برچسب

کابل لگراند

کابل شبکه لگراند CAT6 SFTP

این کابل ها از نوع کابل های Twisted Pair یا زوج به هم تابیده حساب می شوند. ساختمان این کابل از 4 زوج سیم به هم تابیده شده است. شرکت لگراند از گسترده ترین شرکت های دنیا در حوزه ی ساخت تجهیزات شبکه، الکتریکی و کابل کشی است.
این کابل شامل استاندارد Cat6 است و از سرعت های 10 گیگابایت بر ثانیه و پهنای باند 250 مگاهرتز حمایت می کنند.
یکی از پر فروش ترین و پر طرفدارترین کابل در کابل های شبکه بازار ایران است.
برای اطلاع از قیمت سیم و کابل ها به سایت نید صنعت مراجعه فرمایید.

کابل شبکه لگراند

خرید کابل شبکه لگراند

از نکاتی که در هنگام خرید این کابل باید توجه کنید. شامل: سرعت انتقال، نوع کابل ، طول کابل ، اصل بودن و داشتن گارانتی است. پس کابل های شبکه CAT6 انتخابی مناسب است.

ویژگی های کابل شبکه لگراند CAT6 SFTP

این کابل در برابر آب، رطوبت، سایش، اکسید شدن و ضربه های مکانیکی مقاومت بالایی دارند. از این کابل مناسب است در شبکه هایی استفاده شود که شامل تجهیزات پسیو شبکه لگراند باشد. البته به کاربردن آن در بقیه شبکه ها هم جایز است ولی با تجهیزات لگراند سازگارترند. اصلی ترین ویژگی این کابل این است که توانایی عبور کردن از تست های فلوک چنل و پرمننت با هدروم بسیار بالا را دارند.

مشخصات کابل شبکه لگراند  CAT6 SFTP

بسته بندی این کابل به شکل حلقه های چوبی است. و دارای متراژ 500 متراست که اطراف یک قرقره پیچیده شده است . وزن آن معادل 30 کیلوگرم است. مغزی این کابل از جنس مس است. روکش این کابل از جنس پی وی سی و به رنگ آبی است.

این کابل از نوع SF/UTP است به این منظور که اطراف زوج های به هم تابیده آن ، یک لایه شیلد و یک لایه فویل وجود دارد.  از کارآیی این کابل بیشتر در تجهیزات FTP  و SFTP است. کاربرد شیلد در این کابل به منظوره حذف نویز و اختلالات الکترومغناطیسی است.

این کابل دارای پهنای باند 250 مگاهرتز و سرعت انتقال داده 10گیگا بایت بر ثانیه است.