دسته بندی

استابلایزر تلویزیون

خرید ترانس و استابلایزر تلویزیون با قیمت ارزان

ترانس و استابلایزر ولتاژ که به ان تثبیت کننده ولتاژ نیز گفته می شود. وسیله ای است که از نواسانات یا پرش های ناگهانی برق شهری جلوگیری می کند و از سوختن و اسیب دیدن لوازم برقی خانگی و صنعتی محافظت می کند . این دستگاه با داشتن نوعی ترانس تقویت  کننده و یک برد میکروپروسسور می تواند برق ورودی را مورد بررسی قرار دهد و این ترانس برق خانگی وسایل برقی را از افزایش و کاهش ولتاژ برق شهری محافظت می کند.
استابلایزر تلویزیون مانند استابلایزر کامپیوتر- استابلایزریخچال کار ان تثبیت کننده ولتاژ برق شهری واز نواسانات نامطلوب خراب جلو گیری میکند واز صدمه واسیب دیدن محافظت میکند.

کاربرد ترانس یا استابلایزرتلویزیون چیست؟     

با استابیلایزر یا ترانس خودکار ولتاژ را تنظیم می نماید. و این دستگاه های تثبیت کننده را می توان به چند گروه تقسیم نمود. از نظر کاربرد، توان، نوع تکنولوژی، ساخت، به ان ها اشاره کرد و نوع مناسب ترانس و استابیلایزر مخصوص تلویزیون را شناخت و تا کنون چند نوع فناوری برای جبران کردن ولتاژ نواسانات برق شهری ساخته شده  که عبارتند از : ترانس و استابلایزرهای نوع اتوماتیک با ساخت رله ای ، ترتانس های اتوماتیک از نوع سروو موتوری و نوع استاتیک ان که به انها استابیلایزر سوییچینگ گفته می شود و نوع جدیدی از این فناوری می باشد. قیمت استابلایزر برای تلوزیون نیز مانند سایر استابلایزر ها بنا به نوسانات بازار و شرایط اقتصادی قابل تغییر است.

استابلایزر یا ترانس رله ای

در مرکز و اماکن برق به صورت لحظه ای در نواسان است. بهتر است از ترانس رله ای استفاده کرد و طوری طراحی شده که می تواند در کمتر از 1 ثانیه نواسانات برق و تغییرات ولتاژ منازل مسکونی که  وسایل برقی گران قیمت که بطور داۀم به برق هستند استفاده می شوند. این گروه برای تمامی لوازم صوتی وتصویری مانند تلویزیون ، کامپیوتر ، رایانه - دی وی دی پلیر ، دستگاه چاپ ، چراغها و لامپ ها و  منابع روشنایی مناسب هستند.

ترانس یا استابلایزر سروو موتوری

این نوع تثبیت کننده ولتاژ برق از ترانس حلقوی محدود به وجود امده اند وهوشمندانه تحت کنترل ترانس می باشند و نواسانات و تغییرات موجود در ولتاژ برق به وسیله همین بخش تنظیم می گردد. و این ها دقت بالا تری نسبت به نوع رله ای دارند و  دارای سیستم مکانیکی هستند و سرعت پایین تری نسبت به رله ای دارند اما با جابه جایی های خیلی کم جاروبک تغییرات با نواسانات کوچک ولتاژ را نیز جبران نمود این استابیلایزر ها می توانند ولتاژ خروجی را با دقت و سرعت بسیار بالا تثبیت نمایند.

استابلایزر سوئیچینگ                       

این دستگاه تثبیت کننده ، به روز ترین و دقیق ترین نوع از انواع ترانس های تقویت برق می باشد که با بکارگیری از روش سوئیچینگ و کلید های هوشمند به طور مستمر و یکنواخت با قرارگیری در مدار برق ولتاژ خروجی را به روی متوسط برق شهری (220) تثبیت می کند. و موجب عمر بیشتر وسایل برقی می شود این ترانس محافظت از برق دارای تک فاز و سه فاز می باشد که تک فاز آن عمومأ برای دستگاه های حساس مثل تجهیزات آزمایشگاهی  و پزشکی و دندانپزشکی – لیزر ها دارای کاربرد بهداشتی و پزشکی و انواع لیزر فایبر در توان های مختلف استفاده می شوند و از بهترین کاربرد ان در دستگاه های استخراج و فرایند جهت تنظیم ولتاژ برق ان ها هیچ مشکلی ندارد .سه فاز این دستگاه  بیشتر در صنعت وجاهای حساس بکار گرفته می شود که باید با مشاور و متناسب با نیاز مشتریان  ساخته شود.

ترانس تلوزیون (صوتی-تصویری)

در بیشتر مواقع در فصول سال ولتاژ برق شهری دچار نواسانات تغییرات عمده ای  می شوند و این اتفاق باعث می شود . بسیاری از لوازم برقی دچار صدمه و یا سوختگی شوند و عده ای از این افراد برای جلوگیری از این آسیب ها  از ابزارهایی  مانند محافظ برای لوازم برقی خود استفاده می کنند. 
نکته : در واقع محافظ نمی تواند برای بسیاری از لوازم برقی خانگی مانند لوازم صوتی تصویری مناسب باشد چون این ابزار فقط می تواند  برق را قطع کنند . در واقع به جای محافظ تلویزیون ولوازم صوتی – تصویری  باید دنبال جایگزین  بهتری باشیم : برای استابیلایزر تلویزیون و لوازم صوتی تصویری 

ترانس و استابلایزر مخصوص تلوزیون، رایانه و لوازم صوتی تصویری

همان طور که می دانید ابزاری مانند تلویزیون و سایر لوازم برقی صوتی و تصویری گران قیمت هستند. این ابزار گارانتی خرابی یا صدمه برای نواسانات ولتاژ برق ندارد و بهترین عملکرد برای پیشگیری از چنین آسیب هایی از ترانس و استابیلایزر مخصوص تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری استفاده شود. چون این ابزار می توانند نواسانات ولتاژ برق شهری را کنترل کنند.

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالاها نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. نقطه نظرات و تجربه خرید خود را با دیگران در میان بگذارید و نظر خود را ثبت نمایید