برچسب

لیست قیمت کنتاکتور اشنایدر

مشاهده فیلترها

کنتاکتور اشنایدر

کنتاکتور اشنایدر الکتریک یکی از پرمصرف ترین کنتاکتورها در صنایع ایران است. کنتاکتور اشنایدر اصل به خاطر کیفیت و دوام بالایی که دارد در صنعت برق مصرف بالایی دارد. کنتاکتور Schneider Electric در فرانسه ساخته می شود و در برخی کشورها مانند هند و جمهوری چک نیز مونتاژ می گردد.

جالب است بدانید که اشنایدر الکتریک شرکت تله مکانیک و شرکت مرلن گرین را خرید و محصولات آن ها را با برند خود به بازار عرضه می نماید.

کنتاکتور اشنایدر

انواع کنتاکتور اشنایدر الکتریک

کنتاکتورهای اشنایدر در واقع همان انواع کنتاکتور تله مکانیک می باشند که با برند اشنایدر الکتریک به بازار عرضه می گردند. کنتاکتور اشنایدر سری D در آمپرهای مختلف و با ولتاژ بوبین های مختلف به بازار عرضه شده است. مثلا برای کنتاکتور 9 آمپر 4 کیلو وات اشنایدر الکتریک انواع مختلف با سری زیر ارائه شده است.

  •  کنتاکتورهای سری D اشنایدر با بوبین 220 
  • کنتاکتورهای سری F اشنایدر با بوبین 220 
  • کنتاکتور تک فاز اشنایدر الکتریک
  • کنتاکتور سه فاز اشنایدر الکتریک

مشخصات کنتاکتور اشنایدر الکتریک

کنتاکتور اشنایدر در دو سری به بازار عرضه شده است. کنتاکتور سریD  اشنایدر الکتریک از 9 آمپر به بالا موجود است و نسبت به کنتاکتور سری F اشنایدر قیمت مناسب تری دارد. کنتاکتور های F اشنایدر در آمپرهای 100 آمپر به بالا موجود بوده و برای کارکردهای سنگین تر در نظر گرفته شده اند.

اشنایدر کنتاکتورهای خود را با نام کنتاکتور TeSys D و کنتاکتور TeSys F به بازار عرضه نموده است. کنتاکتورهای اشنایدر الکتریک از ظرفیت قطع آمپر و ظرفیت وصل آمپر بالایی برخوردار هستند و این ظرفیت بالا یکی از دلایل محبوبیت بالای آن ها در میان صنعت گران هستند.

اگر به دنبال مشخصات کنتاکتور اشنایدر تله مکانیک فرانسه می باشید خوب است بدانید که تله مکانیک و اشنایدر الکتریک با هم ادغام شده اند.

کنتاکتور سه پل اشنایدر الکتریک برای کنترل و قطع و وصل بارهای مقاومتی و موتوری بکار گرفته می شود و از ظرفیت سوئیچینگ یا قطع و وصل بالایی برخوردار است. قدرت تحمل بالای جریان اتصال کوتاه این کنتاکتور ها باعث شده که خرابی و آتش سوزی در میان آن ها بسیار کمتر از سایر برندها باشد.

کنتاکتور اشنایدر اصل

نمایندگی کنتاکتور اشنایدر 

نید صنعت نماینده فروش کنتاکتور اشنایدر الکتریک فرانسه بوده و اصالت و کیفیت کالاهای عرضه شده به مشتریان محترم را تضمین می نماید. نمایندگی کنتاکتور اشنایدر الکتریک در کنار نمایندگی برترین برندهای اروپایی و آسیایی نید صنعت را به یکی از قدرتمندترین فروشندگان کنتاکتور در کشور تبدیل نموده است. در ضمن نید صنعت نماینده فروش آنلاین کنتاکتور اشنایدر نیز می باشد.

قیمت کنتاکتور اشنایدر الکتریک

به علت کیفیت ساخت و دوام بالا، قیمت کنتاکتور تکفاز اشنایدر اصل و قیمت کنتاکتور سه فاز اشنایدر اصل نسبت به سایر برندها بالاتر است. از آنجا که کنتاکنتور یک کلید الکترومغناطیسی می باشد و در صنعت به صورت مداوم به کار گرفته شده و دفعات قطع و وصل آن خیلی بالاست از تکنولوژی ساخت بالای در پلاتین کنتاکتور اشنایدر استفاده می شود.

قیمت کنتاکتور تله مکانیک یا همان کنتاکتور اشنایدر اصل در نید صنعت منصفانه و طبق اعلام شرکت وارد کننده صورت می گیرد. بنابراین بهترین قیمت روز کنتاکتور اشنایدر را می توانید از ما استعلام نموده و با خیال راحت کنتاکتور اشنایدر را خرید نمایید.
با توجه به نوسانات قیمت ارز و همچنین نوسان موجودی کالا به علت تقاضای زیاد قیمت و موجودی کنتاکتور تله مکانیک به صورت روزانه مشخص می گردد. برای دریافت لیست قیمت کنتاکتور تله مکانیک با ما در ارتباط باشید. در زمان هایی که بازار دارای ثبات بیشتری باشد لیست قیمت کنتاکتور اشنایدر را در سایت قرار خواهیم داد و شما می توانید قیمت کنتاکتور مورد نظر خود را به صورت آنلاین مشاهده فرمایید.

خرید کنتاکتور اشنایدر الکتریک

از آنجا که کنتاکتور طرح اشنایدر ساخت چین و بسیار بی کیفیت در سراسر بازار پخش شده است، برای خرید کنتاکتور اشنایدر اصل بایستی مطمئن باشید از مراکز معتبر اقدام به خرید می نمایید. نید صنعت با شناخت کافی بازار و توانایی تشخیص اقلام اصل از فیک و تقلبی و همچنین همکاری با وارد کنندگان اصلی و تایید صلاحیت شده خیال شما را بابت خرید کنتاکتور سری D اشنایدر یا کنتاکتور سری F اشنایدر الکتریک فرانسه راحت نموده است.

برای خرید کنتاکتور اشنایدر تله مکانیک فرانسه یا همان اشنایدر اصل با واحد فروش نید صنعت تماس بگیرید.

فروش کنتاکتور اشنایدر الکتریک

در نید صنعت فروش کنتاکتور اشنایدر الکتریک اصل فرانسه یا مونتاژ کشورهای معتبر که توسط وارد کنندگان اصلی و معتبر به کشور وارد می گردد با بهترین قیمت و گارنتی اصالت کالا صورت می گیرد. نید صنعت فروشنده معتبر کنتاکتور اشنایدر فرانسه بوده و کنتاکتورهای اشنایدر را در رنج های مختلف به مشتریان گرامی عرضه می دارد. فروش کنتاکتور تله مکانیک فرانسه با قیمت های رقابتی به صورت عمده و خرده صورت می گیرد.