برچسب

ترانس یخچال فاراتل

ترانس یخچال فاراتل

یخچال و فریزر یکی از مهم‌ترین لوازم برقی خانگی است که آسیب دیدن آن مشکلات زیادی را پدید می‌آورد. تغییرات و نوسانات مداوم ولتاژ برق موجب خرابی لوازم برقی شده و کارایی آن‌ها را کاهش می‌دهد. شما می‌توانید برای پیشگیری از خرابی لوازم برقی از دستگاهی مانند ترانس  و استابلایزر فاراتل استفاده کنید. استابلایزر یک وسیله الکتریکی است که می‌تواند از لوازم برقی منزل شما در برابر نوسانات ولتاژ و... محافظت کند. این دستگاه می‌تواند ولتاژ ثابت و بدون نوسانی را بدون در نظر گرفتن ولتاژ ورودی به لوازم برقی برساند و از آن‌ها در برابر صدمات ناشی از تغییرات ولتاژ محافظت کند. ترانس یخچال فاراتل به‌گونه‌ای طراحی شده‌است که با ایجاد یک سپر محافظتی به‌خوبی از یخچال و فریزر در مقابل اختلالات برق شهر محافظت می‌کند.

ترانس یخچال فارال

ویژگی‌های استابلایزر یخچال فاراتل

  • ترانس فاراتل برای یخچال مجهز به سیستم حفاظت در مقابل ولتاژ ورودی و خروجی خارج از محدوده مجاز است و دارای قابلیت اتوترانس می‌باشد.
  • این استابلایزرها دارای سیستم حفاظتی در مقابل افزایش دمای داخل دستگاه هستند و در صورتی‌ که درجه حرارت داخلی استابلایزر از حد استاندارد فراتر رود، برق خروجی دستگاه به‌طور خودکار قطع می‌شود.
  • ترانس یخچال فاراتل به مدار تاخیر به‌منظور  حفاظت از دستگاه‌های مصرفی هنگام قطع و وصل برق شهر مجهز شده‌است.
  • این ترانس برای حفاظت از مدارهای حساس الکترونیکی موجود در یخچال و فریزر مجهز به فیلتر نویز است.
  •  استابلایزرها به دلیل استفاده از میکروکنترلرهای سریع و دیجیتال در آن‌ها، از یخچال و فریزر به‌خوبی در برابر خطرات ناشی از رعد و برق و نوسانات برق شهر محافظت می‌کنند همچنین برای محافظت از کولر گازی از ترانس فاراتل برای کولر گازی استفاده کنید.

انواع ترانس یخچال فاراتل

  • استابلایزر فاراتل مدل PRINCE FRZ40: این دستگاه برای یخچال و فریزرهای معمولی و ساید بای ساید دیجیتال و یخچال‌های فروشگاهی در محدوده دمایی صفر تا ۴۰ درجه سانتی‌گراد قابل استفاده است.
  • ترانس فاراتل مدل PRINCE FRZ60: این دستگاه با وزن ۶.۵ کیلوگرم برای حفاظت از یخچال فریزرهای فروشگاهی متوسط، طراحی و تولید شده است. این ترانس تک فاز بوده و از حداکثر جریان خروجی تا ۴.۳ آمپر پشتیبانی می‌کند.
  • استابلایزر فاراتل ۲کاوا مدل DigiPower40: این ترانس اتوماتیک برای محافظت از یک فریزر یا یک یخچال و همچنین یخچال فریزرهای دیجیتال اینورتردار تک کمپرسور تا ۴۰ فوت مناسب است. این ترانس تک فاز است و برای استفاده رومیزی طراحی شده است.

قیمت ترانس یخچال فاراتل

ترانس فاراتل چیست ؟ شما می‌توانید برای اطلاع بیشتر از ترانس فاراتل و مشاهده قیمت انواع ترانس فاراتل برای یخچال از طریق وب‌سایت نید صنعت جست‌وجو کنید. فروشگاه اینترنتی نید صنعت نماینده فروش استابلایزر یخچال فاراتل و دیگر انواع استابلایزرها است که محصولات خود را با ارائه مشخصات فنی دقیق و در نازل‌ترین قیمت به مشتریان خود عرضه می‌دارد.

 

خرید استابلایزر یخچال فاراتل