دسته بندی

قیمت مسی بدون روکش

مشاهده فیلترها

قیمت سیم مسی بدون روکش

سیم مسی بدون روکش به عنوان سیم ارت در سیستم های الکتریکی در شرایطی که رسانای بالایی لازم است، استفاده می شود. سیم ارت به دلیل انعطاف پذیری بالا جهت اتصال قسمت های متحرک ابزارآلات استفاده می شود. از سیم مسی بدون روکش در مجموع یکی از پرکاربردترین رساناها در سیستم ارتینگ محسوب می شود. رسانای الکتریکی بسیار مطلوب، مقاومت الکتریکی کم، انعطاف پذیری مطلوب، مقرون به صرفه بودن فلز مس در مقایسه با نقره و مقاومت این فلز در مقابل انواع خوردگی و فرسایش از مزایای استفاده از این محصول می باشد. مانند دیگر محصولات تاسیساتی و مخابراتی، تعیین قیمت سیم مسی کیلویی بر اساس کاربردشان و مشخصات فنی انجام می‌گیرد. 

 سیم مسی ارت

سیم و کابل و سیم مسی بدون روکش در سایز های مختلف تولید می شود و بر مبنای وزن و قیمت فلز مس محاسبه می شود. قیمت سیم مسی بدون روکش کیلویی یا متری، در بازار عرضه می شود. قیمت این نوع از سیم به طور مستقیم از نرخ ارز، قیمت داخلی فلز مس در ایران و همچنین قیمت بین المللی فلز مس تاثیرپذیر است. علاوه بر اینها، برند و شرکت تولید کننده این نوع از سیم نیز در قیمت آن تفاوت ایجاد می کند.

خرید سیم مسی بدون روکش

خرید سیم مسی بدون روکش

برای خرید سیم مسی بدون روکش باید به  سایز، وزن و متراژ سیم مسی، کاربرد، برند شرکت تولید کننده آن و درجه خلوص مس توجه می کنند. از بین عواملی که پیش از این بیان شد، درجه خلوص مس به کار رفته دارای اهمیت است، زیرا باید به صورت بدون روکش در سیستم چاه ارت به کار برده شود و دارای کیفیت بالایی باشد. قیمت سیم مسی بدون روکش با توجه به افزایش نرخ و نوسانات قیمتی مس، دائما در نوسان است. در بازار ایران خریدارن باید توجه زیادی به درجه خلوص این محصول داشته باشند و کالا های نامطلوب و تقلبی را شناسایی کنند. استاندارد، برند و شرکت تولید کننده سیم مسی بدون روکش، از دیگر عواملی است که باید در خرید این محصول مورد توجه قرار بگیرد. همچنین در هنگام خرید باید به وزن، سایز و میزان مورد نیاز سیم مسی توجه کرد. زیرا با توجه به قیمت بالای این فلز، از هزینه های اضافی و جبران نشدنی جلوگیری شود. در صورت عدم اطلاع از میزان مورد نیاز و یا خرید عمده این نوع از سیم، می توان به نید صنعت مراجعه و از افراد مطلع و متخصص در این زمینه آگاهی کسب کرد. با گسترش تکنولوژی و استفاده از ابزار اینترنتی فروشندگان برای فروش اینترنتی سیم مسی بدون روکش، اقدام به ایجاد سایت و فروشگاه اینترنتی، اطلاع رسانی و تبلیغات پرداخته و  فرصت خرید را به صورت عمده فروشی و خرده فروشی فراهم می کنند. این نوع از خرید و فروش، علاوه بر ایجاد فرصت فروش مستقیم این محصول میتوانند سیم ارت روکش دار دارای کیفیت بالاتر و قیمت مناسبتر را انتخاب و خریداری کنند.

انواع سیم مسی بدون روکش چاه ارت

سیم مسی بدون روکش

  • سیم مسی نمره 16 – 7 رشته
  • سیم مسی نمره 25  –  7 رشته
  • سیم مسی نمره 35 –  7 رشته
  • سیم مسی نمره 50  – 7 و 19 رشته
  • سیم مسی نمره 70  – 19 رشته
  • سیم مسی نمره 95 – 19 رشته
  • سیم مسی نمره  120 – 19 رشته
  • سیم مسی نمره 150 – 37 رشته
  • سیم مسی نمره 185  – 37 رشته 
  • سیم مسی نمره 240 - 37 رشته یا 61 رشته

 

نظرات کاربران

شما هم می‌توانید در مورد این کالاها نظر بدهید

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. نقطه نظرات و تجربه خرید خود را با دیگران در میان بگذارید و نظر خود را ثبت نمایید