موتور برق گرین پاور
برچسب

قیمت موتور برق گرین پاور

کالاهای موجود
مشاهده فیلترها

موتور برق گرین پاور

موتور برق گرین پاور ساخت کجاست؟ شرکت گرین پاور وارد کننده و تولید کننده انواع ژنراتور و موتوربرق گازسوز و بنزینی در ایران است. موتور برق یا مولد الکتریکی تجهیزی است که انرژی مکانیکی به‌دست آمده از سوختن گاز یا بنزین را به انرژی الکتریکی تبدیل می‌کند. انواع موتور برق گرین پاور برای کاربری‌های مختلفی از جمله مصارف خانگی، بیمارستان‌ها، مراکز مهم امنیتی، بانک‌ها، دیتا سنترها و... ارائه می‌شوند. برق رسانی به پمپ ها، کفکش ها، اکتروموتور ها و کفکش ها یکی از کاربرد های موتور برق گیرین پاور می باشد. قیمت موتور برق گرین پاور با توجه به نوع سوخت، نوع استارت و به‌طور کلی مدل دستگاه متغیر است.

موتور برق بنزینی گرین پاور

موتور برق بنزینی گرین پاور پرکاربردترین نوع موتوربرق است که برای استفاده به‌ویژه در مکان‌هایی که دسترسی به گاز وجود ندارد، بسیار مناسب است. این موتوربرق‌ها برای عملکرد از سوخت بنزین بهره می‌برند و با توجه به نوع سوخت این دستگاه‌ها گاز دی‌اکسید کربن تولید می‌شود. از این‌رو، موتوربرق بنزینی باید در فضاهای باز مورد استفاده قرار گیرد. چراکه در غیر این صورت سبب خفگی می‌گردد. این موتور برق ها از نظر سیستم شروع به سه دسته هندلی، استارتی و اتوماتیک تقسیم می‌شوند. در موتوربرق‌های هندلی سیستم استارت به‌صورت دستی صورت می‌گیرد. موتوربرق‌های استارتی دارای موتور استارت الکتریکی و باطری هستند و با دکمه استارت یا سوئیچی که بر روی آن‌ها تعبیه شده، روشن و خاموش می‌شوند. موتوربرق‌های اتوماتیک مجهز به سیستم سوئیچ اتوماتیک برق شهر و ژنراتور هستند.

موتور برق بنزینی استارتی 6 کیلو وات گرین پاور مدل GR7500-E2

اجزای تشکیل دهنده موتور برق گرین پاور

موتور برق گازسوز گرین پاور اجزای اصلی تشکیل دهنده یک موتوربرق شامل موتور، سیستم سوخت، پانل برق، آلترناتور و روغن است. موتور که قسمت اصلی یک موتوربرق است، وظیفه تامین انرژی مکانیکی را برعهده دارد. سیستم سوخت در موتوربرق با سوخت‌رسانی به موتور به تامین انرژی مکانیکی و انرژی الکتریکی کمک می‌کند. آلترناتور برای تبدیل انرژی حاصل از سوخت به انرژی الکتریکی کارایی دارد. پانل برق برای تجهیزی برای ارائه خروجی برق AC و DC است. کنترل و محافظت از موتور و ژنراتور را نیز برعهده دارد. به‌دلیل کار طولانی مدت موتوربرق در روز، اجزای این دستگاه ممکن است دچار ساییدگی شوند. با استفاده از روغن و سیستم روغن‌کاری، ساییدگی به حداقل می‌رسد و عمر دستگاه افزایش می‌یابد.

انواع موتور برق بنزینی گرین پاور

موتوربرق‌های بنزینی گرین پاور با توان‌های متفاوتی طراحی و تولید می‌شوند. موتور برق گرین پاور 3500 یکی از انواع با کیفیت و با دوام موتوربرق‌های این برند است که مجهز به لرزه‌گیر و سیستم محافظ روغن برای جلوگیری از استارت خوردن دستگاه در زمان کمبود روغن است. این موتوربرق بنزینی دارای موتور تک سیلندر چهار زمانه است و از سیم‌پیچ تمام مس بهره می‌برد. در این دستگاه به‌منظور راحتی حمل و جابه‌جایی، چرخ و دستگیره تعبیه شده است. این موتور برق گرین پاور قیمت مقرون به‌صرفه‌ای دارد و با توجه به ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن، انتخابی هوشمندانه برای مصارف کوچک و متوسط است. انواع موتور برق green power از کیفیت، نوآوری و امکانات مناسبی برخوردار هستند.

نحوه استفاده از موتور برق گرین پاور

بهترین روش استفاده از موتوربرق، استفاده در بار نامی آن است و اگر از موتوربرق به مدت طولانی در حداکثر توان استفاده شود، ممکن است دستگاه آسیب ببیند. نگهداری و تعمیر به‌موقع دستگاه و بازدیدهای دوره‌ای از آن موجب حفظ بازده موتور و تجهیزات موتوربرق شده و عمر دستگاه را افزایش می‌دهد. توجه داشته باشید که محل استقرار دستگاه باید به‌گونه‌ای باشد که گرمای حاصل از آن به‌راحتی تهویه شود. نصب خازن مناسب در کنار موتوربرق در صورت بالا بودن توان راکتیو موجب بهبود عملکرد دستگاه می‌شود. به‌علاوه، استفاده از راه‌اندازهای نرم در مصارف الکتروموتوری و پیشگیری از ضربه استارت اولیه آن‌ها سبب بهبود در عملکرد موتوربرق می‌شود. برای استفاده از موتوربرق، تا حد امکان اصطکاک سیستم‌های مکانیکی متصل به آن را به حداقل برسانید و از موتورهای پرمصرف در ساعات غیرپیک مصرف شبکه برق استفاده کنید.

موتور برق گازسوز 5.4 کیلو وات گرین پاور مدل CC7000

قیمت موتوربرق گرین پاور بنزینی

با افزایش نیازهای مبتنی بر انرژی برق، نیاز به دستگاه‌های تولید کننده برق از جمله موتوربرق افزایش یافته است. در این راستا انواع موتوربرق گرین پاور با بهترین کیفیت و با قیمتی مقرون به‌صرفه تولید و عرضه شدند. موتوربرق‌های گرین پاور از طراحی نوآور، مطلوب و رضایت‌بخشی برخوردار هستند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های گرین پاور تناسب بین قیمت و کیفیت این دستگاه‌ها است. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره در خرید موتور برق گرین پاور، موتور برق کنزاکس و یا دیگر انواع موتوربرق با کارشناسان مجرب مجموعه نید صنعت تماس بگیرید.

 فروشگاه نید صنعت با همکاری نمایندگی رسمی تولید کنندگان خارجی و تولید کنندگان داخلی امکان خرید آنلاین انواع ابزارآلات و تجهیزات مورد نیاز صنایع را از سراسر ایران فراهم آورده است. این فروشگاه برای اطمینان خاطر مشتریان از خرید اینترنتی مرجوعی، اصالت و گارانتی کالا را تضمین کرده و کلیه سفارشات را به محل مورد نظر مشتری در کوتاه‌ترین زمان ارسال می‌کند.