برچسب

قیمت سیم و کابل مشهد

کالاهای موجود
مشاهده فیلترها
نتیجه ای یافت نشد !

سیم و کابل مشهد

کارخانه سیم و کابل مشهد یکی از معتبرترین تولیدکنندگان سیم و کابل در ایران می‌باشد که نقش به‌سزایی در صنعت برق کشور ایفا می‌کند. شرکت سیم و کابل مشهد در سال 1370 تاسیس شد و در ابتدا فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات ساختمانی شروع کرد و توانست سهم قابل توجهی از بازار را به‌خود اختصاص دهد. این شرکت به عنوان اولین تولیدکننده توانست موفق به تولید سیم و کابل خودرویی با بهترین کیفیت مطابق با استاندارهای موجود شود. محصولات صنایع سیم و کابل مشهد در سراسر کشور با برند سیم و کابل مشهد، هولوگرام و علامت تجاری در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌گیرد. تولیدات این شرکت با عنوان سیم و کابل صادراتی مشهد نیز شناخته می‌شوند و موفق به کسب جوایز متعددی در زمینه بهترین محصولات استاندارد شده‌اند. کابل مشهد قیمت مناسبی با توجه به کارآیی و کیفیت آن دارد که به‌لحاظ اقتصادی قابل توجیه است.

سیم و کابل مشهد

انواع سیم و کابل مشهد

محصولات سیم مشهد در انواع مختلف و برای مصارف متفاوتی طراحی و تولید می‌شوند. از جمله این موارد می‌توان به انواع سیم و کابل افشان مشهد، کابل شبکه، کابل مفتولی، کابل مخابراتی، سیم افشان مشهد، سیم گچی، سیم ارت و... اشاره کرد. به‌طور کلی انواع سیم و کابل مشهد به شرح زیر می‌باشد:

سیم مشهد :

  • سیم ساختمانی: این دسته از سیم‌ها خود به دو دسته کلی سیم مفتولی و سیم قابل انعطاف تقسیم می‌شوند که سیم‌های مفتولی از جنس مس هستند و در محل‌های خشک مورد استفاده قرار می‌گیرند. سیم‌های قابل انعطاف یا همان سیم‌های افشان از جنس مس تابیده شده هستند و در مدارهای الکتریکی و روشنایی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • سیم و کابل تخت: این دسته از سیم‌ و کابل شامل سیم‌ نایلونی و کابل‌های تخت، کیسه‌ای و کابل‌های کولر است که از جنس مس ساخته می‌شوند و برای مکان‌هایی که فشار مکانیکی در آن‌جا کم است، مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • سیم نایلون مشهد:  این سیم ها از مس تابیده شده اند و با عایق pvc پوشانده شدند که در سیم کشی های ساختمانی کاربرد دارند.

  • سیم و کابل مخابراتی، شبکه و تلفنی: این سیم و کابل‌ها شامل سیم‌های تلفنی و رانژه، تلفنی و آیفونی و کابل‌های مخابراتی و شبکه است که به‌صورت زوجی و در نوع هوایی و زمینی تولید می‌شوند.

کابل مشهد :

  • کابل کواکسیال: این کابل‌ها از جنس مس یا آلیاژ مس تولید می‌شوند و برای ارسال سیگنال‌های رادیویی و مصارف عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  • سیم و کابل خودرویی: به‌طور کلی این کابل‌ها اغلب از جنس مس تابیده شده و نرم هستند که بسیار نازک بوده و برای مصارف خودرویی به‌کار می‌روند.
  • کابل جوش: این کابل شامل کابل جوش NBR بوده و از مواد اولیه بسیار باکیفیت ساخته می‌شود.
  • کابل خودنگه‌دار و شبکه هوایی: کابل‌های خودنگه‌دار از آلومینیوم تابیده شده تولید می‌‌شوند و در انواع مختلفی وجود دارند. این کابل‌ها در مدارهای روشنایی و فرمان‌های الکتریکی استفاده می‌شوند.
  • کابل هالوژن فری یا ضد آتش مشهد : کابل های هالوژن فری در برابر حرارت و آتش مقاوم هستند و در فضا های بسته مثل بیمارستان ها،سالن های تئاتر و کنفرانس و...استفاده میشوند. بخاطر اینکه این کابل ها خود اشتعال نیستند و گاز های سمی و هالوژن متصاعد نمیکنند یا بسیار کم آزاد میکنند کاربرد بسیار زیادی دارد

خرید سیم و کابل مشهد

لیست قیمت سیم و کابل صادراتی مشهد

قیمت سیم مشهد و کابل مشهد با توجه به مدل، اندازه و کاربری متفاوت است. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت سیم برق افشان مشهد و قیمت کابل برق مشهد از طریق وب‌سایت فروشگاه ابزارآلات صنعتی نید صنعت اقدام کنید و یا با کارشناسان فروش این مجموعه تماس گیرید. سیم و کابل مشهد قیمت مقرون به‌صرفه‌ای با توجه به کیفیت و کارآیی دارد.

 

قیمت کابل مشهد :

تمام قیمتهای کابل مشهد در فروشگاه نید صنعت بروز است و میتوانید با توجه به کاربرد کابل و اندازه آن و عایقی که روکش کابل در نظر دارید، انتخاب کنید و خریدی با تخفیف از نید صنعت داشته باشید.

قیمت سیم مشهد :

 سیم ها انواع مختلفی دارند که با توجه به سایز و کاربرد آن باید انتخاب کنید.قیمت سیم برق مشهد و قیمت سیم افشان مشهد به‌همراه اطلاعات کامل آن‌ها در این وب‌سایت وجود دارد.

 

 

نمایندگی سیم و کابل مشهد

شما می‌توانید برای خرید سیم و کابل مشهد و اطلاع از شماره تماس شرکت سیم و کابل مشهد از طریق نمایندگی‌های فروش آن در سراسر ایران اقدام کنید. نید صنعت به عنوان نماینده فروش انواع سیم و کابل مشهد است که اطلاعات کامل این محصولات را به‌همراه لیست قیمت کابل مشهد در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. این مجموعه جهت آسودگی خاطر خریداران تمامی محصولات موجود در فروشگاه را با ضمانت اصالت و گارانتی ارائه می‌دهد.

 

فروش سیم و کابل مشهد