای سه فاز امگا عبارتند از:

 • استابلایزر سه فاز 15 کاوا امگا مدل  OMG-33-15K
 • تثبیت کننده ولتاژ سه فاز 9 کاوا امگا مدل  OMG-33-9K
 • استابلایزر سه فاز 20 اوا امگا مدل   OMG-33-20K
 • استابلایزر سه فاز 50 کاوا امگا مدل OMG-33-50K

لیست قیمت استابلایزر امگا

استابلایزر امگا قیمت متفاوتی با توجه به توان، سطح ولتاژ خروجی و تعداد فاز دارد. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت استابلایزر امگا و بررسی مشخصات فنی آن‌ها از طریق وب‌سایت فروشگاه نید صنعت اقدام نموده و یا با کارشناسان مجرب این مجموعه در بخش فروش تماس حاصل نمایید. تمامی محصولات در وب‌سایت نید صنعت با جزئیات و مشخصات کامل ارائه شده‌اند.

نمایندگی استابلایزر امگا

فروشگاه اینترنتی نید صنعت نماینده فروش استابلایزر امگا و استابلایزر دلتا سایر برندهای معتبر در ایران است که تمامی محصولات را با ضمانت اصالت و گارانتی به مشتریان ارائه می‌دهد. کالاهایی مثل ترانس اتوماتیک که از طریق این وب‌سایت در اختیار خریداران قرار می‌گیرند از تولیدکنندگان و واردکنندگان اصلی تهیه می‌شوند و با نازل‌ترین قیمت به مشتریان ارائه می‌شوند. با خرید آنلاین از فروشگاه نید صنعت، خریدی آسوده و مطمئنی را تجربه خواهید کرد.

نمایندگی استابلایزر امگا