برچسب

لیست قیمت سیم و کابل افشارنژاد خراسان

مشاهده فیلترها

قیمت سیم و کابل خراسان افشارنژاد

در نید صنعت فروش سیم و کابل با قیمت بروز بوده و با توجه به تغییرات و نوسانات بازار قیمت ارائه میشوند.
لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشار نژاد دوره ای در اختیار نمایندگان قرار میگیرد و موظفند که قیمت خراسان افشار نژاد را با توجه به نوسانات مس درصدی بالا و پایین کنند و به اینصورت از صدور روزانه یک لیست جدید قیمت جلوگیری شود.

 

خراسان افشار نژاد

انواع سیم و کابل افشارنژاد

محصولات افشارنژاد خراسان شامل انواع مختلفی سیم و کابل است. کابل خراسان مشهد در طیف گسترده‌ای برای مصارف گوناگون تولید می‌شوند.
به‌طور کلی انواع سیم و کابل افشارنژاد عبارتند از:
سیم افشان خراسان
سیم ارت خراسان
کابل افشان خراسان
کابل افشان دورکشه خراسان
کابل افشان شیلددار خراسان
کابل زمینی مفتولی خراسان یا نصب ثابت خراسان
کابل مخابراتی وهوایی خراسان تلفنی یا ابزار دقیق
کابل شبکه خراسان
کابل کولری خراسان
کابل آلومینیوم خراسان
کابل ضدحریق و اعلام حریق خراسان

قیمت انواع سیم و کابل افشارنژاد خراسان

قیمت سیم افشار نژاد خراسان و قیمت کابل خراسان فروش آنها به صورت خرده و عمده در سایز های متفاوت در فروشگاه نیدصنعت امکان پذیر است و امکان ارسال سیم و کابل خراسان افشارنژاد لاله زار به سراسر کشور وجوددارد.

قیمت کابل برق افشان خراسان (NYMHY)

کابل افشان به سه نوع زیر تقسیم میشود:
افشان سبک
افشان قدرت
کنترل افشان
کابل افشان با قابلیت مقاومت در برابر حرارت
کابل افشان برای اتصال در ماشین‌ها، خطوط تولید، صنایع ابزارآلات ماشین، تجهیزات اتوماتیک و خطوط مونتاژ و برای تنش‌های مکانیکی متوسط مورد استفاده قرار می‌گیرد.
در کابل برق افشار نژاد خراسان شامل کابل افشان، کابل افشان دو روکشه و کابل افشان شیلددار میباشد.

قیمت کابل تک رشته افشان دوروکشه افشارنژاد (NYY Flexible)

این کابل تک رشته افشان خراسان همانند سیم برق از تک هادی برای جریان برق استفاده میشود. در ساختار این کابل علاوه بر عایق که بر روی هادی کشیده شده است یک روکش هم دارد به همین دلیل به آنها کابل افشان دوروکشه میگویند. ولتاژ آنها از 600 ولت تا 1000 ولت است.

قیمت کابل افشان شیلددار خراسان

کابل شیلددار افشارنژاد دارای روکش است که از ایجاد و اختلال نویز، سیگنال در سیم کشی تلفن، تلویزیون و.. جلوگیری میکند.
کابل برق شیلد خراسان به کابل های قدرت با هادی هم محور گفته میشود. کابل شیلد مسلح در دو نوع کابل قدرت، کابل کنترل با آرمور با هادی هم محور است.
کابل تخت افشارنژاد برای نصب در زیر زمین مناسب نیست و به صورت ثابت در زیر گچ برای سیم کشی داخلی ساختمان، وسایل الکتریکی و روشنایی استفاده میشود.

قیمت کابل مخابراتی و هوایی خراسان

کابل های مخابراتی خراسان افشارنژاد در موارد زیر تولید میشود:
2 زوج در سایز 0.6 میلی متر مربع
4 زوج در سایز 0.6 میلی متر مربع
6 زوج در سایز 0.6 میلی متر مربع
10 زوج در سایز 0.6 میلی متر مربع
کابل تلفنی زمینی، هوایی، داخلی
کابل ابزار دقیق با عایق و روکش PVC یا روکش XLPE
کابل آنتن
باید در مقابل عوامل بیرونی مانند سرما، گرما، نور، باد مقاوم باشند.
کابل تلفن هوایی سرعت بالایی برای انتقال دارند و به صورت ثابت در زمین یا روی دیوار برای سیم تلفن در تاسیسات و مخابرات به کار میروند.
کابل تلفن زمینی در زیر خاک، داخل لوله و کانال به کار میرود و در مکان هایی که امکان آتش سوزی وجوددارد استفاده نشود.

