برچسب

قیمت پمپ باد سایلنت رونیکس

پمپ باد سایلنت رونیکس

پمپ‌های باد در اغلب صنایع و مراکز صنعتی مورد استفاده قرارمی‌گیرند. اصلی‌ترین کاربرد این تجهیزات استفاده از آن‌ها به‌عنوان منبع تغذیه برای ابزارهای پنوماتیک یا بادی است. ابزارهای بادی از قدرت بالایی برخوردار هستند و عموما در خطوط مونتاژ استفاده می‌شوند. این دستگاه‌ها به کمپرسورها متصل می‌شوند و با استفاده از هوای خروجی از آن‌ها فعالیت می‌کنند. پمپ‌های باد انواع مختلفی دارند و در مدل‌های پیستونی، اسکرو، فشارقوی، پرتابل و سایلنت در بازار موجود هستند. پمپ باد سایلنت رونیکس یکی از مدل‌های پرکاربرد کمپرسورهای هوا ساخت شرکت رونیکس است که در ظرفیت‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شود. این پمپ‌های باد به کمپرسورهای سایلنت و بی‌صدا معروف هستند و در حین کار کمترین لرزش و صدا را ایجاد می‌کنند.

انواع پمپ باد سایلنت رونیکس

کمپرسور سایلنت رونیکس انواع مختلفی دارد که هرکدام با توجه به ظرفیت و توان کاربری متفاوتی دارند. چند نمونه از پرکاربردترین مدل‌های پمپ باد سایلنت رونیکس عبارتند از:

  • کمپرسور باد سایلنت 10 لیتری رونیکس مدل RC-1012: این کمپرسور باد یک دستگاه مناسب برای مصارف نیمه‌صنعتی و صنعتی است که به عنوان یک منبع تغذیه برای ابزارهای بادی در مراکز صنعتی و کارگاهی استفاده می‌شود. این دستگاه مجهز به یک مخزن 10 لیتری و موتور 1280 واتی است که منبع تغذیه آن برق 220 ولت شهری می‌باشد. این پمپ باد رونیکس دارای دبی خوجی 80 لیتر بر دقیقه است و به‌همراه چهار عدد پایه و دو عدد فیلتر هوا عرضه می‌شود.
  • پمپ باد سایلنت 50 لیتری رونیکس مدل RC-5012: این کمپرسور باد بی صدا رونیکس با موتوری به توان 1680 وات و فشار برابر با 8 بار دارای دو سیلندر است و دبی هوای خروجی معادل با 140 لیتر بر دقیقه دارد. منبع تغذیه این دستگاه برق 220 ولت شهری است و مجهز به شیر رگولاتور برای تنظیم فشار خروجی است.
  • کمپرسور باد سایلنت 6 لیتری رونیکس مدل RC-0612: کمپرسور باد سایلنت رونیکس مدل RC-0612 با ظرفیت مخزن 6 لیتر مجهز به یک موتور با توان 600 وات است. این دستگاه در حین کار صدایی تولید نمی‌کند و با طراحی جمع‌وجوری که دارد به‌راحتی جابه‌جا می‌شود. این پمپ باد هوایی با حداکثر فشار 7 بار را تولید می‌کند و در حین کار دارای حداقل لرزش است.

قیمت پمپ باد سایلنت رونیکس

کمپرسور سایلنت رونیکس با توجه به پارامترهایی مانند توان موتور و ظرفیت مخزن از قیمت متفاوتی برخوردار است. شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت انواع کمپرسورهای باد رونیکس و خرید آن از طریق سایت فروشگاه تجهیزات صنعتی نید صنعت اقدام کنید و یا با کارشناسان فروش این مجموعه تماس برقرار نمایید. نید صنعت عرضه کننده انواع تجهیزات صنعتی از برترین برندهای داخلی و خارجی است که تمامی محصولات را در نازلترین قیمت و با ارائه گارانتی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.