برچسب

قیمت سیم و کابل افشارنژاد خراسان

کالاهای موجود
مشاهده فیلترها

شرکت سیم و کابل افشارنژاد خراسان

شرکت کابل خراسان  در سال 1345  در مشهد تاسیس شد و از سال 1346 به بعد با تولیدات فراوان  و با کیفیت یکی از اولین  و بهترین در زمینه فروش سیم و کابل در ایران می‌باشد. در حاضر این شرکت با ظرفیتی بیش از 30 هزار تن در سال فعالیت می‌کند و محصولات خود را به سراسر ایران عرضه می‌کند. سیم برق خراسان و کابل برق خراسان از بهترین سیم و کابل‌ها در ایران محسوب می‌شوند. محصولات این شرکت با نشان استاندارد ISIRI و مطابق با خواست مشتریان بر اساس استاندارهای بین‌المللی VDE و IEC تولید می‌شوند. سیم برق افشان خراسان و کابل خراسان افشارنژاد در انواع مختلفی مانند سیم‌های خودرو، کابل‌های کنترل و قدرت و... برای مصارف متفاوتی تولید می‌شوند. کابل افشارنژاد خراسان فروش بالایی در سراسر کشور دارد و نظر مشتریان را به خود جلب کرده است.
 
تکنولوژی بروز و ساخت شرکت سیم و کابل افشارنژاد خراسان بر اساس استاندارهای جهانی  میتواند دلیل خوبی باشد که سیم و کابل افشارنژاد خراسان به یکی از برترین های سیم و کابل ایران باشد.
 

انواع سیم و کابل افشارنژاد خراسان

محصولات  افشارنژاد خراسان شامل سیم و کابل های مختلفی است. کابل خراسان مشهد در طیف گسترده‌ای برای مصارف گوناگون تولید می‌شوند. شرکت کابل خراسان کابل‌های خود را در انواع کابل افشان، کابل کواکسیال، کابل با نصب ثابت و کابل تلفنی و کابل ابزار دقیق ارائه می‌دهد. سیم برق افشارنژاد نیز دارای مدل‌های متنوعی است و برای مصارف گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند. این سیم‌ها با وجود هادی مسی با میزان خلوص بالا، جریان برق را به‌خوبی انتقال می‌دهند. به‌طور کلی سیم و کابل افشارنژاد عبارتند از:

انواع کابل برق خراسان افشارنژاد

کابل قدرت افشارنژاد: این نوع از کابل‌ها جهت تغذیه انرژی در شبکه توزیع، در زیر خاک، زیر آب و داخل کانال‌ها و به‌طور کلی مکان‌هایی که فشار مکانیکی زیاد نباشد، مورد استفاده قرار می‌گیرد.برای خرید کابل فشار قوی میتوانید در فروشگاه نید صنعت درخواست خرید و پیش فاکتور داشته باشید.
کابل زمینی خراسان: کابل زمینی با نام های دیگر کابل خشک یا  کابل نصب ثابت هم شناخته میشود.کابل های زمینی برای مقابله با ضربه،رطوبت،فشار و عوامل بیرونی احتمالی از ورق های فولادی با غلاف هایی از جنس سرب ساخته شده اند و به صورت زیر زمینی استفاده میشوند.   که خود کابل زمینی دو نوع کابل زمینی مفتول تک رشته و کابل قدرت مفتولی هستند.
کابل مخابراتی و هوایی افشار نژاد: کابل های مخابراتی به دو صورت هوایی و زمینی هستند و باید در مقابل عوامل بیرونی مانند سرما،گرما،نور،باد مقاوم باشند. 
کابل کولری خراسان: این کابل ها برای انتقال برق به موتور کولر استفاده میشوند.
کابل شبکه افشارنژاد خراسان: کابل های شبکه برای اتصال و تبادل اطلاعات بین سخت افزار های موجود در یک شبکه انجام میشود.
کابل برق افشان خراسان: کابل افشان برای اتصال در ماشین‌ها، خطوط تولید، صنایع ابزارآلات ماشین، تجهیزات اتوماتیک و خطوط مونتاژ و برای تنش‌های مکانیکی متوسط مورد استفاده قرار می‌گیرد. کابل افشان را میتوان به سه نوع افشان سبک و افشان قدرت و کنترل افشان تقسیم کرد.
کابل‌های هالوژن فری و ضد حریق افشار نژاد: این نوع از کابل‌ها برای  جلوگیری از آسیب‌های انسانی و خسارت‌های مالی  در برابر آتش مورد استفاده قرار می‌گیرند. این کابل‌ها در مکان‌هایی مانند بیمارستان‌ها، فرودگاه‌ها، مجتمع‌های تجاری، هتل‌ها و اماکن عمومی کاربرد دارند.