قیمت کابل کولری خراسان

این کابل ها برای انتقال برق به موتور کولر استفاده میشوند. در سیم و کابل خراسان افشار نژاد به رنگ سیم و در سایز های 4 در 1.5 و 5 در 1.5 تولید میشود. نوع هادی آن مفتولی است.

قیمت کابل شبکه افشارنژاد خراسان

کابل های شبکه برای اتصال و تبادل اطلاعات بین سخت افزار های موجود در یک شبکه انجام میشود. کابل شبکه افشار نژاد خراسان از نوع cat6 بدون شیلد، شیلددار و فویل دار و روکش هالوژن فری تولید میشود.

قیمت کابل زمینی(nyy) خراسان

کابل زمینی با نام های دیگر کابل مفتولی، کابل خشک یا کابل نصب ثابت هم شناخته میشود. کابل های زمینی برای مقابله با ضربه، رطوبت، فشار و عوامل بیرونی احتمالی از ورق های فولادی با غلاف هایی از جنس سرب ساخته شده اند و به صورت زیر زمینی استفاده میشوند، که خود کابل زمینی دو نوع کابل زمینی مفتول تک رشته و کابل قدرت مفتولی هستند. کابل زمینی یا مفتولی خراسان افشار نژاد به صورت تک رشته، دو رشته، سه رشته، چهاررشته تولید میشود.

قیمت کابل اعلام حریق افشار نژاد

این نوع از کابل‌ها برای جلوگیری از آسیب‌های انسانی و خسارت‌های مالی در برابر آتش مورد استفاده قرار می‌گیرند. این کابل‌ها در مکان‌هایی مانند بیمارستان‌ها، فرودگاه‌ها، مجتمع‌های تجاری، هتل‌ها و اماکن عمومی کاربرد دارند.

قیمت کابل کنترل افشار نژاد

کابل کنترل افشارنژاد خراسان برای اتصال و کنترل ماشین آلات، تسمه نقاله، خطوط مونتاژ، تولید، تجهیزات الکترونیکی اتوماتیک برای نصب ثابت استفاده میشود. کابل کنترل افشارنژاد برای فضای باز مناسب نیست و در محیط داخلی ساختمان به کار میرود. کابل کنترل شیلددار یا بدون شیلد از تولیدات این شرکت است.

قیمت کابل آلومینیومی افشارنژاد

کابل آلومینیوم خراسان افشارنژاد با علامت اختصاری NA2XY طبق استاندارد VDE یعنی هادی آلومینیوم و عایق XLPE کراس لینک با روکش بیرونی PVC است. لیست قیمت کابل آلومینیوم خراسان شامل قیمت بروز انواع کابل سه فاز آلومینیومی خراسان افشارنژاد میباشد.

کابل قدرت افشارنژاد

این نوع از کابل‌ها جهت تغذیه انرژی در شبکه توزیع، در زیر خاک، زیر آب و داخل کانال‌ها و به‌طور کلی مکان‌هایی که فشار مکانیکی زیاد نباشد، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
نوعی از کابل قدرت کابل مسلح افشارنژاد است که دارای روکش آرمور یا همان زره اند. کابل زره دار افشارنژاد در زیر خاک، آب، داخل کانال، نیروگاه ها و محل هایی که امکان آسیب مکانیکی وجوددارد، کاربرد دارد.

انواع سیم خراسان افشارنژاد

سیم برق افشارنژاد نیز دارای مدل‌های متنوعی است و برای مصارف گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند. این سیم‌ها با وجود هادی مسی با میزان خلوص بالا، جریان برق را به‌خوبی انتقال می‌دهند.

