برچسب

ترانس یخچال فاراتل

ترانس یخچال فاراتل

یخچال و فریزر یکی از مهم‌ترین لوازم برقی خانگی است که آسیب دیدن آن مشکلات زیادی را پدید می‌آورد. تغییرات و نوسانات مداوم ولتاژ برق موجب خرابی لوازم برقی شده و کارایی آن‌ها را کاهش می‌دهد. شما می‌توانید برای پیشگیری از خرابی لوازم برقی از دستگاهی مانند ترانس و استابلایزر استفاده کنید. استابلایزر یک وسیله الکتریکی است که می‌تواند از لوازم برقی منزل شما در برابر نوسانات ولتاژ و... محافظت کند. این دستگاه می‌تواند ولتاژ ثابت و بدون نوسانی را بدون در نظر گرفتن ولتاژ ورودی به لوازم برقی برساند و از آن‌ها در برابر صدمات ناشی از تغییرات ولتاژ محافظت کند. ترانس یخچال فاراتل به‌گونه‌ای طراحی شده‌است که با ایجاد یک سپر محافظتی به‌خوبی از یخچال و فریزر در مقابل اختلالات برق شهر محافظت می‌کند.

ترانس یخچال فارال

ویژگی‌های استابلایزر یخچال فاراتل

  • ترانس فاراتل برای یخچال مجهز به سیستم حفاظت در مقابل ولتاژ ورودی و خروجی خارج از محدوده مجاز است و دارای قابلیت اتوترانس می‌باشد.
  • این استابلایزرها دارای سیستم حفاظتی در مقابل افزایش دمای داخل دستگاه هستند و در صورتی‌ که درجه حرارت داخلی استابلایزر از حد استاندارد فراتر رود، برق خروجی دستگاه به‌طور خودکار قطع می‌شود.
  • ترانس یخچال فاراتل به مدار تاخیر به‌منظور  حفاظت از دستگاه‌های مصرفی هنگام قطع و وصل برق شهر مجهز شده‌است.
  • این ترانس برای حفاظت از مدارهای حساس الکترونیکی موجود در یخچال و فریزر مجهز به فیلتر نویز است.
  •  استابلایزرها به دلیل استفاده از میکروکنترلرهای سریع و دیجیتال در آن‌ها، از یخچال و فریزر به‌خوبی در برابر خطرات ناشی از رعد و برق و نوسانات برق شهر محافظت می‌کنند.

انواع ترانس یخچال فاراتل

  • استابلایزر فاراتل مدل PRINCE FRZ40: این دستگاه برای یخچال و فریزرهای معمولی و ساید بای ساید دیجیتال و یخچال‌های فروشگاهی در محدوده دمایی صفر تا ۴۰ درجه سانتی‌گراد قابل استفاده است.
  • ترانس فاراتل مدل PRINCE FRZ60: این دستگاه با وزن ۶.۵ کیلوگرم برای حفاظت از یخچال فریزرهای فروشگاهی متوسط، طراحی و تولید شده است. این ترانس تک فاز بوده و از حداکثر جریان خروجی تا ۴.۳ آمپر پشتیبانی می‌کند.
  • استابلایزر فاراتل ۲کاوا مدل DigiPower40: این ترانس اتوماتیک برای محافظت از یک فریزر یا یک یخچال و همچنین یخچال فریزرهای دیجیتال اینورتردار تک کمپرسور تا ۴۰ فوت مناسب است. این ترانس تک فاز است و برای استفاده رومیزی طراحی شده است.

قیمت ترانس یخچال فاراتل

شما می‌توانید برای مشاهده قیمت انواع ترانس فاراتل برای یخچال از طریق وب‌سایت نید صنعت جست‌وجو کنید. فروشگاه اینترنتی نید صنعت نماینده فروش استابلایزر یخچال فاراتل و دیگر انواع استابلایزرها است که محصولات خود را با ارائه مشخصات فنی دقیق و در نازل‌ترین قیمت به مشتریان خود عرضه می‌دارد.

 

خرید استابلایزر یخچال فاراتل