برچسب

لیست قیمت کلید حرارتی اشنایدر

کالاهای موجود
مشاهده فیلترها

کلید حرارتی اشنایدر الکتریک

مانند بیمتال اشنایدر الکتریک کاربرد کلید حرارتی اشنایدر الکتریک برای حفاظت موتورهای الکتریکی در مقابل قطعی فاز، اضافه بار و اتصال کوتاه می باشد. از کلید حرارتی اشنایدر الکتریک یا همان موتور استارتر دستی اشنایدر الکتریک در واقع برای حفاظت موتورها استفاده می نماییم. در واقع از دو عنوان انگلیسی زیر برای کلید حرارتی استفاده می شود:

·Motor Protection Circuit Breaker Schneider Electric

  • Manual motor starter Schneider Electric

کلید حرارتی اشنایدر که به کلید MPCB اشنایدر نیز معروف است در آمپر ها و قدرت قطع های مختلف تولید و به بازار عرضه شده است.کلید حرارتی اشنایدر الکتریک در واقع کلید حرارتی مغناطیسی اشنایدر می باشد و نسبت به کلید اتوماتیک اشنایدر از قیمت پایین تری برخوردار است.

 

کلید حرارتی اشنایدر

انواع کلید حرارتی اشنایدر الکتریک

کلید حرارتی اشنایدر الکتریک در سه مدل و در آمپرهای مختلف موجود می باشد:

  • کلید حرارتی GV2 اشنایدر الکتریک
  • کلید حرارتی GV3 اشنایدر الکتریک
  • کلید حرارتی GV7 اشنایدر الکتریک

کلید حرارتی اشنایدر سری GV2 اشنایدر الکتریک از 0.1 آمپر تا 32 آمپر، کلید حرارتی سری GV3 اشنایدر الکتریک از 9 آمپر تا 65 آمپر و کلید حرارتی سری GV7  اشنایدر الکتریک از 60 آمپر تا 250 آمپر موجود می باشد. قدرت قطع مدل های مختلف کلید حرارتی اشنایدر د ر ولتاژ های مختلف از 15 کیلو آمپر تا 100 کیلو آمپر می باشد.

 

أنواع کلید mpcb اشنایدر:

کلید حرارتی 2/5 الی 4 آمپر سری GV2Mبا قدرت قطع 100KA اشنایدر الکتریک

کلید حرارتی 1/6 الی 2/5 آمپر سری GV2M با قدرت قطع 100KA اشنایدر الکتریک

کلید حرارتی 1 الی 1/6 آمپر سری GV2M با قدرت قطع 100KA اشنایدر الکتریک

کلید حرارتی 0/63 الی 1 آمپر سری GV2M با قدرت قطع 100KA اشنایدر الکتریک

کلید حرارتی 0/4 الی 0/63 آمپر سری GV2M با قدرت قطع 100KA اشنایدر الکتریک

رنج کلید حرارتی اشنایدر

مشخصات کلید حرارتی اشنایدر الکتریک

کلید حرارتی GV2 Schneider تا 32 امپر موجود است و از موتور در مقابل دو فاز شدن، اتصال کوتاه و اضافه بار محافظت می نماید. قدرت قطع کلید حرارتی GV2 اشنایدر تحت ولتاژ های مختلف از 3 کیلو آمپر تا 100 کیلو آمپر می باشد. کلید حرارتی GV2 اشنایدر الکتریک دارای رله های حفاظتی از نوع رله شنت و رله اضافه ولتاژ می باشد. این کلید از دوام الکتریکی و مکانیکی بالایی برخوردار است.

کلید حرارتی GV3 Schneider تا 65 امپر موجود است و از موتور در مقابل قطعی فاز و دو فاز شدن، اتصال کوتاه و اضافه بار حفاظت می نماید. قدرت قطع کلید حرارتی GV3 اشنایدر تحت ولتاژ های مختلف از 2 کیلو آمپر تا 100 کیلو آمپر می باشد. کلید حرارتی GV3 اشنایدر الکتریک دارای کنتاکت خطا و رله های حفاظتی از نوع رله شنت و رله اضافه ولتاژ می باشد. این کلید از دوام الکتریکی و مکانیکی بالایی برخوردار است. این کلید قابلیت تحمل ولتاژ ضربه  6 کیلو ولت را دارد و تحمل عایقی آن 690 ولت است.

کلید حرارتی GV7 اشنایدر الکتریک که تا رنج 160 کیلو وات موجود بود دیگر تولید نمی شود.ما مشخصات کلید حرارتی اشنایدر الکتریک را در سایت نید صنعت وارد نموده ایم و شما را از دریافت کاتالوگ انواع کلید حرارتی اشنایدر بی نیاز نموده ایم. در صورت نیاز برای دریافت کاتالوگ کلید حرارتی مغناطیسی اشنایدر با واحد فروش نید صنعت تماس بگیرید.

کلید mpcb اشنایدر

نمایندگی کلید حرارتی اشنایدر الکتریک

نید صنعت نماینده معتبر فروش کلید حرارتی اشنایدر از تامین کنندگان دست اول و تایید صلاحیت شده است. در واقع اگر به دنبال نمایندگی فروش کلید حرارتی اشنایدر اصل هستید نید صنعت بهترین انتخاب است.ما پخش کننده اصلی کلید حرارتی اشنایدر هستیم و شما می توانید با خیال راحت اقدام به خرید کلید حرارتی اشنایدر اصل از ما نمایید.

رنج قیمت کلید حرارتی اشنایدر الکتریک

سیاست نید صنعت فروش کلید حرارتی اشنایدر اصل با قیمت منصفانه و رقابتی است. بدون شک قیمت کلید حرارتی اشنایدر الکتریک نسبت به سایر برندها کمی بالاتر است ولی قیمت کلید حرارتی اشنایدر اصل نسبت به کیفیت آن منطقی و منصفانه است.

با توجه به نوسان نرخ ارز ما قیمت کلید حرارتی اشنایدر را به صورت روزانه به مشتریان خود اعلام می نماییم. طبیعتا میزان عرضه توسط وارد کننده و میزان تقاضای مصرف کننده پارامتر بسیار مهمی در تعیین قیمت کلید حرارتی اشنایدر می باشد.گرچه ما قیمت کلید حرارتی اشنایدر اصل را در سایت فروشگاه اینترنتی نید صنعت روزانه بروز می نماییم ولی مشتریان محترم جهت دریافت لیست قیمت کلید حرارتی اشنایدر می توانند با واحد فروش نید صنعت تماس بگیرند.

 پارامتر مهم جهت خرید و فروش کلید حرارتی اشنایدر الکتریک

شما مشتریان گرامی می توانید برای خرید کلید حرارتی اشنایدر اصل به سایت نید صنعت مراجعه نمایید. البته در مواقعی که نوسان قیمت و موجودی داریم ناچاریم قیمت کلید حرارتی اشنایدر را بصورت روزانه تعیین کنیم و شما مشتریان محترم برای خرید کلید حرارتی اشنایدر الکتریک بایستی با واحد فروش نید صنعت تماس بگیرید.

ما نماینده رسمی فروش کلید حرارتی اشنایدر الکتریک هستیم و کلید حرارتی اصل اشنایدر الکتریک را با گارانتی به مشتریان محترم عرضه می نماییم.

ابعاد کلید حرارتی اشنایدر الکتریک

برای مشاهده ابعاد کلید حرارتی اشنایدر بهتر است به مشخصات هر کلید حرارتی اشنایدر در سایت فروشگاه اینترنتی نید صنعت مراجعه کنید.