برچسب

قیمت کلید اتوماتیک اشنایدر

مشاهده فیلترها

کلید اتوماتیک اشنایدر

کلید اتوماتیک یکی از کلیدهای قدرت است که برای قطع و وصل جریان مدار از آن استفاده می شود. آمپر، سطح ولتاژ و قدرت قطع سه مشخصه اصلی کلید اتوماتیک ها می باشند. کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک که با نام کلیداتوماتیک تله مکانیک و کلید اتوماتیک مرلن گرین نیز در بازار شناخته می شود یک از پرکاربردترین انواع کلید اتوماتیک می باشد.

کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک

انواع کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک

کلیدهای اتوماتیک اشنایدر الکتریک در دو دسته کلید اتوماتیک کمپکت اشنایدر الکتریک و کلید اتوماتیک هوایی اشنایدر الکتریک به بازار عرضه شده اند. این کلیدهای قدرت در آمپرهای مختلف از رنج چند آمپر تا چند هزار آمپرو به صورت کلید اتوماتیک سه پل و کلید اتوماتیک چهار پل تولید و به بازار آمده اند.

کلید اتوماتیک کامپکت اشنایدر الکتریک خود به انواع کلید اتوماتیک فیکس اشنایدر الکتریک و کلید اتوماتیک قابل تنظیم اشنایدر الکتریک تقسیم می گردد. کلید کمپکت فیکس اشنایدر روی آمپر نامی اقدام به قطع مدار نموده ولی کلید کمپکت قابل تنظیم اشنایدر در رنج مشخصی که توسط یک یا دو ولوم روی کلید مشخص شده است اقدام به قطع مدار می نماید.

کلید کمپکت اشنایدر الکتریک قابل تنظیم دارای انواع زیر می باشد:

کلیدهای اتوماتیک فیکس و قابل تنظیم تله مکانیک را می توان بر أساس قدرت قطع نیز دسته بندی کرد:

  • کلید اتوماتیک فیکس اشنایدر الکتریک با قدرت قطع 30 کیلو آمپر
  • کلید اتوماتیک فیکس اشنایدر الکتریک با قدرت قطع 36 کیلو آمپر
  • کلید اتوماتیک قابل تنظیم اشنایدر الکتریک با قدرت قطع 25 کیلو آمپر
  • کلید اتوماتیک قابل تنظیم اشنایدر الکتریک با قدرت قطع 36 کیلو آمپر
  • کلید اتوماتیک قابل تنظیم اشنایدر الکتریک با قدرت قطع 50 کیلو آمپر
  • کلید اتوماتیک قابل تنظیم اشنایدر الکتریک با قدرت قطع 70 کیلو آمپر

قدرت قطع کلید اتوماتیک اشنایدر که بر حسب KA سنجیده می شود از پارامترهای مهم برای انتخاب کلید اتومات اشنایدر می باشد.

بر اساس دسته بندی سازنده کلید اتوماتیک اشنایدر دارای خانواده های مختلف زیر می باشد.

  • کلید اتوماتیک اشنایدر سری EasyPact EZC
  • کلید اتوماتیک اشنایدر سری Compact NSX
  • کلید اتوماتیک هوایی اشنایدر سری Masterpact

کلید اتوماتیک هوایی اشنایدر نیز به دو دسته ثابت و کشویی تقسیم بندی می گردد.

کلید کمپکت اشنایدر

مشخصات کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک

همانطور که در بخش قبل ذکر شد کلید اتوماتیک اشنایدر قابل تنظیم در آمپرهای مختلف و در دو نوع کلید اتوماتیک سه پل و کلید اتوماتیک چهار پل اشنایدر در بازار وجود دارد. کلید اتومات اشنایدر نسبت به سایر برندهای موجود در بازار از قابلیت ها و ویژگی های بهتری برخوردار بوده و دارای عمر و دوام بالای می باشد.

عمر و دوام مکانیکی کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک از رنج چند ده هزار سیکل قطع و وصل بوده و عمر و دوام الکتریکی آن نیز از رنج چند هزار سیکل به بالا می باشد.

