برچسب

قیمت زرکابل کرمان

سیم و کابل زرکابل کرمان

زرکابل کرمان یکی از تولیدکنندگان انواع کابل و سیم مسی و آلومینیومی در ایران است که فعالیت خود را از سال 1381 آغاز نمود. بسیاری از محصولات زرکابل کرمان استان کرمان موفق به دریافت استانداردهای بین‌المللی شده‌اند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. این شرکت با تولید انواع سیم و کابل به ارائه خدمات به صنایع مختلفی پرداخته است. واحدهای تولیدی شرکت زرکابل کرمان شامل تولید انواع عایق، سیم و کابل مانند انواع کابل‌های فشارضعیف، کابل‌های مخابراتی و کواکسیال می‌باشد. این شرکت به عنوان یک تولیدکننده فعال در زمینه انواع سیم و کابل همواره در تلاش است تا سطح رضایتمندی مشتریان و کیفیت محصولات تولیدی را بهبود بخشد.

زر کابل کرمان

انواع سیم و کابل زرکرمان   

این شرکت با استفاده از نیروهای کارآزموده و تجارب متخصصین انواع  سیم و کابل‌های قدرت، ابزار دقیق، مخابراتی، کواکسیال و ... را با عایق‌های PVC و XLPE ارائه می‌دهد. این مجموعه همچنین انواع کابل‌های تخصصی مرتبط با نیروگاه‌های خورشیدی، صنایع ریلی و کابل‌های مقاوم در برابر حرارت و آتش را ارائه می‌دهد. قیمت زرکابل کرمان با توجه به کیفیت بالای محصولات آن بسیار مناسب است.

  • سیم‌های خودرویی: یکی از انواع سیم زرکابل کرمان سیم‌های خودرویی است. از این نوع سیم در وسایل نقلیه به‌منظور انتقال جریان‌های استارت، روشنایی، کنترل و سیگنال استفاده می‌شود.
  • سیم مفتول: سیم مفتول یا همان سیم تک‌لا دارای هادی تک مفتولی است و از انعطاف‌پذیری کمی برخوردار است. از این سیم در سیم‌کشی داخلی تابلوها و توزیع‌کننده‌های برق استفاده می‌شود. قیمت سیم زرکابل کرمان در مقایسه با کیفیت آن بسیار به‌صرفه است.
  • سیم ارت: این سیم همانند سیم افشان است و برای جلوگیری از برق گرفتگی، به تجهیزات الکترونیکی متصل می‌شود.
  • کابل کواکسیال: این کابل‌ها جهت ارسال سیگنال‌های رادیویی در شبکه‌های کامپیوتری، فرستنده‌های رادیویی، دوربین مداربسته و... استفاده می‌شوند.
  • کابل‌های سولار: کابل سولار یا خورشیدی در پروژه‌های خورشیدی در مقیاس خانگی و صنعتی به‌کار می‌رود. این کابل‌ها در برابر گرمای بیش از حد خورشید مقاوم می‌باشند.
  • کابل‌های افشان: این نوع از کابل‌ها از انعطاف‌پذیری بالایی برخوردار هستند و از دو یا چند سیم تک رشته افشان تشکیل می‌شوند. هادی به‌کار رفته در این کابل‌ها از جنس مس و عایق آن‌ها PVC است.
  • کابل شبکه: این نوع کابل براساس پهنای باند و سرعت دارای انواع مختلفی است. این کابل‌ها در نویزپذیری و سرعت انتقال دیتا نیز با یکدیگر متفاوت هستند. قیمت کابل شبکه کرمان در مقایسه با کارآیی و کیفیت آن، مناسب است.

کابل زر کرمان

لیست قیمت سیم و کابل زرکابل کرمان

شما می‌توانید برای مشاهده لیست قیمت سیم و کابل زر کابل از طریق وبسایت فروشگاه نید صنعت اقدام کنید و یا با بخش فروش این مجموعه تماس حاصل نمایید. کارشناسان این مجموعه در تمامی مراحل خرید همراه شما هستند و همواره پاسخ‌گوی هرگونه سوال یا ابهام شما در خصوص محصولات می‌باشند. تمای محصولات موجود در وبسایت نید صنعت با مشخصات کامل و قیمت ارائه شده‌اند تا شما بتوانید به‌راحتی آن‌ها را بررسی کنید.

نمایندگی سیم و کابل زرکابل | زرکابل کرمان لاله‌زار

فروشگاه آنلاین ابزارآلات صنعتی نید صنعت، نمایندگی فروش سیم و کابل زرکابل کرمان و دیگر برندهای معتبر است که طیف وسیعی از محصولات انواع برندها را در اختیار خریداران قرار می‌دهد. این مجموعه به دلیل تهیه محصولات از تولیدکنندگان اصلی، آن‌ها را در نازل‌ترین قیمت به شما ارائه می‌دهد.

سیم وکابل زر کابل کرمان