 انواع سیم خراسان افشارنژاد

  • سیم برق افشارنژاد ساختمانی و ارت: این سیم‌ها انعطاف‌پذیر بوده  برای استفاده در کانال‌های بسته، زیر گچ و وسایل برقی مناسب هستند.این سیم ها به دو صورت تک رشته انعطاف پذیر و تک رشته مفتولی اند.

  • سیم رانژه افشارنژاد: این نوع از سیم‌ها جهت سیم‌کشی در داخل تلفن‌ها، تجهیزات پردازش داده و تابلو برق الکترونیکی استفاده می‌شوند.این سیم ها را نباید برای انتقال توان های بالا استفاده کرد.
  • سیم تخت افشارنژاد: سیم‌های تخت بدون روکش برای تغذیه وسایل الکتریکی که قابل حمل و جابه جایی اند و در مکان‌هایی که فشار مکانیکی کمی وجود دارد، میتوان استفاده کرد.
  • سیم افشان خراسان: این سیم‌ها در سایزهای مختلف و برای مصارف گوناگون تولید می‌شوند قیمت سیم برق افشان خراسان با توجه به کیفیت آن مطلوب است.

 لیست قیمت سیم و کابل برق افشار نژاد خراسان

در نید صنعت قیمت بروز بوده و با توجه به تغییرات و نوسانات بازار قیمت ارائه میشوند.
لیست قیمت سیم و کابل خراسان افشار نژاد دوره ای در اختیار نمایندگان قرار میگیرد و موظفند که قیمت خراسان افشار نژاد را با توجه به نوسانات مس درصدی بالا و پایین کنند و به اینصورت از صدور روزانه یک لیست جدید قیمت جلوگیری شود. 

قیمت سیم خراسان

 قیمت سیم افشار نژاد خراسان انواع سیم برق افشارنژاد شامل سیم افشان ، ساختمانی و ارت ، سیم رانژه ،سیم تخت و... در سایز های متفاوت در فروشگاه نید صعت موجود است و فروش آنها ب صورت خرده و عمده امکان پذیر است، قیمت سیم برق خراسان بروز بر روی سایت قابل مشاهده است و امکان ارسال آنها از لاله زار به سراسر کشور وجوددارد.

 قیمت کابل برق افشارنژاد

 
قیمت کابل افشارنژاد خراسان: انواع کابل افشان سبک و قدرت و کنترل،کابل افشان شیلددار، کابل کولری، کابل شبکه، کابل مخابراتی و هوایی با سایزهای متفاوت از کابل خراسان قیمت بروز و با توجه به نوسانات قیمت در بازار همراه با تخفیف در فروشگاه نیدصنعت وجوددارد.
برای اطلاع از قیمت سیم و کابل سیمیا هم میتوانید به وبسایت نید صنعت مراجعه کنید
 

نمایندگی سیم و کابل خراسان افشانژاد در تهران و مشهد،نمایندگی لاله زار

پس از بررسی لیست قیمت سیم و کابل ممتاز خراسان و اطلاع از قیمت سیم برق افشان خراسان می‌توانید برای خرید از طریق وبسایت نید صنعت و یا ارتباط را کارشناسان مجرب این مجموعه اقدام نمایید. فروشگاه نید صنعت با خرید از نمایندگی سیم و کابل خراسان افشارنژاد لاله زار تهران و مشهد و سیم راد افشان خراسان  این محصولات را به سراسر ایران ارسال می‌کند. تمامی کالاهای موجود در نید صنعت با ضمانت گارانتی و اصالت کالا در اختیار خریداران قرار می‌گیرند.

سوالات متدوال فروش و قیمت سیم برق و کابل برق افشار نژاد:

1.فروش کابل افشارنژاد خراسان و سیم افشار نژاد خراسان به صورت خرده امکان دارد؟
در فروشگاه نید صنعت امکان خرده فروشی سیم و کابل ها وجود دارد که نسبت به سایز های مختلف متفاوت است که در هر محصول حداقل فروش ها مشخص شده است.
2.آیا امکان خرید سیم و کابل خراسان افشارنژاد به صورت عمده وجود دارد؟ قیمت عمده تخفیف دارد؟
در نیدصنعت فروش سیم و کابل به صورت عمده هم انجام میشود.قیمتهای خرده و عمده همواره با تخفیف هستند که روزانه و ساعتی با توجه نوسانات بازار تغییر میکند.
3.قیمت سیم برق افشار نژاد یک جفت چقدر است؟ یک جفت سیم خراسان افشارنژاد یعنی چه؟
قیمت هر جفت سیم اصطلاحی است که برای برق کشی استفاده میشود و شامل یک سیم 1.5 و یک سیم 2.5 است،برای قیمت یک جفت سیم باید قیمت سیم 1.5 افشار نژاد خراسان و 2.5 را باهم جمع کرد.