برچسب

لیست قیمت کلید اتوماتیک هیوندای

کالاهای موجود
مشاهده فیلترها

کلید اتوماتیک هیوندای

در میان تابلوسازان و برق کاران صنعتی کلید اتوماتیک هیوندای به خاطر کیفیت خوب و قیمت مناسبش شناخته شده است. کلید کمپکت MCCB هیوندای در آمپر و مدل های مختلف در بازار ایران وجود دارد و به نیازهای مختلف صنعت برق پاسخ می دهد. در این مقاله شماره را بیشتر با کلید اتومات هیوندا کره آشنا می نماییم.

کلید اتوماتیک هیوندای

انواع کلید اتوماتیک هیوندای

کلید اتوماتیک هیوندای به دو نوع کلی کلید اتوماتیک هوایی هیوندای (Hyundai Air Circuite Breaker) و کلید اتوماتیک کامپکت هیوندای (Hyundai Molded Case Circuite Breaker)  تقسیم می گردد.

کلید اتوماتیک کامپکت هیوندای داری انواع زیر می باشد:

  • کلید اتوماتیک کامپکت HGM هیوندای
  • کلید اتوماتیک کامپکت HGP هیوندای
  • کلید اتوماتیک کامپکت HGE هیوندای

کلید اتوماتیک HGM Hyundai به دو دسته قابل تنظیم و فیکس تقسیم بندی می شود. کلید اتوماتیک قابل تنظیم HGM هیوندای در واقع کلید اتومات قابل تنظیم حرارتی می باشد و کلید اتوماتیک فیکس HGM هیوندای در واقع روی آمپر معین شده به صورت مکانیزم حرارتی اقدام به قطع مدار می نماید. این سری از کلید اتومات هیوندا در قدرت قطع های مختلف به بازار عرضه شده اند.

کلید اتوماتیک HGP هیوندای دارای قدرت قطع بالاتری است و هم به صورت حرارتی و هم به صورت مغناطیسی قابل تنظیم هستند. در واقع مقصود از کلید اتوماتیک قابل تنظیم حرارتی مغناطیسی هیوندای همان کلید اتوماتیک سری HGP هیوندای می باشد.

کلید اتوماتیک HGE هیوندای که در مدل های 2پل، 3پل و 4پل به بازار ارائه شده اند داری انواع فیکس، قابل تنظیم حرارتی و قابل تنظیم الکترونیکی می باشند. در واقع این سری از کلید اتومات هیوندای غیرقابل تنظیم مغناطیسی می باشد.

بنابراین به طور کلی کلید های اتوماتیک هیوندای به دو دسته کلید اتوماتیک فیکس هیوندای الکتریک و کلید اتوماتیک قابل تنظیم هیوندای الکتریک تقسیم بندی می شوند. کلید اتوماتیک قابل تنظیم هیوندای به سه دسته کلید اتوماتیک قابل تنظیم حرارتی هیوندای، کلید اتوماتیک قابل تنظیم حرارتی مغناطیسی هیوندای و کلید اتوماتیک قابل تنظیم الکترونیکی هیوندای تقسیم می گردند.

