برچسب

سیم و کابل راد افشان سحر

کالاهای موجود
مشاهده فیلترها

قیمت سیم و کابل راد افشان سحر

در خصوص ساختار و عوامل موثر بر قیمت سیم و کابل راد افشان سحر باید افزود که روکش های به کار رفته در انواع محصولات برند راد افشان سحر از جنس پی وی سی می باشد.
همچنین درصد خلوص مسی که در هادی سیم و کابل راد افشان به کار می رود بالا بوده و به همین علت محصولات این کارخانه سیگنال های الکتریکی را به خوبی از خود عبور می دهند.

به طور معمول برای طراحی و ساخت سیم و کابل راد افشان از فلزهای آلومینیوم و مس استفاده شده که محصولات ساخته شده با مس از قیمت بالاتری برخوردار هستند.
قیمت سیم برق راد افشان سحر محصولات به عوامل متعددی همچون مواد اولیه به کار رفته در تولید آن ها، هزینه های حمل و نقل و... بستگی دارد که قیمت ثابتی برای آنها در نظر نمی گیرند.

سیم و کابل راد افشان سحر

معرفی سیم و کابل راد افشان سحر

این شرکت از سال 1376 آغاز به کار کرده و در زمان اندکی محبوبیت فراوانی به دست آورده و موفق به دریافت گواهینامه های مورد نیار از سازمان های مربوطه گردیده است، و در جهت تحقق شعار <کیفیت حق مشتری است> گام برداشته که با همت و تلاش فراوان به اصل دست یافته است.

سیم و کابل راد افشان سحر یکی از شرکت های تولید کننده سیم و کابل است که طبق استانداردهای ملی و بین المللی انواع مختلف سیم و کابل با کیفیتی که از کد ده رقمی استاندارد برخوردار هستند را به بازار عرضه می نماید.
تمام سیم و کابل ها به وسیله کارشناسان با تجربه تحلیل و بررسی می شوند، محصولات کارخانه راد افشان سحر به علت کارایی، کاربرد، تنوع و کیفیت بالایی که دارند مشتریان زیادی را به سمت خود جلب کرده است.

انواع سیم و کابل راد افشان سحر

از انواع محصولات این شرکت می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • سیم و کابل خشک
  • سیم و کابل افشان
  • سیم و کابل نیمه افشان
  • سیم و کابل فشار قوی
  • سیم و کابل فشار ضعیف
  • سیم و کابل شبکه
  • سیم و کابل مخابرات

محصولات سیم و کابل راد افشان سحر در مجموع به دو گروه تخت و گرد تقسیم می شوند که در زمان خرید نیاز به دریافت اطلاعات کافی از کارشناسان ما در زمینه ویژگی های محصول مورد نظر می باشد، برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمایید.

انواع سیم و کابل راد افشان سحر

خرید سیم و کابل راد افشان سحر

قبل از تهیه این محصولات باید به جنس هادی، نمره سیم، میزان جریان عبوری و روکش کابل توجه شود.
برای خرید سیم راد افشان و کابل راد افشان با قیمت و کیفیتی بالا می توانید به سایت نید صنعت مراجعه فرمایید، نید صنعت با داشتن تخصص و تجربه بالا در زمینه سیم و کابل بهترین راهنمایی ها را برای تهیه این محصول و محصولات دیگر تقدیم می نماید.
با خرید سیم و کابل راد افشان سحر از کیفیت بالای محصول مورد نظر، قیمت مناسب و اصالت کالا برخوردار می شویم.

نمایندگی سیم و کابل راد افشان سحر

شرکت راد افشان سحر نمایندگی های زیادی برای رفع نیاز مشتریان و رشد و توسعه کسب و کار خود در سراسر کشور دارد که عمده آنها در لاله زار تهران واقع شده اند، با مراجعه به نمایندگی های این شرکت می توانید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب تری تهیه کنید.
نمایندگی های سیم و کابل راد افشان سحر تمام تلاش خود را برای عرضه هر چه سریع تر این محصولات به دست مشتریان عزیز می نماید.