برچسب

قیمت کارواش 100 بار دینامی رونیکس

کارواش 100 بار دینامی رونیکس

کارواش وسیله‌ای کاربردی در صنایع مختلف است که انواع مختلفی دارد. کارواش‌های دینامی دستگاه‌هایی برای شست‌وشو و نظافت سطوح و وسایل نقلیه هستند که از موتورهای القایی بهره می‌برند. این موتورها اغلب از طول عمر بالایی برخوردار هستند و صدا و لرزش کمتری دارند. کارواش 100 بار دینامی رونیکس از یک شیلنگ فشارقوی 5 متری از جنس pvc برخوردار است که با کارایی بالا سبب افزایش طول عمر دستگاه و بهره‌وری آن می‌گردد. این دستگاه با ایجاد فشار و جریان و یکنواخت آب علاوه‌بر صرفه‌جویی در مصرف آب، امکان شست‌وشو ونظافت حیاط، دیوار، اتومبیل، نمای ساختمان و... را فراهم می‌کند.

ویژگی‌های کارواش رونیکس 100 بار دینامی

  • این کارواش دارای یک موتور اینداکشن است که قدرتی برابر با 1400 وات تولید می‌کند. وجود این موتور پرقدرت امکان دستیابی به آب خروجی با حداکثر فشار برابر با 100 بار و حداکثر جریان آب 6.5 لیتر در دقیقه را فراهم می‌آورد.
  • در ساختار کارواش ۱۰۰ بار دینامی رونیکس از سیستم سوئیچ اتواستاپ استفاده شده‌است که در صورت رها کردن ماشه آب‌پاش توسط کاربر، موتور را به‌صورت اتوماتیک متوقف کرده و فرآیند آب‌پاشی را قطع می‌کند. این سیستم موجب صرفه‌جویی در مصرف آب و انرژی و همچنین افزایش طول عمر موتور دستگاه می‌گردد.
  • وجود سیستم حفاظت گرمایی در هنگام افزایش دما، موتور کارواش را به‌طور خودکار خاموش می‌کند و با حفاظت از قطعات داخلی این دستگاه سبب افزایش طول عمر آن می‌شود.
  • طراحی ارگونومیک و وجود دسته و چرخ بر روی دستگاه مانع از لغزش و سر خوردن دستگاه در شرایط مختلف شده و موجب حمل و نقل راحت آن می‌شود.
  • کارواش 100 بار رونیکس دینامی مجهز به تفنگ آب‌پاش پیشرفته است و امکان استفاده‌های گوناگون را فراهم می‌کند.
  • این کارواش برای استفاده‌های خانگی و صنعتی مناسب است و جهت سهولت فرآیند کار به سوئیچ چرخشی روشن و خاموش مجهز شده‌است.
  • این دستگاه به کوپلینگ اتصال سریع به‌منظور اتصال و جداسازی سریع شیلنگ مجهز شده‌است.

نحوه استفاده از کارواش 100 بار دینامی رونیکس

این کارواش با دارا بودن موتور دینامی به دلیل نوع سیم‌پیچی به‌کار رفته در آن استهلاک و صدای کمی دارد. موتور اینداکشن به‌کار رفته در آن موجب افزایش فشار پاشش آب و توان تمیزکاری می‌گردد. برای استفاده از کارواش رونیکس 100 بار دینامی ابتدا دفترچه راهنمای آن را مطالعه کرده و به کمک آن لوازم و متعلقات عرضه شده را به دستگاه متصل نمایید. لنس، نازل، مخزن مواد شوینده، کابل برق و تفنگ آب‌پاش را در مکان‌های تعبیه شده برای آن‌ها قرار دهید. سپس فیلتر آب و اتصالات ورودی و خروجی را متصل کنید. پس از اتصال شیلنگ ورودی و خروجی به منبع آب و دستگاه، سیم برق را با رعایت نکات ایمنی به پریز برق وصل کنید. در آخر نازل متناسب با نوع کاربری خود را انتخاب کرده و پس از روشن کردن دستگاه عملیات نظافت را شروع کنید.

قیمت کارواش رونیکس 100 بار دینامی

فروشگاه اینترنتی نید صنعت نماینده فروش کارواش‌های خانگی و صنعتی از برندهای متنوع است و این دستگاه‌ها را با بهترین کیفیت و قیمت ارائه می‌دهد. شما می‌توانید برای کسب اطلاع از قیمت کارواش 100 بار دینامی رونیکس از طریق وب‌سایت نید صنعت آن را بیابید و یا با بخش پشتیبانی ارتباط برقرار نمایید. این فروشگاه با تهیه محصولات از چندین تامین کننده یا تولید کننده اصلی، شرایط تامین رقابتی کالا از نظر کیفیت و قیمت را فراهم آورده‌است تا امکان بررسی و مقایسه دقیق محصولات برای مشتریان فراهم باشد.