رونیکس

لوگو برند رونیکس

ابزار رونیکس 

  • گروه بازرگانی رونیکس صاحب امتیاز یکی از شناخته شدن ترین برندهای ایرانی ابزارآلات دستی و برقی در دنیا است که در سال های اخیر توانسته است جایگاه مناسبی در بین خریداران ابزار به دست آورد و در کشورهای متعددی هم چون آلمان و اسپانیا برند خود را به ثبت برساند. در راستای تولید مقرون به صرفه محصولات، شرکت رونیکس دارای کارخانه های متعددی در 11 نقطه جهان است. این امر موجب تولید هر گروه از ابزارآلات در یک کارخانه تخصصی شده است که تضمین کننده کیفیت محصولات خواهد بود. تمامی محصولات این شرکت تحت نظارت کارشناسان فنی و کنترل کیفیت گروه رونیکس تولید و بسته بندی می شوند و با گارانتی اصالت و سلامت به مصرف کنندگان عرضه می شوند.
  • ابزارآلات رونیکس در دسته بندی های متعددی ارائه می شوند که از میان آن ها گروه ابزارآلات سوراخ کاری و تخریب و برشی از اهمیت بالایی برخوردار هستند. این دسته از محصولات با کیفیت بالا در فرانسه و آلمان تولید می شوند. مشخصات فنی و امکان مقایسه عملکرد و قیمت این دسته از محصولات با محصولات سایر برندها به سهولت در نیدصنعت فراهم است. سایر ابزارآلات برقی محصول کشورهای کره جنوبی، تایوان و چین است. این برند توانسته است شکاف عمیق بین محصولات بی کیفیت و ارزان قیمت و ابزارآلات لوکس و گران قیمت را با عرضه محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه پوشش دهد. علاوه بر ابزارآلات برقی مانند دریل، در حوزه ابزارآلات دستی نیز برند رونیکس توانسته است بازار قابل توجهی توسعه دهد. ابزارآلات دستی رونیکس در استرالیا، اسپانیا، تایوان و چین تولید می شوند. علاوه بر ابزارآلات دستی و برقی تعدادی از محصولات دقیق همانند متر لیزری نیز در کارخانه جات کره جنوبی تولید می شوند.
  • برند رونیکس در تمام مراحل استفاده از ابزارآلات و تجهیزات در کنار مشتریان خود قرار دارد و با ارائه خدمات فنی مهندسی، تعمیرات، تامین قطعات، لوازم یدکی و جانبی در تمام نقاط ایران فعال بوده و آماده ارائه خدمات می باشد.
  • بازار آنلاین نید صنعت با گردآوری تمامی ابزار و محصولات رونیکس با مشخصات دقیق فنی، مشاوره تخصصی خرید، 7 روز ضمانت بازگشت کالا و ارسال رایگان به سراسر کشور بستری برای خرید آنلاین لوازم، ابزار و تجهیزات صنعتی را فراهم کرده است.