برچسب

استابلایزر توبیشی

مشاهده فیلترها

استابلایزر توبیشی

استابلایزر یا همان تثبیت کننده ولتاژ، تجهیزی است که نوسانات ولتاژ برق را تثبیت کرده و سپس به لوازم برقی مصرف کننده می‌فرستد. استابلایزر توبیشی ژاپن یکی از برترین انواع استابلایزرها هستند که برای حفاظت از انواع دستگاه‌های الکتریکی خانگی، صنعتی،پزشکی و... استفاده می‌شوند. یکی از عمده‌ترین دلایل خرابی دستگاه‌های الکترونیکی، افزایش یا کاهش ولتاژ برق و نویزها و اختلالات برق است که سبب بروز خسارت در بخش‌های مختلف دستگاه‌ها می‌شود. به‌همین منظور برای حفاظت از دستگاه‌ها می‌توان از استابلایزرها بهره برد. استابلایزرهای توبیشی مطابق با استاندارهای جهانی و استاندارهای موجود در ایران هستند و در سراسر کشور قابل استفاده بوده و در مقابل اختلالات برق شهری از دستگاه‌های مصرف کننده محافظت می‌نمایند. برای اطلاع از قیمت استابلایزر به سایت نید صنعت مراجعه فرمایید

ویژگی‌های استابلایزر توبیشی

  • استابلایزر توبیشی برای استفاده در محیط‌های آزمایشگاهی، صنعتی، خانگی، بیمارستانی و ایستگاه‌های مخابراتی مناسب هستند.
  • این استابلایزرها مجهز به سیستم کنترل فاز جهت محافظت در برابر دو فاز ولتاژ ورودی هستند.
  • استابلایزرهای توبیشی مجهز به فیلتر جهت حذف نویز و جلوگیری از شوک‌های الکتریکی موجود در جریان برق شهری می‌باشند.
  • زمان تصحیح ولتاژ در نوع تک فاز این استابلایزرها کمتر از نیم ثانیه و در نوع سه فاز زیر یک ثانیه است.
  • این استابلایزرها دارای قابلیت تنظیم درصد خطای خروجی براساس نیاز تجهیزات مصرف کننده هستند.
  • استابلایزرهای توبیشی دارای صفحه نمایش‌گر دیجیتال جهت نمایش ولتاژ، جریان، اضافه بار و خطا می‌باشند.
  • این استابلایزرها مجهز به کلید بای-پس جهت یکسره نمودن ولتاژ ورودی و ولتاژ خروجی دستگاه هستند.
  • استابلایزرهای توبیشی دارای سیستم هشدار جهت کاهش یا افزایش بیش از حد ولتاژ و سیستم تاخیر برای حفاظت از دستگاه‌های مصرف کننده می‌باشد.

نحوه عملکرد استابلایزرهای توبیشی

این استابلایزرها در شروع کار بار مصرفی را اندازه‌گیری کرده و سپس با استفاده از سیستم هوشمند میکروپروسسوری به اصلاح ولتاژ ورودی می‌پردازد. این استابلایزرها از ترانسفورماتوری که سیم‌پیچی آن‌ها بر روی هسته حلقوی انجام شده است، استفاده می‌کند. سپس براساس تغییر در تعداد دور سیم‌پیچ برروی هسته حلقوی، به‌وسیله یک جاروبک زغالی و به کمک سرووموتور ولتاژ خروجی را تنظیم می‌کند. به‌طور کلی این استابلایزرها ولتاژ خروجی را با دقت و سرعت بالا در حد ۱ ولت تثبیت و تنظیم می‌کنند.

قیمت استابلایزر توبیشی

قیمت استابلایزر tobishi با توجه به قدرت و نوع آن متغیر است. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت استابلایزر و خرید آن از طریق وب‌سایت نید صنعت اقدام کنید و یا با کارشناسان فروش این مجموعه تماس حاصل نمایید. کارشناسان مجرب نید صنعت در طول فرآیند خرید شما را همراهی می‌کنند و همواره آماده پاسخ‌گویی به هرگونه سوالات شما هستند.
نید صنعت نمایندگی انواع استابلایزرهای معتبر بازار از جمله استابلایزر فاراتل، استابلایزر گلداستار، استابلایزر ساکو و .... می باشد