سیم برق خراسان افشار نژاد

  • سیم افشان خراسان: این سیم‌ها در سایزهای مختلف و برای مصارف گوناگون تولید می‌شوند. قیمت سیم برق افشان خراسان با توجه به کیفیت آن مطلوب است. سیم برق افشان ساختمانی خراسان NYAF یکی از انواع سیم است.

  • سیم برق افشان ارت افشارنژاد: این سیم‌ها انعطاف‌پذیر بوده برای استفاده در کانال‌های بسته، زیر گچ و وسایل برقی مناسب هستند. این سیم ها به دو صورت تک رشته انعطاف پذیر و تک رشته مفتولی اند.

  • سیم رانژه افشارنژاد: این نوع از سیم‌ها جهت سیم‌کشی در داخل تلفن‌ها، تجهیزات پردازش داده و تابلو برق الکترونیکی استفاده می‌شوند. این سیم ها را نباید برای انتقال توان های بالا استفاده کرد.

  • سیم تخت افشارنژاد: سیم‌های تخت بدون روکش برای تغذیه وسایل الکتریکی که قابل حمل و جابه جایی اند و در مکان‌هایی که فشار مکانیکی کمی وجود دارد، میتوان استفاده کرد.

  • از دیگر انواع سیم خراسان میتوان سیم افشار نژاد اتومبیلی، سیم افشار نژاد سخت هوایی نام برد.

نمایندگی سیم و کابل خراسان افشانژاد

پس از بررسی لیست قیمت خراسان و اطلاع از قیمت سیم برق افشان خراسان می‌توانید برای خرید از طریق وبسایت نید صنعت و یا ارتباط را کارشناسان مجرب این مجموعه اقدام نمایید. فروشگاه نید صنعت با خرید از نمایندگی سیم و کابل خراسان افشارنژاد لاله زار تهران و مشهد این محصولات را به سراسر ایران ارسال می‌کند. تمامی محصولات برند خراسان افشارنژاد در نید صنعت با ضمانت گارانتی و اصالت کالا در اختیار خریداران قرار می‌گیرند.

سیم و کابل خراسان افشار نژاد

برند سیم و کابل افشارنژاد خراسان

شرکت سیم و کابل افشارنژاد خراسان از سال 1345 به بعد با تولیدات فراوان و با کیفیت یکی از اولین و بهترین در زمینه سیم و کابل در ایران می‌باشد. شرکت سیم برق و کابل برق افشارنژاد خراسان از بهترین سیم و کابل‌ها در ایران محسوب می‌شوند. محصولات شرکت صنعتی سیم و کابل خراسان از انواع کابل افشار نژاد، کابل های فشار ضعیف، کابل های ساختمانی، کابل کنترل، کابل افشارنژاد با عایق پی وی سی pvc یا پلی اتیلن xlpe، کابل های زره دار افشارنژاد یا بدون زره و انواع سیم افشارنژاد با نشان استاندارد ISIRI و مطابق با خواست مشتریان بر اساس استاندارهای بین‌المللی آلمان VDE و IEC و استاندارد انگلستان (BS) تولید می‌شوند.

خراسان افشار نژاد

سوالات متدوال خرید سیم برق و کابل برق افشار نژاد

1. فروش کابل افشارنژاد خراسان و سیم افشار نژاد خراسان به صورت خرده امکان دارد؟
در فروشگاه نید صنعت امکان خرده فروشی کابل خراسان افشارنزاد مشهد  و سیم خراسان وجود دارد که نسبت به سایز های مختلف متفاوت است که در هر محصول حداقل فروش ها مشخص شده است.
2. آیا امکان خرید سیم و کابل خراسان افشارنژاد به صورت عمده وجود دارد؟ قیمت عمده تخفیف دارد؟
در نیدصنعت فروش سیم و کابل افشارنژاد به صورت عمده هم انجام میشود.قیمتهای خرده و عمده همواره با تخفیف هستند که روزانه و ساعتی با توجه نوسانات بازار تغییر میکند.
3.قیمت سیم برق افشار نژاد یک جفت چقدر است؟ یک جفت سیم خراسان افشارنژاد یعنی چه؟
قیمت هر جفت سیم اصطلاحی است که برای برق کشی استفاده میشود و شامل یک سیم 1.5 و یک سیم 2.5 است.