برچسب

قیمت دستگاه جوش 200 آمپر آروا

دستگاه جوش آروا 200 امپر

دستگاه جوش یک تجهیز برقی است که برای اتصال انواع مصالح فلزی و غیرفلزی به کار می‌رود. در این فرآیند، دستگاه جوش جریان برق را به یک میله که الکترود نام دارد، متصل می‌کند. این میله اغلب از مواد مختلفی ساخته می‌شود و با ذوب شدن در قسمت اتصال و در نهایت سرد شدن در آن موجب یک اتصال قوی بین قطعات می‌گردد. دستگاه‌های جوش انواع متنوعی دارند و در برندهای مختلفی مانند آروا به بازار عرضه می‌شوند. دستگاه جوش‌هایی که توسط برند آروا طراحی و تولید می‌شوند، خود نیز انواع مختلفی دارند که با توجه به نوع و توان دستگاه برای کاربری‌های متفاوتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. دستگاه جوش آروا ۲۰۰ آمپر یکی از پرکاربردترین مدل‌های دستگاه جوش است که با جریان خروجی ۲۰۰ آمپر برای مصارف سبک به کار می‌رود.

مشخصات فنی دستگاه جوش آروا ۲۰۰ آمپر

اغلب دستگاه جوش آروا ۲۰۰ از نوع دستگاه‌ جوش ایرانی اینورتر هستند که در مقایسه با دستگاه‌های قدیمی از مزایای بیشتری برخوردار هستند. این دستگاه‌ها به دلیل به‌کارگیری فناوری‌های جدید در آن‌ها، بسیار کم‌مصرف بوده و برای کاربری‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند. اغلب دستگاه‌های ترانس جوش اروا ۲۰۰ مجهز به صفحه نمایش دیجیتال هستند که کار با این دستگاه را برای کاربران میسر می‌سازند. این دستگاه‌های جوش از منبع برق تغذیه می‌کنند و با حداکثر جریان ۲۰۰ آمپر چرخه عملکررد بالایی نیز دارند. طراحی ارگونومیک و منحصربه‌فرد دستگاه جوش آروا 200 آمپر موجب شده تا این دستگاه‌ها برای استفاده در مکان‌های مختلف به راحتی جابه‌جا شوند. این نوع از دستگاه‌های جوش آروا مجهز به سیستم قطع کننده حفاظتی بوده و از راندمان کارایی بالایی برخوردار هستند.

ترانس جوش اروا ۲۰۰ همراه با اقلامی مانند انبر اتصال، کابل جوش، انبر جوش، کابل اتصال و دفترچه راهنما در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. برخی از این دستگاه‌های جوش قابلیت کار با الکترود در سایزهای مختلف را دارا هستند. تمامی مدل‌های دستگاه جوش اروا ۲۰۰ آمپر همراه با سی ماه گارانتی شرکت آروا به مشتریان عرضه می‌شوند. موتور جوش آروا 200 مناسب برای مصارف نیمه‌صنعتی هستند و عملکرد مطلوبی را در حین کار ارائه می‌دهند.

انواع موتور جوش اروا ۲۰۰

دستگاه جوش آروا ۲۰۰ آمپر انواع مختلفی دارد که با توجه به مشخصات فنی دستگاه برای کاربری‌های گوناگونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. دستگاه‌های جوش اینورتر ۲۰۰ آمپر آروا با ویژگی‌های متنوعی عرضه می‌شوند و از مزایای بسیاری برخوردار هستند. برخی از از پرکاربردترین مدل‌های این دستگاه عبارتند از:

  • دستگاه جوش اینوتر ۲۰۰ آمپر: این نوع از دستگاه جوش آروا ۲۰۰ آمپر به صورت تک‌فاز بوده و از نوع سوئیچ قدرت IGBT بهره می‌برد. این دستگاه با وزن پنج و نیم کیلوگرم مجهز به فن ۴۲۰۰ دور تایوانی، سیستم قطع کننده حفاظتی و ولوم ARC FORCE است. این دستگاه جوش دارای استاندارد CE اروپا بوده و همراه با اقلامی مانند انبر جوش با کابل ۲.۵ متری و انبر اتصال با کابل ۱.۵ متری به کاربران ارائه می‌شود. از ویژگی‌های منحصربه‌فرد دستگاه می‌توان به سه برد بودن آن اشاره کرد.
  • اینورتر جوشکاری ۲۰۰ آمپر آروا مدل ۲۱۰۴: این مدل از دستگاه جوشکاری آروا مجهز به سوئیچ قدرت ماسفت بوده و از سه برد بهره می‌برد. به‌کارگیری تکنولوژی اینورتر در این دستگاه موجب صرفه‌جویی در مصرف برق شده‌است. اینورتر جوشکاری مدل ۲۱۰۴ همراه با اقلامی مانند انبر جوش با کابل و انبر اتصال با کابل عرضه می‌شود. این دستگاه سبک و قابل حمل بوده و مجهز به سیستم قطع کننده حفاظتی است.
  • دستگاه جوش اینورتر ۲۰۰ آمپر آروا مدل ۲۱۱۳: این دستگاه جوش اینورتر با بهره‌گیری از سه برد و سوئیچ قدرت IGBT برای مصارف نیمه‌صنعتی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه قابلیت جوش الکترود چهار و پنج را به صورت دائم دارد و مجهز به صفحه دیجیتال آمپر به منظور سهولت در تنظیم آمپر خروجی است. طراحی زیبا و منحصربه‌فرد این دستگاه موجب سهولت استفاده از آن شده‌است.
  • دستگاه جوش اینورتر آروا 200 آمپر igbt مدل 2111: این دستگاه برای کار های نیمه صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد. این دستگاه تک برد و دارای جریان آمپر 200 آمپر می باشد. می باشد نید صنعت دارای انواع دستگاه جوش ها همچون دستگاه جوش آرگون، دستگاه جوش و برش پلاسما می باشد برای اطلاع بیشتر از باقی دستگاه جوش به سایت نید صنعت مراجعه کنید.