برچسب

حشره کش برقی صاعقه

حشره کش برقی صاعقه

شکل این دستگاه به صورت مربع یا مستطیل است و از جنس آهن است. این دستگاه ها براساس تعداد لامپ و توان مصرفی دسته بندی می شوند. پس هر چه توان بالاتر، دستگاه قابلیت بالایی در نابودی حشرات دارد و در نتیجه قیمت دستگاه نیز افزایش پیدا می کند.
در ساختمان این دستگاه یک سینی پلاستیکی در زیر دستگاه قرار دارد و به گونه ای طراحی شده که حشرات بعد از تماس با لامپ  به درون سینی افتاده و به منظور جمع آوری لاشه ی حشرات استفاده می شود و چنین فرآیندی مانع آلودگی محیط می شود.
سینی پلاستیکی قابلیت شستشو را دارد و مانع از انتشار میکروب به محیط اطراف می شود.
حشره کش برقی

محصولات حشره کش برقی صنعتی صاعقه

محصولات حشره کش برقی صنعتی صاعقه نقش بسزایی در جذب حشرات دارند و مطابق با عادت های رفتاری پشه ها، مگس ها و مابقی حشرات کار می کنند.
کارکرد این دستگاه به این صورت است که سیستم های جذب کننده نوری با تولید فرکانس، حشرات را به سمت خود جذب می کنند و باعث از بین رفتن حشرات
می شوند، این فرآیند برای انسان بدون آسیب و ضرر است ولی حشرات توانایی رویارویی با آن را ندارند.
از محصولات این حشره کش در مکان هایی مثل رستوران، گلخانه، مرغداری... استفاده می شوند.
در ساختمان این دستگاه هیچ گونه مواد شیمیایی استفاده نشده و فقط حشرات توسط انرژی الکتریکی کشته می شوند و همین موضوع سبب می شود محیطی کاملا بهداشتی داشته باشید.
از این دستگاه برای کشتن هر نوع حشره ای مثل پشه، زنبور، مگس، آفت باغ و مالاریا می توان استفاده کرد.

انواع حشره کش برقی صنعتی صاعقه

حشره کش برقی صنعتی در مدل ها ی مختلفی طراحی شده اند و بر اساس مدل هر کدام ویژگی، عملکرد و قابلیت پوشش دهی متفاوتی دارند.

1)حشره کش برقی مدل SA240 صاعقه

این مدل حشره کش یکی از محصولات صاعقه است و طراحی این مدل از صاعقه به گونه ای است که از دو لامپ ماوراء بنفش یو وی با توان 36 وات  برای نابودی حشرات ساخته شده است و محیط را از هرگونه میکروبی پاکسازی می کنند.
این مدل از دستگاه قابلیت پوشش دهی تا 350 متر مربع را دارد و عاری از هر گونه گاز سمی است و این مزیت سبب می شود راحت و با آرامش بخوابید و دغدغه ی انتقال ویروس و آلودگی را به بدن خود و فرزندانتان نداشته باشید.
قرار گرفتن این دستگاه می تواند به صورت رومیزی یا در ارتفاع 2 متری باشد.
از دیگر مزیت های این مدل از دستگاه فاقد بو و مواد شیمیایی است و هیچ گونه آسیبی به بدن انسان نمی رساند.

2)حشره کش برقی مدل SA215 صاعقه

این مدل از دستگاه در مناطق اداری، مسکونی و فروشگاه ها کاربرد دارند. ساختمان این مدل دستگاه از دوعدد لامپ، ترانس مهتابی و توان 15 وات ساخته شده است.
عملکر این دستگاه به این صورت است که در نابودی حشرات هیچ گونه مواد شیمیایی و سمی تولید نمی کنند به همین دلیل سبب بهداشتی شدن محیط می شود.
نحوه ی  نابودی حشرات، با برخورد حشرات  به دو الکترود با ولتاژ بالا سبب تخلیه الکتریکی می شود و سبب از بین رفتن حشرات می شود.

پارامترهایی که برای خرید حشره کش برقی به آن توجه کرد:

برای نصب این محصول از سقف کافی است از سیم بوکسل یا زنجیر استفاده کنید.
از ضربه زدن به لامپ فلورسنت درون دستگاه خودداری نمایید.
در صورت مشاهده هر گونه خرابی دستگاه فقط کارشناسان ما تماس بگیرید و از باز کردن محصول جدا خودداری کنید.
خرید حشره کش برقی صاعقه

مزایای حشره کش برقی صنعتی صاعقه

نداشتن آلودگی برای محیط زیست
ضرری برای انسان ندارد
فاقد بو و عوارض شیمیایی است
قابلیت پوشش دهی در متراژهای بالای 50 مت را دارد.
برای خرید باید اندازه ی دستگاه متناسب با اندازه ی محیط مورد نظر باشد و مجهز به تعویض لامپ باشد که می توانید این اطلاعات را در کاتالوگ محصولات نید صنعت مشاهده کنید. با کیفیت ترین و مناسب ترین و نازلترین قیمت محصولات صاعقه در سایت نید صنعت عرضه می شود و شما می توانید به آسانی خریداری نمایید.