کلیدهای اتوماتیک اشنایدر الکتریک اصل دارای استانداردهای بین المللی بوده وبخاطر کیفیت بالایی که دارند در سیستم های توزیع برق سراسر دنیا به کار برده می شوند. کلید های اتوماتیک اشنایدر با نام mccb اشنایدر نیز شناخته می شوند که مخفف عبارت Molded Case Circuit Breakers می باشد. کلیدmccb اشنایدر به همراه مشخصات کامل در سایت نید صنعت تعریف شده اند که برای مشاهده مشخصات فتی تک تک آن ها می توانید به سایت مراجعه فرمایید.

نمایندگی کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک

نید صنعت نماینده فروش کلید اتوماتیک اشنایدر در کشور بوده و محصولات این برند معتبر اروپایی را به سراسر ایران ارسال می نماید. ما نماینده فروش آنلاین کلید اتوماتیک اشنایدر نیز می باشیم و در زمان ثبات بازار و قیمت ها نسبت به فروش آنلاین کلید اتوماتیک تله مکانیک اقدام می نماییم.

کاتالوگ کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک

متخصصین نید صنعت سعی کرده اند شما را از مراجعه به کاتالوگ و دیتا شیت کلید اتوماتیک اشنایدر بی نیاز نمایند و کلیه مشخصات فنی کلید اتوماتیک اشنایدر را به صورت دقیق در سایت وارد نموده اند ولی در صورتیکه به کاتالوگ کلید اتومات اشنایدر اصل نیاز داشتید با ما تماس بگیرید.

پخش کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک

از دیگر خدمات مهم نید صنعت پخش خرده و عمده کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک فرانسه ویژه همکاران و فروشندگان محترم می باشد. برای استفاده از تخفیف ویژه همکاری با ما تماس بگیرید.

قیمت کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک

اگر قیمت سایر برندهای را بررسی کرده باشید متوجه شده اید که قیمت کلید اتومات اشنایدر اصل نسبت به سایر برنده بالاتر است. کیفیت ساخت و دوام و تکنولوژی ساخت بالای کلید اتوماتیک اشنایدر آن را نسبت به محصولات سایر برندها متمایز نموده است.

شما قطعا بهترین قیمت کلید اتوماتیک کمپکت اشنایدر اصل را می توانید از نید صنعت دریافت نمایید برای اطمینان از اصالت و کیفیت کلید اتوماتیک اشنایدر اصل با واحد فروش نید صنعت در ارتباط باشید تا مطمئن باشید در این بازار هزار رنگ کلید اتومات اشنایدر اصل را می خرید نه کلید اتوماتیک اشنایدر چینی.

خرید کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک

وجود کلید های تقلبی و فیک خرید کلید اتوماتیک اشنایدر اصل را دشوار نموده است. بسیاری از فروشندگان به خاطر سود بیشتر اقدام به فروش این کلیدهای تقلبی کرده و تجربه بدی برای خرید کلید اتومات اصل اشنایدر برای مشتری رقم می زنند. نید صنعت با ارتباط مستقیم با واردکنندگان اصلی و تایید صلاحیت شده با اطمینان خاطر کلید اتومات اشنایدر اصل را تقدیم شما می نماید.

فروش کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک

ما در نید صنعت با تعهد به اصل مشتری مداری و حفظ اعتبار برندمان با حساسیت خاصی اقدام به فروش کلید اتوماتیک اشنایدراصل می نماییم. فروش کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک اصل برای ما هدیه دادن اصالت و کیفیت به مشتری است و همواره در تلاشیم تا با فروش محصولات وارد کنندگان معتبر مشتری را برای همیشه راضی و خشنود نگه داریم.

متاسفانه در این روزها آنقدر نوسان نرخ ارز داریم که ارائه لیست قیمت کلید اتومات اشنایدر اصل به مشتریان محترم بسیار دشوار شده است. لذا برای استعلام قیمت کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک به صورت روزانه با ما در ارتباط باشید تا بهترین و کمترین قیمت کلید اتوماتیک اشنایدر الکتریک را خدمت شما ارائه نماییم.