کلید اتومات هیوندا

مشخصات کلید اتوماتیک هیوندای الکتریک

  • کلید اتوماتیک سری HGM هیوندای الکتریک داری سه مدل غیرقابل تنظیم، قابل تنظیم حرارتی و قابل تنظیم الکترونیکی می باشند. این سری از کلید اتوماتیک های هیوندای دارای حفاظت اضافه بارو حفاظت اتصال کوتاه می باشند. جریان نامی این کلیدها از 16 آمپر تا 800 آمپر بوده و قدرت قطع آن ها از 16 کیلو آمپر تا 100 کیلو آمپر می باشند. کلید اتوماتیک سه پل HGM هیوندای و کلید اتوماتیک چهار پل HGM  هیوندای دارای ولتاژ عملکرد 220 ولت متناوب تا 690  ولت AC می باشند. ولتاژ عملکرد کلید اتوماتیک دو پل HGM هیوندای الکتریک 250 ولت مستقیم می باشد.
  • کلید اتوماتیک سری HGP هیوندای الکتریک داری سه مدل غیرقابل تنظیم، قابل تنظیم حرارتی و قابل تنظیم حرارتی مغناطیسی می باشند. این سری از کلید اتوماتیک های هیوندای دارای حفاظت اضافه بارو حفاظت اتصال کوتاه می باشند. جریان نامی این کلیدها از 16 آمپر تا 800 آمپر بوده و قدرت قطع آن ها از 50 کیلو آمپر تا 150 کیلو آمپر می باشند. کلید اتوماتیک سه پل HGP هیوندای و کلید اتوماتیک چهار پل  HGPهیوندای دارای ولتاژ عملکرد 220 ولت متناوب تا 690  ولت AC می باشند.
  • کلید اتوماتیک سری HGE هیوندای دارای مکانیزم عملکرد حرارتی مغناطیسی می باشد و مکانیزم حرارتی آن قابل تنظیم می باشد. این سری از کلید اتوماتیک های هیوندای دارای حفاظت اضافه بار، حفاظت اتصال کوتاه و حفاظت نشتی جریان زمین می باشند. جریان نامی این کلیدها از 16 آمپر تا 800 آمپر بوده و قدرت قطع آن ها از 16 کیلو آمپر تا 100 کیلو آمپر می باشند. کلید اتوماتیک سه پل هیوندای و کلید اتوماتیک چهار پل هیوندای دارای ولتاژ عملکرد 220 ولت متناوب تا 690  ولت AC می باشند. ولتاژ عملکرد کلید اتوماتیک دو پل هیوندای الکتریک 250 ولت مستقیم می باشد.

قیمت کلید اتوماتیک هیوندای الکتریک

به جرات می توان گفت قیمت کلید اتومات هیوندا نسبت به کیفیت آن مناسب است. کلیدهای اتوماتیک هیوندی الکتریک از متریال با کیفیت ساخته شده و نسبت به رقبای اروپایی چیزی کم ندارد. اگرچه قیمت کلید اتوماتیک هیوندای متاثر از نوسانات قیمت ارز می باشد ولی همواره رضایت مشتریان را جلب نموده است.

نید صنعت همواره قیمت کلید اتومات اصل هیوندا را با بهترین شرایط ممکن به مشتریان محترم عرضه می نماید لطفا جهت دریافت لیست قیمت کلید اتوماتیک هیوندای با کارشناسان فروش نید صنعت در ارتباط باشید. گرچه ما قیمت کلید اتوماتیک هیوندای را در سایت نید صنعت بروز نگه می داریم ولی مشتریان محترم جهت دریافت لیست قیمت کلید اتوماتیک هیوندای می توانند با ما در تماس باشند.

خرید کلید اتوماتیک هیوندای

نید صنعت با ارائه آنلاین قیمت و موجودی فرآیند خرید کلید اتومات هیوندا را برای مشتریان محترم آسان نموده است. کافی است به سایت ما مراجعه نموده و خرید آنلاین کلید اتوماتیک هیوندای را تجربه نمایید. همچنین می توانید برای خرید کلید اتوماتیک هیوندای با واحد فروش نید صنعت تماس بگیرید.

فروش کلید اتوماتیک هیوندای

نید صنعت به عنوان نماینده رسمی فروش کلید اتوماتیک هیوندای اقدام به فروش کلید اتوماتیک هیوندای با قیمت های رقابتی و ارائه گارانتی کالا می نماید.

ابعاد کلید اتوماتیک هیوندای

برای مشاهده ابعاد فریم های مختلف کلید اتومات هیوندای بهتر است به مشخصات هر کلید اتومات هیوندا در سایت نید صنعت مراجعه کنید. در شکل زیر ابعاد کلید اتوماتیک HGP هیوندا آورده شده است:

ابعاد کنتاکتور هیوندای

نمایندگی کلید اتوماتیک هیوندای

اگر در این اندیشه هستید که از نماینده معتبر هیوندای الکتریک خرید کنید خوشبختانه انتخاب درستی پیش روی شماست. نید صنعت نماینده فروش کلید اتوماتیک هیوندای بوده و کلید اتوماتیک هیوندای را با ضمانت کیفیت و اصالت کالا به مشتریان محترم عرضه می نماید. نید صنعت نمایندگی فروش کلید اتوماتیک هیوندای در سراسر کشور بوده و مشتریان خود را از انتخاب تا کاربرد راهنمایی و حمایت می نماید.