برچسب

لیست قیمت سیم و کابل مسین

مشاهده فیلترها

سیم و کابل مسین

شرکت سیم و کابل مسین توانایی عرضه ی محصولات متنوع و با کیفیتی را به بازار دارد که می تواند تمام نیاز های ساختمانی و صنعتی را تأمین نموده و از آنجایی که سیم و کابل مسین دارای بدنه ای عایق از جنس pvc است، کیفیت قابل ملاحظه ای دارد. استفاده از این نوع عایق در تولید سیم و کابل باعث می شود تا عوامل محیطی مثل گرما یا رطوبت بر روی محصول تأثیری نداشته باشند و از پوسیدگی یا خوردگی جلوگیری شود. هم اکنون شما می توانید مشخصات و کابل برق آلومینیومی را بر روی سایت مشاهده فرمایید.

سیم و کابل مسین

مشخصات و معرفی کابل مسین لاله زار

شرکت کابل مسین بیش از ربع قرن مشغول به فعالیت می باشد که دفتر این شرکت واقع در میرداماد تهران است و تاکنون این شرکت موفق به دستاورد های بزرگی از جمله، برنده سیمرغ زرین، برنده نشان ملی و برگزیده ی آزمایشگاه همکار شده است.

اینکه از این نوع کابل ها در چه صنایعی مصرف می شود و کاربرد آن ها چه چیزی است؟ بسته به نوع کابل دارد و کارخانه های تولیدی با توجه به میزان مصرف هر نوع کابل و سیم را تولید می کنند. کابل آلومینیوم سیمیا از آن دسته از کابل هایی است که روز به روز تقاضا برای آن زیاد تر می شود. چرا که درصد زیادی از آن را آلیاژ آلومینیوم تشکیل می دهد و وزن آن هم نسبت به سایر کابل ها کمتر می باشد. علاوه بر این ها قیمت مناسبی هم دارند که این مزیت بزرگی است.

کابل آلومینیوم انواع مختلفی دارد، که در اینجا به آن ها اشاره خواهیم کرد. کابل آلومینیوم تک رشته، دو رشته، کابل های سه یا چهار رشته و سه کابل تک رشته در سیستم سه فاز.

قیمت کابل مسین

آن چیزی که در هنگام خرید انواع کابل باید به آن دقت کنید، این می باشد که نکاتی راجب کابل ها بدانید تا بتوانید بهترین نوع آن را متناسب با نیاز خود سفارش دهید. کابل های آلومینیومی سطح مقطع بزرگ تری از کابل های مسی دارند و از آن جایی که آلومینیوم سبک تر از مس می باشد، کابل آلومینیومی وزن کمتری نسبت به کابل های مسی دارند. در واقع این خصوصیات کابل های آلومینیومی سبب شده تا جا به جایی آن ها راحت باشد. یکی دیگر از مزیت های تولید کابل آلومینیومی این است که چون آلومینیوم بیشتر از مس در دسترس قرار دارد، بنابراین قیمت آن هم ارزان تر می باشد.

قیمت سیم آلومینیوم نمره 70 کمی تفاوت دارد، زیرا در مغز این کابل از جنس فولاد استفاده شده و از این سیم برای گسترش خطوط هوایی انتقال توزیع برق استفاده خواهد شد. این نوع از کابل ها در شرایط دمایی بالا مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می دهند ولی یک خصوصیتی دارند که در هوای آلوده به دلیل وجود گاز های مختلف امکان اینکه دچار خوردگی شوند، وجود دارد. شرکت مسین کابل همه ی انواع سیم و کابل را تولید می کند و شما خریداران محترم می توانید به صورت آنلاین اقدام به ثبت سفارش خود در نید صنعت بازار آنلاین لوازم، تجهیزات و مواد صنعتی کنید.

انواع سیم های مسین کابل 

سیم جامد یک هادی واحد است که طول آن بلند است. این سیم ها دارای مقاومت پایینی هستند و برای استفاده در فرکانس های بالا مناسب هستند. این نوع سیم به عنوان سیم های رابط در ماشین آلات، تجهیزات کنترلی و تابلوهای فرمان به کار می روند.

  • سیم برق مفتولی مسین:  این نوع سیم تنها از یک رشته هادی تشکیل شده است. که به این سیم ، سیم خشک یا تک لا نیز گفته می شود. این محصول ها می توانند سطح مقطع های مختلفی داشته باشند. بیشتر سیم های مفتولی سطی معادل 1.5 تا 240 میلی متر مربع دارند.  این سیم دارای مقاوت بالایی در برابر خوردگی و پوسیدگی دارد.
  • سیم برق نیمه افشان مسین

  • سیم ارت مسین

  • سیم نایلون مسین

  • سیم لاکی مسین 

کابل مسین

قیمت کابل آلومینیومی مسین فروش کارخانجات

کابل های آلومینیومی مسین به صورت تکفاز و سه فاز در اندازه های مختلف تولید می شوند. در واقع قیمت محصول هم به نوع آن بستگی دارد و هم به قیمت مواد اولیه محصول وابسته است. چراکه هر چه قیمت مواد اولیه دچار افزایش شود، به طور طبیعی محصول نهایی هم دچار افزایش قیمت خواهد شد. شما مشتریان گرامی اگر قصد خرید و مشاوره دارید، می توانید به سایت ما مراجعه کرده و با همکاران ما در بخش فروش در تماس باشید.

نوع دیگری از کابل وجود دارد به نام کابل های خودنگهدار که در واقع همان کابل هایی هستند که شما بر روی دکل های برق مشاهده کرده اید. دو دسته کابل های فشار ضعیف و کابل های فشار متوسط هستند که خود این کابل ها هم به چند دسته از نظر تعداد رشته تقسیم می شوند. این کابل ها قابلیت این را دارند که در هنگام رعد و برق اضافه ولتاژی که ایجاد می شود را کاهش دهند و این مزیت بزرگی محسوب می شود چون ایمنی به سبب آن بالا می رود و باعث کاهش تلفات خواهد شد. انواع دیگری از کابل های برق وجود دارند، که ما سعی می کنیم در مقالات بعدی به طور مختصر به آن ها بپردازیم.