برچسب

موتور برق ایمر

موتور برق بنزینی ایمر

همان طور که می دانید موتور برق ها با سوخت های متفاوتی کار می کند که یکی از آن بنزین است. موتور برق بنزینی یکی از پر استفاده ترین ژنراتورها می باشد که در زمان های طولانی کارکرد متفاوتی دارند و در زمانی که امکان دسترسی به برق شهری وجود نداشته باشد مورد استفاده قرار می گیرد.

موتوربرق بنزینی ایمر یکی از مدل های ژنراتور ایمر می باشد که کیفیت ساخت و کارکرد بسیار بالایی دارد و از آن ها می توان در منازل، محیط های اداری و همین طور کارهای بیرون از محیط ساختمان مانند کمپینگ استفاده کرد. موتور برق بنزینی ایمر مزایایی دارد که از جمله آن ها می توان به کارکرد زیاد، امکان حمل و نقل آسان، راحتی در استفاده و امکان به کارگیری در مواقع اضطراری اشاره کرد.

خرید موتور برق ایمر

کاربرد موتور برق ایمر

ژنراتورها در جنبه های مختلفی به کار می رود که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. امکان استفاده در خانه: موتور برق های ایمر یکی از کاربردهایی که دارد این است که در خانه ها می توان از آن ها بهره گرفت. شما در زمانی که برق از دسترس خارج می شود، می توانید از موتور برق  استفاده نمایید تا بتوانید لوازم خانگی اعم از تی وی، یخچال و... را روشن کنید.
 2. محیط های کارگاهی و اداری: ژنراتورهای ایمر در فضاهای کاری استفاده می شود. شما می توانید در فضاهایی مانند سایت های ساخت و ساز، رستوران ها، فروشگاه ها و دفاتر کار از آن بهره بگیرید.
 3. استفاده در فضاهای خارجی: موتور برق های ایمر را می توان جابه جا کرد به همین دلیل قابلیت استفاده در فضاهای خارجی نیز دارد. شما می توانید در از ژنراتورهای ایمر در باغ ها، مسافرت ها و سالن های خارج از شهری استفاده کرد.
 4. قابلیت به کارگیری در موارد اضطراری: موتورهای ایمر را می توانید در زمان بروز حوادث مانند طوفان، زلزله و ... استفاده کرد.

مزایا و معایب موتور برق ایمر

موتور برق های ایمر با توجه به کیفیت و کارکردی که دارد از یک سری مزایا برخوردار است که عبارتند از:

 • سهولت استفاده
 • امکان حمل و نقل آسان
 • قدرت و کارکرد بالا

معایب موتور برق های ایمر

موتور برق های ایمر دارای مزایای زیادی می باشند که باعث شده در بازار محبوبیت و فروش بالایی داشته باشد در کنار آن مانند سایر وسایل دارای یک سری معایب نیز است که عبارتند از:

 • مصرف سوخت و آلودگی بالا
 • صدا و لرزش
 • نگهداری دوره ای

قیمت موتور برق ایمر

قیمت موتور برق ایمر

موتور برق ها کارکرد زیادی دارد و از آن ها می توان در جنبه های مختلفی استفاده کرد. یکی از سوالات رایجی که مشتریان در مورد خرید موتور برق ها می پرسند، قیمت آن ها می باشد. قیمت موتوربرق ایمر با توجه به نوع و کارکرد آن ها متفاوت است و شما می توانید از فروشگاه ها و نمایندگی های عرضه کننده ژنراتورها، آن ها را تهیه کرده و درمورد قیمت آن استعلام بگیرید. لازم به ذکر است قیمت موتور برق ها می تواند با توجه به شرایط روز بازار عوض شود به همین دلیل بهتر است قیمت روزانه آن را استعلام بگیرید.

انواع مدل موتور برق ایمر (IMER)

 • موتور برق ایمر 1 کیلووات LI1200B
 • موتور برق ایمر 8 کیلووات LT10000 EB
 • موتور برق ایمر 7 کیلووات LT900EB
 • موتور برق ایمر 6 کیلوواتLT8000EB
 • موتور برق ایمر 3 کیولوات LT3900-EB

موتور برق ایمر

نکات مهم خرید موتور برق ایمر

برای خرید موتور برق ایمر بهتر به است به یک سری موارد توجه کنید که عبارتند از:

 1. موتور برق را مجموعه یا نمایندگی های معتبر تهیه کنید.
 2. قیمت محصول را از فروشگاه های عرضه کننده معتبر استعلام بگیرید.
 3. مشخصات فنی موتور برق را پیش از خرید بررسی کنید.
 4. با توجه به نیازهای محیط و همین طور کاربردی که نیاز دارید، مدل موتور برق را تهیه کنید.

نمایندگی موتور برق ایمر

کمپانی ایمر (IMER) یکی از شرکت های بین المللی است که در زمینه طراحی و تولید موتور برق فعالیت می کند. این شرکت از سال 1962 میلادی شروع به کار کرد و پس از آن در زمینه طراحی و تولید موتور برق به پیشرفت چشمگیری رسید و هم اکنون تجربه زیادی دارد.
ایمر با تمرکز روی نوآوری، کارکرد و تکنولوژی توانسته به عنوان یکی از برندهای معتبر در زمینه موتور برق فعالیت کند.
نید صنعت همواره در تلاش است تا بهترین موتور برق را برای فروش ارائه دهد. حتما در هنگام خرید موتور برق ایمر به کیفیت و گارانتی آن توجه نمایید.