برچسب

موتور برق - ژنراتور اینورتر هیوندای

موتور برق اینورتر هیوندای

امروزه موتور برق‌ها به عنوان یک مولد برق نقشی کلیدی در صنعت ایفا می‌کنند. از این‌رو، شرکت‌های زیادی با توجه به تنوع در نیاز به تولید انواع موتور برق پرداخته‌اند. کمپانی هیوندای با شناسایی نیاز مشتریان در سطح جهانی توانسته تنوع بی‌نظیری در حوزه انواع ماشین آلات و تجهیزات صنعتی ایجاد کند. این کمپانی در تولید محصولات خود ازجمله موتور برق‌ها از تکنولوژی پیشرفته مطابق با استانداردهای جهانی استفاده می‌کند که خریداران را برای تهیه آن‌ها ترغیب می‌نماید. از این تجهیز می‌توان در زمان‌های قطعی و نوسان برق و یا عدم وجود برق شهری استفاده کرد. موتور برق اینورتر هیوندای یکی از انواع باکیفیت موتور برق‌های هیوندای است که برای تامین برق مورد نیاز لوازم الکتریکی حساسی که به جریان برق مستقیم نیاز دارند، توصیه می‌شود.

ویژگی‌های موتور برق اینورتر هیوندای

 • موتور برق اینورتر هیوندای برق خروجی صاف و تمیز و با کیفیت بالا را تولید می‌کند.
 • در این موتور برق‌ها از سیستم کنترل دور موتور نسبت به بار مصرفی استفاده شده‌است.
 • موتور برق‌های اینورتردار هیوندای یک موج سینوسی تمیز با اختلال هارمونیک کل کمتر از 3 درصد تولید می‌کنند.
 • در این موتور برق‌ها از فناوری کاهش صدا و صدا خفه‌کن‌های ویژه استفاده شده‌است و در حین کار صدای بسیار کمی ایجاد می‌کنند.
 • این موتور برق‌ها برای شروع کار سوخت کمتری مصرف می‌کنند و به‌طور کلی مصرف سوخت پایینی دارند.
 • از موتور برق‌های اینورتر می‌تواند در محیط‌های بسته و اداری و محیط‌های حساس به صدا استفاده کرد.
 • موتور برق اینورتر روغن کمی مصرف می‌کند و نگهداری آن از موتور برق‌های غیراینورتر ساده‌تر است.
 • طراحی بدنه این موتور برق‌ها به‌گونه‌ای است که امنیت اجزای آن به‌طور کامل حفظ می‌شود.
 • سرعت موتور برق‌های اینورتر هیوندا با توجه به باری که متحمل می‌شوند تغییر می‌کند، در نتیجه طول عمر این دستگاه‌ها افزایش می‌یابد.
 • این موتور برق‌ها دارای موتور تک سیلندر چهارزمانه با سیستم هواخنک هستند.
 • موتور برق‌های اینورتر دارای ابعاد کوچکی هستند و به‌راحتی قابل حمل می‌باشند و با محیط زیست سازگاری بیشتری دارند.
 •  این موتور برق‌ها را می‌توان برای خروجی بیشتر برق با یکدیگر به‌صورت موازی استفاده کرد.

قیمت موتوربرق اینورتر هیوندای

قیمت موتور برق اینورتر هیوندای

کمپانی هیوندای یکی از بهترین تولید‌کنندگان موتور برق‌های اینورتری است که کالاهای خود را با بالاترین سطح کیفیت در دنیا عرضه می‌کند. این موتور برق‌ها در مقایسه با سایر موتور برق‌ها از قیمت بالاتری برخوردارد هستند. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت موتور برق اینورتر هیوندای از طریق وب‌سایت فروشگاه اینترنتی نید صنعت اقدام کنید و یا با کارشناسان این فروشگاه تماس حاصل نمایید.

نمایندگی موتور برق هیوندای

نید صنعت نماینده رسمی فروش و تامین موتور برق‌های هیوندای است که با کمک پرسنل مجرب خود و با تکیه بر سال‌ها تجربه در زمینه ابزارآلات صنعتی، توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند. این مجموعه با همکاری تولید کنندگان و وارد  کنندگان اصلی کالاها، محصولات خود را با نازل‌ترین قیمت عرضه می‌کند. شما می‌توانید برای خرید موتور برق اینورتر هیوندای ازطریق وب‌سایت نید صنعت و یا تماس با کارشناسان فروش اقدام کنید. کارشناسان ما در تمامی مراحل خرید همراه شما هستند و با ارائه دقیق مشخصات فنی محصولات به شما برای یک انتخاب آگانه کمک می‌کنند.

 

موتور برق اینورتر هیوندای