برچسب

حشره کش برقی شهباز

حشره کش برقی صنعتی شهباز

 حشره کش برقی صنعتی صاعقه از لحاظ کیفیت بسیار مطلوب است و برای اداره ها، مناطق مسکونی، رستوران ها، دامداری و مرغداری، انبار و سوله و کارگاه های صنعتی مناسب هستند، از کارآیی این حشره کش برای کشتن حشرات پروازی مثل پشه، زنبور، مگس و... است.
برای اینکه این دستگاه کارآیی خوبی داشته باشد بهتر است در ارتفاع 3 الی 4 متری نصب شود. و در زیر این دستگاه یک سینی قرار دارد که برای جمع آوری لاشه حشرات استفاده می شود که باید هر دو ماه یکبار تمیز شود.
این دستگاه در نابودی حشرات بالدار نیز کارآیی دارد و بدین صورت عمل می کند که دستگاه حشره کش برقی صنعتی صاعقه با ذخیره کردن انرژی، به محض اینکه اجسام نزدیک می شوند، باعث تخلیه شدن بار الکتریک می شود.
حشره کش برقی برخلاف حشره کش های شیمیایی باعث آلودگی به محیط و ضرر به انسان و حیوانات نمی شوند. فقط باید توجه داشت که نصب این دستگاه در نزدیک اتاق افرارد و در مسیر تردد ممنوع است، این دستگاه دارای لامپ یو وی با رنگ بنفش است. وجود لامپ سبب می شود حشرات بسیاری جذب دستگاه شود.

انواع حشره کش برقی شهباز

حشره کش برقی شهباز مدل های مختلفی دارد که شامل موارد زیر است:

حشره کش برقی شهباز مدل 120

این مدل از حشره کش در فصل تابستان کاربرد زیادی دارد و می تواند برای انسان که ممکن است حشرات مشکلاتی را ایجاد کنند، مفید باشد. از این دستگاه برای نابودی حشرات استفاده می کنند و دیگر لازم به استفاده از اسپری ها و سم ها نیست پس به این دلیل خواهان زیادی دارد. و مزیت این دستگاه نابودی حشرات بدون زیان به انسان و محیط زیست است.

حشره کش برقی صنعتی شهباز مدل 140

این دستگاه قابلیت بالایی برای از بین بردن حشرات موذی در مدت زمان کوتاه دارند. جنس این دستگاه بسیار عالی و درجه یک است و به همین دلیل عمر طولانی و کارکرد بسیار خوبی دارند. شامل دو عدد لامپ یو وی است که نقش جذب حشرات را دارد. و نصب این دستگاه به صورت آویزی از سقف است. و بیشتر در کارخانه ها و فروشگاه ها استفاده می شوند.

خرید حشره کش برقی شهباز مدل 140

اولین و اصلی ترین  نکته ای که باید در هنگام خرید دقت کرد، کیفیت محصول است که هر چقدر کیفیت بالا باشد درخواست برای خرید محصول بیشتر می شود. و دومین نکته سایز و اندازه است که در دو سایز ساخته می شوند که شما می توانید بر حسب نیاز و کارآیی که دارید تهیه کنید.

مشخصات حشره کش برقی شهباز

جنس بدنه این دستگاه از فلز است، که برحسب  مدل انواع مختلفی دارند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.

مشخصات حشره کش برقی شهباز مدل 140

بدنه این دستگاه از جنس فلزاست فاقد بو، عارضه ی شیمیایی و بدون پرتاب لاشه حشرات است. شامل دو عدد لامپ 20 وات است و تا 180 متر مربع قابلیت پوشش دهی دارد. از مشخصات این دستگاه تولید صاعقه به کمک برق است و زمانی که حشرات به سیم ها برخورد می کنند سبب برق گرفتگی و در نتیجه مرگ آن ها می شود. و از لحاظ  کیفیت بسیار مطلوب است. کارکرد این دستگاه به این صورت است که جذب حشرات توسط نور ماوراء بنفش و کشتن حشرات هم توسط قوس الکتریکی بالا انجام می شود.

مشخصات فنی حشره کش برقی صنعتی مدل 180

جنس این دستگاه از فلز است. این مدل از دستگاه دارای دو عدد لامپ 40 وات است. و دارای توان مصرفی 80 وات است و زمانی که حشرات به به لامپ برخورد می کنند ولتاژ دستگاه به 3500 می رسد و سبب کشته شدن حشرات می شود.فرکانس این دستگاه 500 هرتز است.  و از این مدل دستگاه برای مکان هایی تا حداکثر 400 متر استفاده می شود به دلیل داشتن توان بالا است.

مشخصات فنی حشره کش برقی مدل 120

جنس بدنه ی این دستگاه از فلز است و در رنگ های سفید، نقره ای و طوسی ساخته می شوند و شامل یک باتری می باشد که بخش الکتریکی دستگاه را تشکیل می دهد و به شکل های گرد و مکعبی ساخته شده اند. و روی دستگاه یک لایه ی پلاستیکی قرار دارد که از دستگاه محافظت می کند.

خرید حشره کش برقی شهباز

برای خرید این دستگاه باید به نکاتی دقت کرد از جمله: دقت به مدل های پریزی و لامپی است. بنابراین خریداران باید بر حسب نیاز خود آشنایی کامل را با دستگاه مورد نظر داشته باشند. و نکته ی دیگر دقت به جنس لایه محافظ دستگاه است که هر چقدر جنس لایه ضخامت بیشتری داشته باشد، دستگاه طول عمر بیشتری دارد.